تجزیه و تحلیل فناوری مرتبط با نمایشگر میکرو فاصله

- Jan 25, 2019-با تقاضا از بازار اقتصادی و پیشرفت سریع و بلوغ تکنولوژی LED صفحه نمایش میکرو فاصله، فاصله نقطه ای از صفحه نمایش میکرو فاصله LED ها کوچکتر و کوچکتر می شود. در حال حاضر بازار P1.4، P1.2، P0.9 و دیگر صفحه نمایش های میکرو فاصله را راه اندازی کرده است و به طور گسترده ای در کنفرانس ویدئویی، فرماندهی و کنترل، مرکز نظارت، رسانه های رادیو و تلویزیون و دیگر زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته چند سال، فاصله بین صفحه نمایش LED صفحه نمایش LED، نرخ بازخوانی بالا، اتصالات بدون درز، راحت و انعطاف پذیر در مونتاژ و برش، سیستم تخلیه خوب حرارت، ویژگی های صرفه جویی در انرژی و صنعت حفاظت از محیط زیست شده است اکثریت کاربران، با این حال، به فاصله کوچک بین تکنولوژی بتن صفحه نمایش LED، عموم مردم به ندرت شناخته شده است: "یک مرد که یک ثانیه را می داند"، فقدان دانش حرفه ای، به طور مستقیم LED به ظهور نقطه کور انتخاب و خریدMicro-spacing LED display

از سطح فنی، کوچکتر فاصله فاصله پیکسل صفحه نمایش میکرو فاصله، بالاتر از الزامات نصب، نصب و راه اندازی LED، فرآیند اسپلایزینگ و ساختار است. در این مقاله، تکنولوژی LED نمایش میکرو فاصله برای تجزیه و تحلیل مختصر، بنابراین که کاربران درک کاملتری از محصولات LED های میکرو فاصله دارند.


  1. تکنولوژی بسته بندی:

صفحه نمایش صفحه نمایش با تراکم بیش از P2 به طور کلی چراغ های 1515، 2020 و 3528 را تصویب می کند و شکل پین های LED، بسته بندی J و L را تصویب می کند. پین اتصال جوشکاری، جوشکاری دارای بازتابنده و اثر ضعیف جوهر است، لازم است ماسک را افزایش دهیم برای بهبود کنتراست. با افزایش بیشتر تراکم، کپسول کردن L یا J نمیتواند نیازهای برنامه را برآورده کند، بنابراین QFN encapsulation باید اتخاذ شود. این فرایند با هیچ پین جوش داده شده، هیچ منطقه جوش بازتابی مشخص نیست، به طوری که رنگ اثر بسیار خوب است. علاوه بر این، طراحی یکپارچه تمام سیاه و سفید برای قالب سازی استفاده می شود. کنتراست تصویر 50٪ بهبود یافته و اثر کیفیت تصویر برنامه نمایش بهتر از صفحه نمایش قبلی است.2. فن آوری PCB:

با روند توسعه نمایشگر میکرو فضا، 4 لایه و 6 لایه هیئت مدیره، مدار چاپی با استفاده از میکرو سوراخ و طراحی سوراخ سوراخ، گرافیک مدار چاپی خوب، میکرو کنگ هوا باریک، استفاده می شود برای روش پردازش تکنولوژی حفاری مکانیکی نمی تواند ملاقات الزامات، توسعه سریع تکنولوژی لیزر حفاری ماشینکاری میکرو سوراخ را برآورده می کند.3. تکنولوژی چاپ:

خمیر لحیم کاری بیش از حد و یا خیلی کم و چاپ افست مستقیما بر کیفیت جوشکاری لوله لامپ نمایشگر microspacing تاثیر می گذارد. طراحی صحنه PCB صحیح باید پس از برقراری ارتباط با سازنده انجام شود. اندازه صفحه نمایش باز و پارامترهای درست چاپ به طور مستقیم مربوط به مقدار جوشکاری لحیم کاری برای چاپ است. به طور کلی، دستگاه های 2020RGB از مش سیم فولادی لیزری الکتروپلی له با ضخامت 0.1-0.12mm استفاده می کنند، در حالی که دستگاه های زیر 1010RGB توصیه می شود برای استفاده از مش فولاد با ضخامت 1.0-0.8. ضخامت، اندازه باز و مقدار قلع افزایش می یابد proportionally.Micro فاصله فاصله کیفیت جو جوش نزدیک است به چاپ پاستای لحیم کاری و استفاده از تشخیص ضخامت کمربند، تجزیه و تحلیل SPC و دیگر پرسنل عملکردی نقش قابل توجهی در قابلیت اطمینان دارند.4. نصب فن آوری:

انحراف معیار هر موقعیت دستگاه RGB در صفحه نمایش میکرو فاصله، منجر به نمایش ناهموار بدن صفحه نمایش خواهد شد که مستلزم دقت بالاتر از دستگاه نصب است.5. فرآیند جوش:

افزایش درجه حرارت بالا از لحیم کاری reflow منجر به عدم تعادل مرطوب شدن می شود که منجر به انحراف دستگاه در فرآیند عدم تعادل مرطوب می شود. گردش بیش از حد بادی نیز می تواند باعث جابجایی دستگاه شود. دستگاه های لحیم کاری Reflow بالای 12 منطقه دما باید انتخاب شوند تا جایی که امکان دارد. سرعت زنجیره، افزایش دمای و نیروی باد در گردش باید به عنوان اقلام کنترل دقیق مورد استفاده قرار گیرد. به عبارت دیگر، نیازهای احتمالی لحیم کاری باید برآورده شود و جابجایی دستگاه باید در حد ممکن تقریبا در حد تقاضا کنترل شود. در مجموع، محدوده فاصله 2 پیکسل به عنوان مقدار کنترل استفاده می شود.6. جعبه مونتاژ:

بدنه جعبه با ماژول های مختلف مونتاژ می شود و مسطح بودن جعبه و شکاف بین ماژول به طور مستقیم به تاثیر کلی بدن جعبه پس از مونتاژ مربوط می شود. آلومینیوم جعبه پردازش جعبه و جعبه آلومینیوم ریخته گری انواع جعبه به طور گسترده ای مورد استفاده در حال حاضر ، و مسطح بودن می تواند ظرف 10 سیم باشد. شکاف اتصال بین ماژول ها با فاصله بین نزدیکترین پیکسل دو ماژول بررسی می شود. قبل از مونتاژ، لازم است به محاسبه و محاسبه جوش مونتاژ ماژول، و سپس تکه های فلزی ضخامت نسبی را به عنوان جیگ مونتاژ .7. مونتاژ صفحه:

بدن جعبه مونتاژ باید قبل از نمایش صفحه نمایش تصفیه شده و ویدیویی نمایش داده شود، باید بدن جعبه مونتاژ شود. با این وجود، تحمل ابعاد خود جعبه و تحمل تجمعی مونتاژ را نمی توان برای اثر مونتاژ میکرو فاصله بین صفحه نمایش و جعبه فاصله بین نزدیکترین فاصله پیکسل دستگاه خیلی بزرگ است، خیلی کوچک باعث نمایش خطوط تاریک، خطوط روشن و روشن می شود. مشکل خطوط تاریک و روشن یک مشکل است که نمی تواند نادیده گرفته شود و باید سریعا حل شود. برخی از شرکت ها تنظیمات را با اتصال نوار 3M و مهره کابینت برای بهترین اثر را تنظیم کنید.8. انتخاب کارت سیستم:

خطوط نور تیره و یکنواختی و تفاوت رنگ صفحه نمایش میکرو فضا، نقایص انباشته از تفاوت های دستگاه LED، تفاوت های فعلی IC، طرح های طرح بندی مدار، تفاوت های مونتاژ و غیره هستند. برخی از شرکت های کارت سیستم می توانند خطوط نور تاریک را کاهش دهند ، روشنایی و تفاوت رنگ ها از طریق اصلاح نرم افزار. کارت سیستم عملکرد عالی برای اصلاح روشنایی و رنگی صفحه نمایش صفحه نمایش میکرو فاصله است، به طوری که صفحه نمایش صفحه نمایش می تواند یکنواختی روشنایی و رنگی بهتر و به دست آوردن اثر صفحه نمایش بهتر است.Micro-spacing LED display2


"دستی با جیا کیان، چشم انداز برنده"، برای دیدار با نمایش دقت مشتری، صرفه جویی در انرژی، پایدار و قابل اعتماد، کیفیت نهایی محصولات میکرو فاصله محصولات صفحه نمایش ال سی دی، میکرو فاصله تولید کنندگان تولید الزامات، تنها برای رسیدن به کنترل مواد فن آوری مواد خام و تولید، نمایشگر میکرو فاصله LED می تواند به پایان بخش های بالاتر از اثر صفحه نمایش دهد.