سامسونگ این سری را نصب می کند - بزرگترین آن به سینما-سینمایی LED-screen- در سئول

- Dec 29, 2018-

سامسونگ به تازگی نمایشگر بزرگ با رزولوشن بالا خود را در سینما در اینجا نصب کرده است. SEOUL، July 17 (Xinhua)

صفحه نمایش، نصب شده در برج Lotte Cinema World در سئول 10.3 متر (33.8 فوت یا 406 اینچ) عرض دارد، دارای رزولوشن 4K کامل (4،096 X 160)، و دارای روشنایی بالایی از 146 پاکت لمبرت، یک واحد اندازه گیری شدت نور .

سامسونگ در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که سطح روشنایی 10 برابر بیشتر از آنچه که توسط پروژکتورهای سینمایی ارائه شده است، اضافه کرد که صفحه نمایش ارائه یک نمایش بدون تحرک را نشان می دهد که "درخشان ترین رنگ ها، عمیق ترین سیاه پوستان و سفید ترین سفید پوستان در تقریبا بی نهایت نسبت کنتراست."

برای تکمیل تجسم آن، صفحه نمایش با سیستم صوتی توسعه یافته از طریق همکاری آزمایشگاه سامسونگ صدا و JBL توسط هارمن، تولید کننده تجهیزات صوتی توسعه یافته است. این سخنرانان در اطراف صفحه نمایش، فن آوری پردازش صوتی اختصاصی و سیستم Sculpted Surround JBL، سخنرانی های منتشر شده را بیان می کند.

طبق گفته سامسونگ، سامسونگ "یک تجربه بینظیر و بی نظیری را در اختیار سازندگان محتوا قرار می دهد." سامسونگ JBL توسط شرکت مادر Harman Harman International Industries از شرکت هارمن در بورس اوراق بهادار 8 میلیارد دلاری در ماه نوامبر سال گذشته خریداری شد که بزرگترین خرید در تاریخ شرکت است.

سامسونگ ادعا می کند که محصول جدید قابلیت های پیشرفته ارائه خود را در طیف وسیعی از شرایط نور تاریک و محیطی حفظ می کند، و این را انتخاب ایده آل برای رویدادهای شرکت ها، کنسرت ها، نمایش های ورزشی و مسابقات بازی می کند.

HS Kim، رئیس شرکت بازاریابی تصویری سامسونگ، گفت: "از طریق رنگ های واضح تر و واضح تر، یک صدا مکمل و یک نمایش عالی، صفحه نمایش سینمایی ما باعث می شود بینندگان احساس کنند که آنها بخشی از تصویر هستند."

صفحه نمایش در ماه مارس در کنفرانس CinemaCon 2017 در لاس وگاس، ایالات متحده برگزار شد . طبق وب سایت خود، CinemaCon، سالانه در لاس وگاس سال 2011 برگزار می شود، بزرگترین و مهمترین جلسه برای صنعت فیلمبرداری در سراسر جهان تبدیل شده است.

سامسونگ الکترونیک، که مسلما مشهورترین شرکت کره جنوبی است، در حال حاضر در وضعیت پر سر و صدا قرار دارد، چرا که ادعای وی در مورد فساد اداری سابق پارک گون هه و رسوایی های اعمال نفوذ، بازداشت معاون شرکت لی جای یانگ در فوریه.