چگونه می توان نمایش LED را بهتر ساخت شهرک های هوشمند؟

- Feb 25, 2019-در سال های اخیر، انقلاب هوشمند با استفاده از فناوری های جدید مانند اینترنت چیزها، داده های بزرگ و هوش مصنوعی معرفی شده است. راه های کار، زندگی و شناخت مردم، به تدریج تغییر یافته و یا حتی بازسازی شده اند. در همان زمان، موج "ساخت شهر هوشمند" در حال پیشرفت است و صنعت صنعت نمایشگر صفحه نمایش LED را تحت تاثیر قرار می دهد.

با بهبود مستمر و به روز رسانی فناوری LED هوشمند و محصولات، راه حل ها و غیره، استفاده از ترمینال های مختلف هوشمند شهر نمایش امروزه بیشتر و بیشتر مورد توجه است. ترمینال نمایشگر LED هوشمند که توسط ترکیبی از صنعت نمایشگر LED تولید شده است و محیط زیست هوشمند شهر نیز به تدریج به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، به خصوص در صفحه نمایش قطب نور، نظارت هوشمند، نمایش ترافیک فرمان، سیستم پیاده روی هوشمند و غیره. صفحه نمایش LED اجازه می دهد تا امکانات بیشتری را برای صفحه نمایش ترمینال هوشمند شهر فراهم کند.

با این حال، با تاثیر پایین بر کلی محیط و اقتصاد، و همچنین عوامل بی ثباتی خود صنعت، تقاضای بازار فعلی برای صفحه نمایش LED کند می شود؛ از سوی دیگر، صنعت در معرض عادی بودن فشار بالا در افزایش هزینه ها قرار گرفته است، برای دیدن روند توسعه صنعت، برای تغییر و زنده ماندن انتخاب فعلی که شرکت ها باید انجام دهند.

بنابراین، برای توسعه بهتر صفحه نمایش LED تحت موج شهر هوشمند، برای بسیاری از شرکت های LED صفحه نمایش، علاوه بر اطمینان از کیفیت و عملکرد محصولات صفحه نمایش هوشمند به منظور رفع نیازهای بازار، آنها همچنین نیاز به بیشتر در نظر گرفتن صفحه نمایش شرکت هایی که دارای ترمینال هوشمندانه ترمینال هستند، بخش های تقسیم بندی را برای انجام موقعیت های ارزش گذاری سازمانی، نوآوری محصول و بازاریابی، که L L. یکی از گزینه های مهم برای تحول و نوآوری شرکت های تبلیغاتی ED به "زمینه هوشمند" است، به نمایش می گذارد.timg


اول از همه، از نظر توابع محصول، صفحه نمایش هوشمند LED باید صفحه نمایش و انزوا را تغییر دهد، اما این یک ترمینال هوشمند است که ادغام ادراک محیطی، شناسایی هوشمند، تعامل، ارتباطات و سایر توابع را در خود دارد. دامنه کاربرد آن باید وابستگی اصلی به دیوارها، ستونهای تبلیغاتی و غیره را نیز از بین ببرد. این می تواند به طور گسترده در خیابان های عابر پیاده، مربع ها، مناطق مسکونی، نقاط دیدنی، خیابان های تجاری، ایستگاه های گاز و ایستگاه های اتوبوس نصب شود. مناطق خدماتی با سرعت بالا، ایستگاه های تلفنی و دیگر اماکن عمومی.

ثانیا، از لحاظ روش های بازاریابی، علاوه بر ارزش محصول محصولات نمایش LED که در حوزه "عقلانیت" استفاده می شود، شرکت های روی صفحه نمایش باید ارزش داده ای که آنها حمل می کنند را خراب کنند. باید بدانید که سیستم نمایش هوشمند دارای توابع ارتباطی، درک، تعامل، شناخت و نظارت است و انواع مختلف داده های بزرگ را تشکیل می دهد. تمام سیستم نمایش داده شده یک زنجیره ارزش داده بزرگ است. در دوران داده های بزرگ، این جایی است که شرکتها روی صفحه نمایش واقعا سود می کنند.

به خصوص با اتصال صفحه نمایش LED، عملکرد و شکل از ترمینال هوشمند شهرستان LED از طریق محدودیت اصلی محصول LED بیشتر و بیشتر از حد. عملکرد آن نه تنها حامل صفحه نمایش، بلکه گره سنجش و جمع آوری داده ها در لینک زنجیره ارزش داده بزرگ است.

امروزه، اینترنت چیزها، داده های بزرگ، ادراک تعاملی، هوش مصنوعی و صنعت نمایش LED، بیشتر و بیشتر از هم یکپارچه می شوند. بسیاری از شرکت های روی صفحه نمایش با درک این فرصت ها به شدت از ظهور فرآیند صنعت جدید آگاه هستند، استراتژی توسعه شرکت ها را با توجه به وضعیت تنظیم کرده و در مورد چگونگی ساخت محصولات و راه حل های صفحه نمایش در بسیاری از جنبه های مختلف مانند نام تجاری، محصول و بازار. آنها محصولات جدید و تکنولوژی های جدیدی را معرفی کرده اند که صفحه نمایش LED را با محیط زیست هوشمند ترکیب می کنند که باعث می شود صنعت نمایش LED نیز در مرحله تنگنا وارد شود. ارائه حرکت جدید، تجدید حیات جدید دوباره!