تفاوت بین نمایشگر معمولی LED و صفحه نمایش LED نرم افزاری قابل انعطاف چیست؟ بهتر است؟

- Jan 25, 2019-

صفحه نمایش LED نیز صفحه نمایش انعطاف پذیر LED نامیده می شود که متعلق به صفحه نمایش بزرگ LED خلاق است. تفاوت بین صفحه نمایش LED و LED معمولی چیست؟ بهتر است؟ بگذارید آن را برای شما پاسخ دهیم.一، تفاوت بین صفحه نمایش تلویزیون LED و صفحه نمایش معمولی LED:


ویژگی های صفحه نمایش 1.LED:


سازگاری شدید دستگاه: می تواند تمام انواع ناهمگونی را انجام دهد، مانند کروی، قوس و غیره، و می تواند دستگاه جابجایی پیچیده و طولی باشد که به محدودیت های صحنه برنامه محدود نمی شود.

خنک: اطلاعات کاملا شفاف اختیاری، صفحه نمایش خلاق دو طرفه، کامل 3D زندگی می کنند

حفاظت ساده: اولین LED ساختار نوار جاسازی شده، استفاده از زمینه می تواند به سرعت محافظت کامل؛

نور: جزء تنها 10 کیلوگرم / ㎡، دستگاه و دست زدن به محصولات به راحتی، صرفه جویی در زمان و هزینه سرمایه؛

شفاف: برنامه ریزی ساختار نوار پیکسل، نرخ شفاف تا 60٪، مقاومت کم باد، همچنین می تواند به صورت امن در آب و هوای باد قوی استفاده شود.

نازک: ضخامت تنها حدود 10 میلی متر است، فضایی کوچک را اشغال می کند، دستگاه صرفه جویی و فضای حمل و نقل

حفاظت بالا: سطح حفاظت تا IP65، بدون ترس از هوای باران شدید، استفاده در فضای باز امن؛


soft led screen2. ویژگی های صفحه نمایش LED معمولی:


روشنایی بالا: روشنایی میدان بیشتر از 8000mcd / m2 است، که تنها ترمینال نمایشگر بزرگ پشتیبانی از استفاده از آب و هوا در زمینه است؛ روشنایی در محیط داخلی بیش از 2000md / m2؛

طول عمر: طول عمر LED تا 100 هزار ساعت است. این پارامتر به طور کلی به زندگی برنامه ریزی اشاره دارد، حتی زمانی که روشنایی تاریک است.

بزرگ زاویه دید: زاویه دید داخلی می تواند بیش از 160 درجه باشد و زاویه دید در فضای باز می تواند بیش از 120 درجه باشد. اندازه زاویه بستگی به شکل LED دارد.

سطح صفحه نمایش LED می تواند بزرگ یا کوچک باشد، کوچک تا کمتر از یک متر مربع، بزرگ تا صدها، هزاران متر مربع؛


flexible led screen二، LED صفحه نمایش نرم و صفحه نمایش معمولی LED که بهتر است


پس از ویژگی های بالا از تجزیه و تحلیل، ما می دانیم که صفحه نمایش نرم افزاری LED نسبت به صفحه نمایش معمولی LED صفحه نمایش سبک تر، نازک، شفاف، حفاظت از دستگاه بنتو، پیچ و تاب و انعطاف پذیر انعطاف پذیر، صرفه جویی در انرژی، و غیره. آنها بهتر است. این تقاضا، دسته بندی برنامه های کاربردی دقیق را نشان می دهد و تقاضا را نشان می دهد. به عنوان مثال، استفاده سنتی از میدان، هتل، خیابان تجاری و دیگر مکان ها، فقط تبلیغات پخش ویدئویی را نشان می دهد، و غیره، استفاده از صفحه نمایش سنتی LED بهتر است؛ اگر برنامه ریزی مرحله، کلوپ شبانه و دسته بندی دکوراسیون بیرونی ساختمان باشد، نیازمند شخصی سازی شخصی است، سپس صفحه نمایش LED را انتخاب کنید بهتر است، می توان به توپ یا قوس و اشکال دیگر ساخته شده است.