LED-outdoor-display-subverts-the-traditional-design-to-the-smart-road-the-future-ready-for-the-future!

- Jan 08, 2019-

به عنوان یک روش انتقال رسانه ای جایگزین، LED های فضای باز دیجیتال در استفاده از صحنه های نمایش LED در فضای باز به نوآوری ادامه می دهند، به تدریج بخش های کسب و کار در مرکز شهر را پوشش می دهند، چشم انداز زیبایی به زندگی شهری اضافه می کند و روند شادابی را نشان می دهد. با این حال، در روند توسعه سریع خود، صفحه نمایش در فضای باز نیز با بسیاری از مشکلات مواجه شد. در چند سال گذشته، بسیاری از کمپین های تبلیغاتی در فضای باز در بسیاری از مکان ها اجرا شده اند و بسیاری از نمایشگرهای غیرقانونی چراغ در فضای باز به طور طبیعی گنجانده شده اند.


201901071113007756739.JPG


علت اینکه چرا صفحه نمایش LED در فضای باز تخریب شده است، دلیل اصلی اصلاح ظاهر شهر است. در روند تنظیم صفحه نمایش LED در فضای باز، عدم وجود هنجارهای علمی و مدیریت وجود دارد. نمایش LED در خیابان در فضای باز می تواند در همه جا در بازار دیده شود، که تأثیر زیادی بر شهر داشته است. در عین حال، صفحه نمایشگرهای LED به میزان مشخصی از ویژگیهای برجستگی خود، به میزان قابل توجهی از آلودگی بصری به شهر آسیب می رساند، که همچنین شکایتی در نظرسنجی عمومی است.


با افزایش آگاهی از حفاظت از محیط زیست عمومی، مشکل "آلودگی نور" به تدریج توسط مردم به طور جدی گرفته شده است. روشنایی شدید LED صفحه نمایش در فضای باز موجب آسیب نامرئی به ساکنان اطراف آن شده است. این نیز یک دلیل مهم برای حذف صفحه نمایش LED در برخی مناطق است.


علاوه بر این، کارکنان مدیریت برنامه ریزی شهری به کار تأیید صفحه نمایش LED در مدیریت برنامه ریزی نصب توجه نمی کنند و همچنین یکی از دلایل جداسازی و اصلاح صفحه نمایش LED در فضای باز است. علاوه بر این، مدیریت حسابرسی بخش مدیریت دولتی کامل است، اما هنوز بسیاری از نمایشگرهای LED در فضای باز وجود دارند که «قانون را می دانند»، از روند تصویب قانونی، مشخصات محصول و مکان های نصب، به شرایط مورد نیاز برسند و غیرقانونی باشند ساختمان ها هنگامی که صفحه نمایش سقوط می کند، این امر به طور جدی بر ایمنی عابران پیاده تاثیر می گذارد و همچنین باعث بروز خطر عبور وسایل نقلیه و رانندگان می شود. خطرات ایمنی در این وضعیت باعث ایجاد سردرد برای سازمان های دولتی شده است.


امروزه در برابر نمایشگر LED در فضای باز برچیده شدن فعالیت در بازار، تولیدکنندگان LED به عنوان سازنده نمایشگرهای LED در فضای باز، برای مشکل «آلودگی نور»، باید از سیستم تنظیم خودکار روشنایی، از طریق سیستم سنجش روشنایی در فضای باز استفاده کنند به روشنایی محیط تشخیص داده شده به صورت خودکار تبدیل روشنایی پخش مناسب برای محیط زیست است. در عین حال، به عنوان برنامه ریز تبلیغات برند، اپراتور تبلیغاتی باید قبل از شروع محصول، یک طرح جامع محصول ارائه دهد. علاوه بر این، به منظور افزایش تاثیر تبلیغات در فضای باز، تولیدکنندگان نمایشگر LED باید ارتباط با اپراتورهای تبلیغاتی را تقویت کنند، نیازهای مشتریان را در بازار درک کنند و محصولات مربوطه را با توجه به تقاضای بازار توسعه دهند. اپراتورهای تبلیغاتی در فضای باز LED می توانند یک طرح بازاریابی تبلیغاتی را طراحی کنند که می تواند بر اساس تکنولوژی صفحه نمایش موجود، چشم مخاطب کاربر را جذب کند. این دو با همکاری یکدیگر برای رسیدن به یک هدف ارتباطی برنده پیروز می شوند.


با این حال، به عنوان اینترنت چیزهای چینی و رونق محاسبات ابری همچنان گرما می روند، موج ساخت شهر هوشمند از بین رفته است. با حمایت از سیاست های ملی، تقاضا برای شهرهای هوشمند به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. پیش بینی می شود که تا سال 2022، تقاضای کل شهرهای هوشمند در کشور بیش از 300 میلیارد یوان، به 3،240.2 میلیارد یوان برسد و پتانسیل بازار بزرگ باشد.


در ساخت شهرک های هوشمند، نمایش منظره بدون شک بخش مهمی از آن است. ساخت جوامع هوشمند و نشانه های شهری از استفاده از نمایشگرهای LED جدا نیست. علاوه بر عملکرد صفحه نمایش خود، صفحه نمایش LED در فضای باز نیز نقش مهمی در زیبایی ظاهر شهر و اضافه کردن جذابیت به شهر دارد. بنابراین، فناوری های صفحه نمایش جدید مانند صفحه نمایش شفاف LED، صفحه نمایش قطب ال ای دی LED و صفحه نمایش ال سی دی شکل خلاق ظاهر می شوند.


201901071113015784095.JPG

صفحه نمایش شفاف LED شفاف و زیبا است. در بازار تجاری، برنامه های صفحه نمایش شفاف LED محبوب تر و محبوب تر شده اند. با ویژگی های شفافیت، سبک، نصب، صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست، این بازار به طور گسترده ای مورد توجه بازار است و نقش غیر قابل جایگزینی در زمینه نمایش منظره در شهرهای بزرگ چین دارد.


علاوه بر نورپردازی جاده، صفحه نمایش پد نور LED، صفحه نمایش صفحه نمایش، نظارت بر محیط زیست، شارژ تلفن همراه، پخش صوت، WIFI و عملکرد دوربین را ادغام می کند. همچنین اطلاعاتی از قبیل خدمات راحتی برای تحقق ارزش کسب و کار و معیشت مردم را پخش می کند. عملکرد خدمات با تکیه بر روند کلی ساختمان شهر هوشمند در نقاط مختلف، ساخت شهرک های هوشمند بدون شک فرصت هایی را برای انفجار صفحه نمایش پد چراغ سبز ایجاد کرد.


201901071113024154965.JPG

علاوه بر این، تحت ارتقاء شدید ساخت و ساز شهر هوشمند، توسعه فن آوری های جدید مانند AI و VR فرصت های جدیدی را برای بازار نمایش LED در فضای باز به ارمغان آورده است. در حال حاضر، صفحه نمایش LED در فضای باز در حال ظهور است، شرکت های LED باید این فرصت تاریخی را کاملا درک کنند و تلاش های خود را در زمینه توسعه و تولید محصولات افزایش دهند. اول از همه، تحت فرض اطمینان از کیفیت محصول، افزایش سرمایه گذاری در علم و فناوری، کاهش هزینه های تولید، ایجاد قیمت های صفحه نمایش LED بیشتر مردم طرفدار، و توسعه "محبوبیت"، همه می توانند هزینه کنند. ثانیا، سیستم کنترل نمایشگر باید در حالت ارائه متنوعتر باشد، و روش برنامه انعطاف پذیرتر است. استفاده از اینترنت برای کنترل حالت پخش و کنترل از راه دور سایر توابع باعث می شود صفحه نمایش راحت تر شود. در نهایت، برای پیوستن به اشکال مختلف صفحه نمایش LED خود، آن را باید انعطاف پذیر تر، نه تنها به شکل دیوارها، پنجره ها و غیره محدود شده است. برای نصب صفحه نمایش LED در فضای باز، می توان آن را به طور مستقیم نصب شده تا زمانی که وجود دارد فضا. نصب آن در هر زمان و هر کجا.


نمایشگر LED در فضای باز به احتمال زیاد با قیمت پایین تر، وزن سبک تر و سیستم عامل بیشتر توسعه می یابد. این بزرگترین انتظار شرکت های LED صفحه نمایش و اپراتورهای رسانه های صنعتی است. امید است که صفحه نمایش LED در فضای باز بتواند چشم انداز زیبا و ساختمان برجسته شهر را در شهر و حتی یک گره کلیدی از میراث فرهنگی شهری تبدیل کند.