صفحه نمایش Lightest LED LED Interactive Tile در جهان ظاهر می شود

- Jan 30, 2019-شرکت GoVision که یک نمایشگر LED آمریکایی است، اخیرا اعلام کرده است که یک صفحه نمایش کاشی CF LED با ضخامت تنها 10 میلیمتر و وزن فقط چهار نقطه پنج کیلوگرم است. کاشی های سبک و سبک LED که حداقل سی و شش کیلوگرمی دارند، در حالی که کاشی های کف CF LED تنها 4.5 کیلوگرم وزن دارند، بنابراین آنها توسط GoVision نامیده می شوند که "سبک ترین کاشی های LED در سطح جهان" هستند. بسیاری از محل های عمومی به راحتی نمی توانند نمایشگرهای بزرگ و زیبایی ساخته شده را با توجه به محدودیت های وزن و تطبیق، جای دهند. ظاهر CF کاشی کف چراغ صفحه نمایش این مشکل را به خوبی حل می کند.در حال حاضر، گلدان های سبک LED فوق العاده سبک GoVision در نمایشگاه گلف باز گلف 2013 در ساحل ساحلی کالیفرنیا نمایش داده شده است. تکنولوژی پیشرفته اولین بار در یک رویداد شرکت در کارولینای جنوبی دو هفته پیش ظاهر شد. "کاشی های CF LED ما اساسا گسترش می یابد زمینه ای از برنامه های کاربردی LED، "کریس کورتیس، مدیر عامل شرکت GoVision، در این اعلامیه گفت:" فکر می کنم از میدان های میدان، عدسی های غول پیکر، تعداد زیادی از فضاهای کوچک است که به سادگی نمی تواند از تراشه های سنتی LED و تقلب مورد نیاز برای صفحه نمایش های غول پیکر LED فرصت های بی پایان هستند و ما از این تکنولوژی ابتکاری برای مشتریانمان هیجان زده هستیم.


floor led  displayکاشی های کف کاذب Ultra Light Light GoVision دارای 5،000 لومن روشنایی می باشند و شرکت می گوید که تکنولوژی SMT برای استفاده در محیط داخلی و فضای باز نیز موثر است و روشنایی بیشتری را برای تمام کاربردهای خورشیدی فراهم می کند. شرکت می گوید مشتریان می توانند از طبقه ی فوق العاده سبک LED کاشی به عنوان صفحه نمایش LED های سنتی، و یا استفاده از 40 درصد شفافیت خود را برای ایجاد یک "نشت هوا" پویا اثر است.

این صفحه نمایش کاشی های کفپوش LED می تواند به صورت افقی یا عمودی قرار داده شود و همچنین می تواند شکل های مختلفی را برای ایجاد انواع طرح های نوآورانه LED، که می تواند به پل ها، مراکز نمایشگاه ها، برج های برج و سایر مکان ها اعمال شود، تغییر داده است.