صفحه نمایش 360 درجه دیجیتال

- Jan 18, 2019-

مفهوم نمایش صفحه نمایش سنتی LED را با ارائه وسیع تر بصری و خدمت به تماشاگران تغییر داده است. بر خلاف صفحه نمایش سنتی LED، صفحه نمایش دایره ای LED تماشاگر در یک منطقه با شعاع حدود ده متر می تواند از وضوح تصویر با کیفیت بالا لذت ببرید. چشم انداز چشم انداز LED نمایش LED نسل بعدی با ارائه قابلیت اقتصادی و با وضوح بالا است. با چشم انداز 360 درجه منحصر به فرد و با وضوح بالا و کنتراست، این ابزار جدید به چشم می آید برای تبلیغات. این می تواند برای برنامه های داخلی منجر شود و یا تبلیغات در فضای باز منجر شود.

علائم LED، در حقیقت، از بسیاری از LED های دایره ای با ماژول های شبکه ساخته شده و از 4 خط از بالا به پایین با 8 ماژول در هر خط ساخته شده است. آنچه بیشتر است، پایین تخت است، در حالی که سطح بیرونی دایره است. این صفحه نمایش LED در یک پشتیبانی دایره ای نصب شده است که صرفه جویی در مصرف انرژی، نصب و جایگزینی آسان و مناسب برای انواع موقعیت های خاص است.


در مقایسه با صفحه نمایش LED با سطح صاف، نشانه های LED دایره ای در 360degree تصاویر بسیار واضح تر می شوند، زیرا ما از تکنولوژی کنترل دقیق تصویر برای روشن کردن چیپ های LED قرمز، سبز و آبی در یک نقطه استفاده می کنیم و سه نوع رنگ را به هم متصل می کنیم زمان، برای رسیدن به 16،777،216 نوع رنگ با طیف سیاه و سفید از 256 سطح هر. برای افزایش طول عمر و کاهش هزینه، ما تکنولوژی پویا و طراوت و قطعات کم نور را پذیرفته ایم.

LED صفحه نمایش 360 درجه ای نیز برای صفحه نمایش اجاره ای، صفحه نمایش ورزشی، نمایشگر LED تبلیغاتی و غیره استفاده خواهد کرد

advertising 4

شرکت ما حرفه ای تولید نمایش LED در فضای باز، صفحه نمایش منفعل داخلی، صفحه نمایش ورزشی رهبری، اجاره پانل رهبری، علائم مرحله رهبری، صفحه نمایش ال سی دی تبلیغاتی، حرکت پانل رهبری، پرده رهبری صفحه نمایش. ما ساخته شده تا کانال های خاص برای صادرات. کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا، انگلیس، اتریش، رومانی، اسپانیا، اتریش، اسرائیل، مصر، آلمان، فرانسه و ترکیه و غیره. بسیاری از شرکت ها همکاری طولانی مدت با ما را برای مشاوره و پروژه های سری حفظ می کنند.

در صورت درخواست، ما می توانیم آن را انجام دهیم.