تبلیغات در صفحه نمایش LED را بیازمایید!

- Dec 30, 2018-

مزایای نمایش صفحه نمایش LED در فضای باز

1. موقعیت ثابت را می توان به عنوان نشانه منطقه ای استفاده کرد.

به طور کلی، صفحه نمایش LED در فضای باز باید نمایش داده شود. به دلیل این مشخصه، صفحه نمایش LED در فضای باز می تواند میزان توجه زیادی را با تاثیر بصری قوی آن ایجاد کند و به نشانگر جغرافیایی مناطق شهری تبدیل شود، به طوری که به طور منظم و منظم اطلاعات را به مصرف کنندگان منتقل می کند.


2. اشکال مختلف بیان

صفحه نمایش LED در فضای باز می تواند انواع تصاویر و انیمیشن متن، تبلیغات و سایر اطلاعات را از طریق تکنولوژی Acoustooptic فوق العاده و کنترل رایانه نمایش دهد. این می تواند تصاویر هر دو حالت های ایستا و پویا، تصاویر دو بعدی و تصاویر سه بعدی را نشان دهد، و اثرات درخشان و رنگارنگ را در همه زمان ها نشان می دهد.


3. ترکیبی متنوع، انعطاف پذیری قوی

علاوه بر طراحی خلاقانه خود، LED همچنین می تواند با سایر مواد مانند چراغ های نئون، لامپ های برق، جعبه نور رنگی اسپری، و غیره، با استفاده از ترکیبی متنوع طراحی دقیق، در همان تبلیغات یا اطلاعات ترکیب شود اعمال شود، به نظر می رسد پویا و به مردم احساس لذت بخش است.

4. نرخ رسیدن به بالا و اثر انتشار خوب

صفحه نمایش LED در فضای باز مستقیم و مختصر است. آنها می توانند 24 ساعت در روز تبلیغات و سایر اطلاعات را منتشر کرده و بسامد انتشار زیاد را داشته باشند. علاوه بر این، برای مخاطبان خاص هدف در یک منطقه ثابت، از طریق تنظیم و توزیع رسانه های استراتژیک، می توانند نرخ رسیدن به ایده آل و رسیدن به اثر خوب انتشار ایجاد کنند.

QQ截图20180716154446fb

برنامه سناریو

دیوار ساختمان پرده:

به طور عمده در مناطق شلوغ شهری متمرکز شده است، مانند یک ساختمان بزرگ پرده دیوار ساختمان یک بازار بالقوه بزرگ برای تبلیغات رسانه های فضای باز است. ارزش تبلیغاتی این بازار هنوز به طور کامل توسعه نیافته است. با خستگی فزاینده منابع تبلیغاتی فضای باز در شهرها، دیوار شیشه ای شیشه ای جدید منطقه ای آبی است. این زمینه طیف گسترده ای از جمله ساختمان های برجسته شهری، ساختمان های شهری، فرودگاه ها، فروشگاه های خودرو 4S، هتل ها، بانک ها، فروشگاه های زنجیره ای و دیگر ساختمان های دیوار شیشه ای با ارزش تجاری را پوشش می دهد.

مهندسی شهری:

با تنظیم صفحه نمایش LED در اتصالات خیابانی شلوغ، پارک های بزرگ، مراکز بزرگ تجاری، مترو، بزرگراه ها و دیگر مناطق با ترافیک بزرگ و مکان های مهم شهری، ادارات شهرداری می توانند اطلاعات و انتشار اطلاعات عمومی را منتشر کنند.

رویدادهای ورزشی:

استفاده از صفحه نمایش LED در زمینه استادیوم ها و سالن های ورزشی بسیار مهم است. این می تواند پخش زنده در زمان واقعی و پخش تصاویر فوق العاده برای مخاطبان را برای درک بهتر بازی. همچنین می تواند پخش آهسته ای را برای کمک به داوران به منظور تصمیم گیری درست، کاهش اختلافات غیر ضروری و تضمین نتایج منصفانه و عادلانه فراهم کند. همچنین می تواند برای تولید ورزشکاران و نتایج رقابت ها مورد استفاده قرار گیرد. نمایش اطلاعات و پخش تجاری تجاری نقش بسیار مهمی ایفا می کند. مهم نیست که در بازی های المپیک، جام جهانی و رویدادهای مختلف، استفاده از صفحه نمایش تمام رنگی الزاما ضروری است. صفحه نمایش رنگی تمام رنگی در مکان های مختلف ورزشی مدرن، از جمله استادیوم های فوتبال، استادیوم های بسکتبال، سالن های رژه و سالن های ورزشی، تبدیل به یک امکانات ضروری شده است. با توسعه صنعت ورزش، تقاضا در حال افزایش است.

مقدمه:

در تمام انواع نمایش های ورزشی و شب، صفحه نمایش LED به یک ابزار ضروری برای تنظیم فضای عملکرد و نشان دادن اثر مرحله بهتر تبدیل شده است. از یک طرف، صفحه نمایش LED می تواند مسابقات زنده پخش و پخش کند، به طوری که تماشاگران از راه دور می توانند به وضوح عملکرد را درک کنند. نقش مهم تر این است که از صفحه نمایش LED برای نمایش مرحله * استفاده کنید، فضای عملکرد را گسترش دهید، فضای فاز مرحله ای را فاش کنید، و سبک سبک هر برنامه را عمیقا نشان دهید. این در جشنواره جشنواره بهار، کنسرت ها و دیگر اجرای نمایش های بزرگ بسیار مهم است.

منبع: صفحه نمایش LED