Huawei 50 میلیارد دلار تبلیغات در برج دبی را صرف می کند. آیا بازار تبلیغات در فضای باز در سال 2019 همچنان یک شرکت طلای سیاه برای شرکت های صفحه نمایش ال جی خواهد بود؟

- Feb 21, 2019-

در طول این مدت

تبلیغات Huawei به سادگی است

مثل حلق آویز کردن

تبلیغ خلاق خلاقانه آن

این واقعا چشم نواز است.

اما جالبترین

این تبلیغات زیر است.

این در سراسر صفحه کار می کند.

احساس اتمسفر منفجر شود

این بسیار چشمگیر است!

نوعی از2


با موسیقی شوک

چراغ های خنک

این در کنفرانس خاورمیانه Huawei بود.

نمایشگاه روشنایی سه ساعته برج خلیفه در دبی

این ارتفاع 828 متر است.

تعداد کل طبقه 162 طبقه است.

هزینه 1.5 میلیارد دلار است.

این بلندترین ساختمان در جهان است.

همچنین دارای بزرگترین صفحه نمایش LED در جهان است.3به محض انتشار تبلیغات 50 میلیاردی هوآوی، بحث و توجه گرم مردم در سرتاسر جهان موجب شد. در حالی که با "روشنایی ترانزشی" هوآوی از بین رفته، همه از تاثیر شگفت انگیز صفحه نمایش بزرگ LED در جهان قدردانی کردند. ترکیب سه دقیقه ای نور و سایه و شکوه پیچیده این نظم نه تنها جذابیت برج هالیفا، بلکه روح منحصر به فرد حامل مهم انتقال اطلاعات در فضای باز، صفحه نمایش LED است.

با ظهور عصر دیجیتال، فضای زندگی رسانه های سنتی تضعیف شده است، موقعیت تلویزیون به عنوان رهبر صنعت پیشی گرفته است و رسانه های کاغذی برای پیدا کردن راهی برای خروج تبدیل شده اند. در مقایسه با کاهش تجارت تجاری سنتی، داستان تبلیغات در فضای باز کاملا متفاوت است. این به طور گسترده ای در صحنه هایی که در آن زندگی می کنیم استفاده می شود و فرم ها متنوع تر هستند. در نتیجه، تعامل بین مارک ها و مصرف کنندگان به طور قابل توجهی تغییر می کند.

صفحه نمایش LED در بیش از ده سال در بازار تبلیغات در فضای باز در حال توسعه است. از آنجا که منطقه بزرگ و اثر بصری آن است، می تواند بیشتر توجه مردم را از بیلبوردها و سایر محصولات جلب کند. این ترکیب جدیدی از رسانه ها و فناوری پیشرفته است. در عین حال، با افزایش ارزش تجاری سالانه به سال، علاوه بر انجام انتشار موثر لوگوی برند، نام و فرهنگ، نمایش LED در فضای باز نیز نقش مهمی در نمایش تصویر شهر دارد. امروزه نمایشگر LED تبلیغاتی در فضای باز عزیزترین رسانه های فضای باز است.

اعلام سیاست جدید بدون شک راهکار خروجی را برای تولید کنندگان نمایشگر LED در فضای باز نشان می دهد، اما در عین حال، آن را نیز بالاتر از نیاز فنی فنی قرار می دهد. به منظور توسعه استاندارد سالمتر صفحه نمایش LED در فضای باز در چین، تولیدکنندگان صفحه نمایش لایت در فضای باز در چین باید به ارتقاء در زمینه فنی بیشتر توجه کنند، تلاش کنند تا از تکنولوژی "بالا پایان" استفاده کنند، به طوری که فیلد در فضای باز به بازار بالای صفحه نمایش تجاری وارد خواهد شد.

از کل صفحه نمایش LED در فضای باز، صفحه نمایش LED در فضای باز باید بیشتر بهبود یابد، تکنولوژی و استعداد نیز باید تقویت شود، بازار در بازار همچنان گسترش یابد، و قیمت صفحه نمایش LED باید تقویت شود. در آینده، با بهبود بیشتر محصولات در فضای باز، صفحه نمایش LED در فضای باز می تواند با توسعه شهر یکپارچه شود. این نه تنها به ظاهر شهر آسیب نمی رساند بلکه جذابیت شهر را نیز افزایش می دهد و توانایی فوق العاده ای را در شهر به وجود می آورد. برج خلیفه در دبی یک مورد معمول است. بخش بزرگی از صفحه نمایش LED که از برج به نمایش درآمده است، نمادی از شهر است که ارزش تجاری تجاری دبی را به خود اختصاص داده است.

به طور خلاصه، بازار تبلیغات در فضای باز استاندارد تر می شود و بازار بالقوه صفحه نمایش LED در فضای باز بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد که فرصت های تجاری جدیدی را برای توسعه صفحه نمایش LED به ارمغان می آورد. در سال 2019، میدان نمایش LED در فضای باز در سال دیگر انفجاری خواهد بود. در مواجهه با چنین بازار بزرگ دریای سرخ، تولیدکنندگان LED باید از این فرصت استفاده کنند تا جایگاه مهمی در بازار خارج از بازار داشته باشند.