نمایش لیدر رول شده انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک عزیز جدید از بازار با کیفیت بالا

- Jan 28, 2019-در موسسات و موسسات چند ساله کنفرانس سالن، سالن نمایشگاه و کلاس های بزرگ از وضعیت مدرسه، به رهبری صفحه نمایش صفحه نمایش بزرگ برنامه های کاربردی تبدیل شدن بیشتر و بیشتر universalization امروز، طرح نمایش سنتی صفحه نمایش صفحه نمایش بزرگ صفحه نمایش واقعا شروع به به تدریج برداشت از بازار اصلی، صفحه نمایش بزرگ روی صفحه نمایش کوچک می شود.

با این حال، پیدا کردن آن است که در برخی موارد خاص، راه حل سنتی صفحه نمایش پروژکتور غیر قابل تعویض است، و آن را به طور کامل جایگزین شده است زیرا نمایش پروژکتور نمایش بدتر از اثر صفحه نمایش منجر شده است.این امر هیچ ارتباطی با هزینه های خارجی نیز هیچ ارتباطی با محدودیت منطقه نمایشگر و غیره ندارد

در حال حاضر شما ممکن است تعجب کنید که این ویژگی چیست؟ در حقیقت، واقعا غیرمعمول است که پارچه پروجکشن توسط پروژکتور پیکربندی شده را می توان در عرضی گسترش داده، برش داده و برش داد. به عبارت دیگر، استفاده انعطاف پذیر از پروژکتور در فضا، تعیین می کند که هنوز هم می تواند در اتاق کنفرانس یک اتاق زندگی بازار خاص داشته باشد.Folded led display


به عنوان مثال، برای طراحی راه حل های صفحه نمایش، آیا می توانید به دیگر راه حل های صفحه نمایش در کنار پروژکتور در محصولات موجود در نمایشگر فکر می کنید؟ یک نیاز بسیار مهم این است: صفحه نمایش صفحه نمایش مجاز نیست پوشش علامت ملی و پدیده .برای مثال، تجهیزات صفحه نمایش معمولی، از جمله صفحه نمایش معمولی رهبری، صفحه نمایش اسپلایز ال سی دی و سایر محصولات برای دستیابی به این نیاز غیرممکن است.
آیا تجهیزات نمایشگاهی وجود دارد که می تواند جلوه ای بهتر از صفحه نمایشگر را به دست آورد و می تواند انعطاف پذیری مانند پارچه پروجکشن پروژکتور را بدون اشغال فضای اضافی و تأثیر کلیه نیازهای طراحی اتاق جلسه، بسط دهد؟ صفحه نمایش لیدر انعطاف پذیر این دو ویژگی کلیدی را ترکیب می کند.


Folded led display 2این باعث می شود که صفحه نمایش های منجر به استفاده از برنامه های داخلی و خارجی به طور خودکار کاهش و کاهش یابد، بدنه صفحه نمایش را از لحاظ شغل فضایی و تکنولوژیکی بیشتر انعطاف پذیر می کند. از لحاظ عملی و خلاقیت، صفحه نمایش دستگاه تجربه نرم افزار. در حال حاضر، منجر محصولات بر روی صفحه نمایش تاشو به طور گسترده ای در بازار اجاره صحنه، تبلیغات رسانه های محلی و سنتی منجر به استفاده از صفحه نمایش های کاربردی.پردازنده نمایش صفحه نمایش نرم افزار اعتقاد بر این است که به تدریج توسط منجر تاشو برنامه های کاربردی روی صفحه نمایش cnibalized.