چرا چراغ های تجاری و تبلیغاتی بیشتر برای تبلیغات نمایش داده می شوند؟

- Jan 23, 2019-

با توسعه و نوآوری مداوم صفحه نمایش الکترونیکی ال ای دی، شرکت های برند اصلی با روند زمان ها هماهنگ می شوند و شرایط مورد نیاز برای تبلیغات در فضای باز افزایش می یابد. پیش از این، حالت های قدیمی تبلیغات در فضای باز (مانند تبلیغات تک ستونی، تبلیغات جعبه نور، تبلیغ پل)، تبلیغات سه طرفه و ...) دیگر نیازی به برندهای مختلفی ندارند؛ تبلیغات سنتی در فضای باز باعث خستگی بصری شده است. بنابراین یک نمایشگر تبلیغاتی الکترونیکی LED در فضای باز وجود دارد، بنابراین بهتر از تبلیغات سنتی در فضای باز چیست؟


advertising 2.jpg

1. فقدان خلاقیت، شکل سنتی تبلیغات تنها می تواند به صورت گرافیکی و متن بیان شود، که فراموش کردن آسان است. و صفحه نمایش ال سی دی معمولا مکان های عمومی و مسیرهای ترافیکی را با ترافیک زیاد تنظیم می کند، تماشاگران را در قالب بصری، زنده و واضح تبلیغ می کند. توجه فعال، محدوده وسیع تر و تماشای اجباری بیشتر از رسانه های سنتی.


2. هربار که یک تبلیغات سنتی منتشر می شود، کل تبلیغات باید دوباره طراحی شده و جایگزین شود. این نمایشگر دارای نمایشگر LED ال ای دی است که نیازمند هزینه های مناسب کار و وقت گیر و کارآمد است. لازم است از طریق اتصال کابل داده یا ارتباطات بی سیم به کامپیوتر وصل شود. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انتشار مطالب تبلیغاتی به سادگی و به راحتی در کامپیوتر، که راحت و سریع است.


advertising.jpg

3. فرم های تبلیغات سنتی دارای محتوای محدود هستند و نمی توانند به طور کامل محتوای تبلیغاتی را بیان کنند. در حالی که تبلیغات صفحه نمایش LED، اپراتورها و ناشران می توانند محتوای تبلیغاتی LED را در هر زمان به روز کنند، فقط نیاز به کنترل کامپیوتر را دارند، و روند به روز رسانی دیگر شرایط خارجی نیست. حد.