استفاده آینده از صفحه نمایش کوچک نمایش LED بیشتر و انسانی بیشتر خواهد شد

- Feb 27, 2019-با پیشرفت تکنولوژی صفحه نمایش LED کوچک و کاهش مداوم قیمت محصولات، نمایشگر LED کوچک فاصله به تدریج وارد بازار شدید بازار رقابت داخلی می شود. در زیر برخی از دیدگاه ها در مورد روند توسعه صفحه نمایش کوچک فاصله فاصله است.

اولا، تکنولوژی محصولات فاصله کوتاه دارای محتوای طلائی بالایی است: فاصله کوچک، همانطور که از نامش بر می آید، کوچکتر است. از اصل LED صفحه نمایش خود فلورسنت، کوچکتر فاصله بین نقاط به این معنی است که تراکم واحد نمایش تصویر، بزرگتر است، و تصویر نمایش داده شده واضح تر است. به همین دلیل است که می توان از مزایای نمایش صفحه نمایش سنتی، یعنی ارتقاء تکراری محصولات، غلبه کرد.


小间距

ارتقاء محصول نتیجه رانندگی ارتقاء فن آوری است. بدون پیشرفت تکنولوژیکی، ارتقاء محصول غیر ممکن خواهد بود. اگر صفحه اصلی صفحه نمایش LED یک متر مربع تنها می تواند 1000 دانه قرار داده، تعداد مهره ها با فاصله های کوچک در هر متر مربع باید دو برابر شود، به طوری که برای اطمینان از چگالی فاصله نقطه، نه تنها که، بلکه همچنین در نظر گرمازدگی ، چراغ های مرده، درز و روشنایی تحت تراکم بالا. بسیاری از مشکلات، مانند تعدیل درجه، آزمون تکنولوژی و محتوای طلای فنی بالا محصولات با فاصله های کوچک هستند.

در حال حاضر، محصولات کم فاصله در بازار شروع به وارد شدن به مرحله تولید انبوه کرده اند. از مقایسه داده های فروش در سال 2014 و نیمه اول سال 2015، می توان دید که بازار نمایش LED ها محصولات بیشتری را با فاصله های کوچکتر کوچکتر می کند.


小间距2

دوم، قیمت کالاهای کوچک فاصله متوسط برای تحریک تقاضای بازار است: به عنوان یک محصول جدید با محتوای با تکنولوژی پیشرفته، رقابت بازار فاصله صفحه نمایش کوچک LED بسیار شدید است. با این حال، در رقابت شدید بازار، قیمت اغلب رقابتی ترین عامل است. در زمینه پیشرفت تکنولوژیکی و گسترش بازار، هزینه ها ادامه خواهد یافت و قیمت محصولات نیز کاهش خواهد یافت. این روند اجتناب ناپذیر است، بلکه یک مرحله ضروری برای همه چیز در حال ظهور است.

سوم، استفاده از فاصله كوچك در آینده بیشتر و بیشتر انسانی خواهد شد: اگر براساس شتاب توسعه فعلی، توسعه آینده فاصله كوچك به صفحه نمایش محدود نمی شود، ممكن است قطار اكسس از اینترنت چیزها و تبدیل شدن به حامل اینترنت. از آنجا که مزایای انعطاف پذیری بدون درز محصولات کوچک، اندازه محصولات دیگر محدود نمی شود، بنابراین احتمال تعامل بین افراد و صفحه نمایش بیشتر است. هنگامی که این تعامل به دست می آید، و هنگامی که تعامل شایع تر می شود، فاصله بین مردم نزدیک تر است و روش های جدید ارتباطی ممکن است متولد شود. بنابراین، استفاده از فاصله های کوچک در آینده بیشتر و بیشتر انسان خواهد شد.