چراغ الکترونیک نمایش چگونه برای جلوگیری از بهتر شدن در بازار

- Feb 22, 2019-در حال حاضر صفحه نمایش ال سی دی الکترونیک به تدریج توسط اکثر کاربران مورد علاقه است، و تولید کنندگان صفحه نمایش بزرگ و کوچک نیز به تدریج افزایش می یابد. با این حال، به دلیل تکنولوژی بالا و پایین هر سازنده صفحه نمایش، محصولات LED با کیفیت پایین بر توسعه بازار تأثیر می گذارد. همه ما می دانیم که تنها تولیدکنندگان صفحه نمایش ال سی دی با کیفیت بالا می توانند در بازار پایبند بمانند. به همین دلیل LED محصولات در پایان چگونه می توان به خوبی در بازار ثابت کرد؟ Lehigh معتقد است که نکات زیر باید ساخته شود:
اصلاح 1.Point توسط نقطه

نقص ذاتی نمایشگر LED از تفاوت های روشنایی و رنگی ارائه شده توسط تولید کنندگان لامپ حاصل می شود. به دلیل LED ماژول، مسطح بودن مسطح بودن صفحه، ساخت کابینت و همچنین عدم انطباق لکه، صفحه نمایش LED صفحه نمایش جهت نوری جهت نوری در طی جوشکاری فرآیند تولید، به ویژه در یک محور واحد نوری LED تحت تأثیر بسیاری قرار خواهد گرفت، بنابراین هیچ اصلاح درجه همگانی صفحه نمایش LED نمی تواند به سطح ایده آل برسد، کیفیت تصویر در مقایسه با سایر صفحه های صفحه نمایش، شکاف واضح است. Point - by - تکنولوژی تصحیح نقطه می تواند تا حد زیادی یکنواختی صفحه نمایش را بهبود بخشد و کیفیت تصویر را بهبود بخشد. هنگامی که به کارخانه اعمال می شود، کالیبراسیون نقطه نقطه به عنوان یک وسیله بهبود کیفیت است که به معنی بهبود رقابت و گسترش فضای سود است. هنگامی که برای یک دوره زمانی از کارخانه استفاده می شود، تصحیح نقطه به نقطه می تواند "زندگی خوشحال چشم" صفحه نمایش LED را افزایش دهد و ارزش تجاری بیشتری برای کاربران ایجاد کند.2. چراغ لامپ LED با کیفیت بالا


قابلیت اطمینان چراغ های قرمز به مشتریان اجازه می دهد تا پایداری کیفیت را در فرآیند استفاده حفظ کنند. استفاده از دانه های لامپ های LED اولین قسمت بازرسی کارخانه است، به حمل و نقل و ذخیره سازی، پس از حمل و نقل و ذخیره سازی می تواند به دست تولید کنندگان صفحه نمایش LED رسیدن. سپس تولید و پردازش وجود دارد. تولید کنندگان صفحه نمایش پردازش صفحه نمایش LED را از طریق صفحه بالایی و جوش متوقف می کنند و پس از آن عملیات عادی کامل می شود. در این فرایند تمام لامپ های LED لامپ باید با دقت کار کند، نمی تواند پدیده نور روشن باشد.در نهایت، پس از عملکرد هزینه جامع صفحه نمایش الکترونیکی ال ای دی، فاصله پیکسل یک عامل حیاتی است. به طور کلی، فاصله نقطه ای صفحه نمایش LED نه تنها با وضوح صفحه نمایش، فاصله مشاهده و کاربرد ظاهر صفحه نمایش، بلکه یک از عوامل مهم شاخص قیمت صفحه نمایش LED. کوچکتر نقطه فاصله صفحه نمایش، بالاتر از قیمت طبیعی خواهد بود، و اثر صفحه نمایش مربوطه LED بهتر خواهد شد. اگر بودجه کافی است، من فکر می کنم بهتر است که صفحه نمایش LED با فاصله نقطه کوچک را انتخاب کنید.