انعطاف پذیر رهبری صفحه نمایش دستیابی به موفقیت

- Jan 15, 2019-

موج اولین هنرپیشه اسپانیایی دانیل کانگوار در ایالات متحده و یکی از مهمترین پروژه هایش بود.

او با کشف خط افقی مرکز هوستون، دیدگاه هنری خود را به چالش کشید. او می خواهد راهی برای انتقال انرژی فضا پیدا کند و نمایشگرهای LED را که مانند امواج شبیه هستند، ایجاد کند، درست مثل اثر صفحه نمایش LED و صفحه نمایش انعطاف پذیر LED که از طریق هوا هنگامی که یک روبان بزرگ توسط نسیم میسوزد. با این حال، برای تحقق این ایده، او نیاز به تکنولوژی پیشرفته انعطاف پذیر LED صفحه نمایش صنعتی دارد. در نهایت، نمایشگر LED انعطاف پذیر از طراحی DESIGNLED (jjia jingpin company) - صفحه نمایش خلاق LED، او را با پشتیبانی فنی قوی فراهم کرد و تنها سازنده قادر به برآورده شدن الزامات بود.

7E00AE98B5E469B190457174E30CCDF4

چرا ما همیشه باید به تماشای تصاویر روی یک صفحه تخت سفت و سخت بپردازیم؟ قطعا این مفهوم چالش را به چالش می کشد. نمایشگرهای LED انعطاف پذیر، دانیال کانوگر قبلا ابزارهای غیرممکن را برای ایجاد شکل های جسورانه ای ارائه کرده است. یکی از چالش های اصلی این است که کاشیهای انعطاف پذیر LED را در موج " صفحه نمایش انعطاف پذیر LED به طور کامل می تواند شکل خم پیچیده را برآورده کند، و مدول LED آن قابل انعطاف است و می تواند کاملا مجذوب مجسمه سازی تصور شده برای مرکز هوستون باشد.

soft-module-flexible-led-display44314698713

در نهایت، Canogar بسیار هیجان زده شده توسط اثر مارپیچ تلنگر تولید شده توسط صفحه نمایش انعطاف پذیر Led DESIGNLED، و همۀ کارکنان مرکز Houston نیز تحت تاثیر قرار گرفتند.