چرا LED ها با تبلیغات در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند؟

- May 16, 2018-

مزیت منحصر به فرد ذاتا به طور کلی، بزرگتر در منطقه تبلیغات تبلیغات در فضای باز، مردم بیشتر می توانند چشم.

صفحه نمایش LED می تواند اسپلایساس دلخواه باشد، بنابراین سنتی ال سی دی، DLP، منطقه بزرگتر، چشم انداز گسترده تر است، و در نتیجه چشم بیشتر جذاب، تاثیر بصری نیز قوی تر است. علاوه بر مزایای روی صفحه نمایش بزرگ، نمایشگر LED رنگی در فضای باز، رزولوشن را می توان با کیفیت بالا با کیفیت بالا، رنگ های غنی، درجه نفیس نیز بیشتر و بیشتر شد.

به عنوان مجموعه ای از فتو الکتریک صوتی، علاوه بر چرخش تصویر، صفحه نمایش LED همچنین می تواند انواع ارسال سیگنال، پخش تلویزیونی در زمان واقعی و پخش فیلم پویا را دریافت کند، و بیشتر به امتیازات مورد علاقه مخاطب می رسد.

دوم، پوشش گستره وسیعی از مخاطبان مناسب است

صفحه نمایش LED، گستره وسیعی از دید، فاصله مناسب، همراه با مزایای فضای منحصر به فرد، صفحه نمایش LED نسبتا گسترده، پایدار، تماس مکرر با مخاطب است، که منجر به برند، پوشش اطلاعات و تحویل موثر است. این گزارش نشان می دهد که اکثریت نمایندگان LED اطلاعات را با جوانان، تحصیلات عالی و ویژگی های درآمد بالا نشان می دهند.

و با در نظر گرفتن عوامل هزینه صفحه نمایش LED، نمایندگی LED نام تجاری در فضای باز، بسیاری از قدرت های مارک های شناخته شده و رهبران صنعت است، که عمدتا در ستون فقرات جامعه جوان قرار دارند، مخاطبان بسیار بالا هستند.

سوم، ایمنی و صرفه جویی در صفحه نمایش LED مطابق با روند جریان اصلی با توسعه فن آوری صفحه نمایش LED، LED در فضای باز Full-color LED می تواند با توجه به روشنایی محیط تنظیم شود، به طوری که برای اطمینان از اثر بهتر مشاهده شود.

از آنجا که نظارت بر تبلیغات در فضای باز و همچنین قانون حذف بازار، نمایشگر LED با کیفیت پایین نیز دارای خطرات امنیتی است، قادر به زنده ماندن نیست.

چهار، تبلیغات در فضای باز و صفحه نمایش LED از سود متقابل چرا که نمایش LED در زمینه تبلیغات در فضای باز، دارای مزایای منحصر به فرد خود است. این که آیا مردم در انتظار نور سبز هستند، شاید در سی جی به دنبال یک کافه مورد علاقه، و یا در یک قدم زدن برای گذشت زمان، صفحه نمایش LED می تواند به موفقیت چشم هر کس.