مانیتور مرحله Wukong 72 VS + صفحه نمایش + LED تصویر، کدام یک قوی است؟

- Feb 26, 2019-


در اپرا، پکن سنتی، می تواند به یک کنسرت تبدیل شود، در اینترنت متمرکز شده است، به خصوص با استفاده از تکنولوژی جدید، این مرحله دیگر مرحله اولیه نیست، بلکه جهان جدید است.

1

2

اگر Goku در مرحله حضور داشته باشد چه؟ به ویژه هنگامی که Goku مجهز به کنترل کننده، نمایشگر تصویر LED و سایر ابزارهای فنی است، اثر بصری آن چه خواهد بود؟ امروز، Xiaobian شما به ارمغان می آورد تکنولوژی مرحله جدید زمانی که Goku آن را ملاقات است.


3

Wukong یک نمایش تلویزیونی جدید به کارگردانی Gu Zhigang، هنرمند DNT هنری Hu Yupeng و خواننده Sading Ding است. از تکنولوژی رسانه های جدید مانند برنامه نویسی کامپیوتری، نمایشگر صفحه نمایش و تصویر LED استفاده می کند و تفکر فلسفه شرقی را در تفکر منطق فکری ووکونگ به صورت بیان بصری آوانگارد تفسیر می کند.

پوستر Wukong

5

ادغام خواننده سعودی و مرحله جدید رسانه

پروژه Wukong به طرز ماهرانه ای از عملکرد رقص دو اپرا با بازوی مکانیکی ترکیب می کند. دو رقصنده همچنین Wukong از دو شخصیت مختلف و حتی Wukong همه کاره را نشان می دهد. آنها با ترکیب های مختلف چرخش، تغییر و حرکت بازوی مکانیکی مجهز به نمایش بازی و شکاف ووکونگ بین ایده و واقعیت در روند پیگیری زندگی هستند.


6


علاوه بر این، تغییرات انعطاف پذیر از بازوی روباتیک نیز عملکرد کلی را به صورت عناصر سنتی و فرم های شیک ارائه می دهد. عملکرد رقص دو اپرا با ترکیب بازوی مکانیکی که در دو طرف صحنه قرار دارد، شخصیت های مختلف Wukong را با همکاری بازوی روبوتیک و رقاص نشان می دهد.

صفحه نمایش سمت چپ، لولای دستگیره، موقعیت بازیگر

به منظور ایجاد اثر بصری برنامه ظریف و روشن، صحنه همچنین یک ساختار ارائه بصری مرحله جدید را با استفاده از نمایشگر صفحه نمایش، صفحه نمایش LED زمین و اتصال تصویر پسزمینه تصویر و غیره ایجاد می کند. تصویر جدید Wukong که توسط خواننده سعد دینگینگ، نشان می دهد ووکونگ Omni-directional و سه بعدی، تغییر بین زنان و مردان و پیشرو و عقب بین داستان های علمی تخیلی و کلاسیک را نشان می دهد.


ترکیبی از صفحه نمایش زمینی، صفحه نمایش پس زمینه و نمایش صفحه نمایش صحنه را غنی تر می کند