سرب-چشم انداز-بیشتر-از-فقط

- Jan 04, 2019-

صفحه نمایش LED تبدیل به استاندارد تبلیغات معاصر شده است و در هر زمان و هر کجا به چشم انداز ما وارد می شود. در تمام لحظات، اشکال تبلیغات در فضای باز بی پایان، متنوع و غنی از محتوا است و تبلیغ صفحه نمایش LED یک نیروی جدید است که توسط رسانه های جدید نمی تواند نادیده گرفته شود و به طور فزاینده ای توسط کاربران از همه ی حوزه های زندگی مورد توجه قرار گیرد.

نمایشگر LED که در ورودی بیمارستان Aier Eye نصب شده است نه تنها حامل ارزش افزوده برند است، بلکه یک پلتفرم برای انتشار اطلاعات است. تبلیغات صفحه نمایش LED یک راه بسیار موثر برای کسب و کار است که بهترین کانال برای افراد برای درک کسب و کار، خدمات و محصولات است.


به عنوان یکی از محصولات و راه حل های هوشمند LED، جیانگ سو Liangcai به طور مداوم توسط مشتری شناخته شده و ستایش شده است، که از قدرت نام تجاری قوی Jiangsu Liangcai جدایی ناپذیر است.


در مجموع، جیانگ سو Liangcai متعهد به ایجاد بهترین صفحه نمایش LED برای مشتریان است. نه تنها کیفیت نهایی را به دست می دهد بلکه خدمات حرفه ای آن نیز باعث می شود مشتریان از آن قدردانی کنند. جیانگسو لیانگسی همیشه سپاسگزار بوده است. با حمایت مشتریان جدید و قدیمی، جیانگ سو Liangcai ادامه خواهد داد به سختی برای ایجاد شگفتی بیشتر به مشتریان.