چه مزیت-آیا-Outdoor-LED-Display-Have-in-Advertising

- Jan 03, 2019-

با توسعه جامعه و پیشرفت علم و فناوری، شرکت های بزرگ با نام تجاری دارای الزامات بالاتر و بالاتر برای تبلیغات در فضای باز هستند. مدل های تبلیغاتی قدیمی تر در فضای باز (مانند تبلیغات تک ستون، تبلیغات جعبه نور، تبلیغات پل، تبلیغات سه بعدی تلنگر، و غیره) دیگر نیازی به پاسخگویی به نیازهای کاربران ندارند. تبلیغات سنتی در فضای باز موجب خستگی بصری شده است. تبلیغ کنندگان در فضای باز باید از سرعت تکنولوژی پیروی کنند، بنابراین تبلیغات تبلیغاتی LED در فضای باز وجود دارد، بنابراین چه چیزی بهتر از تبلیغات سنتی در فضای باز است؟

201901021603152135056.JPG

در فرم تبلیغات

اشکال تبلیغاتی سنتی تنها می تواند توسط تصاویر و متون و عدم خلاقیت، که آسان برای فراموش شدن، نشان داده شود؛ در حالی که صفحه نمایش LED معمولا مکان های عمومی و مسیرهای ترافیکی را با جریان زیادی از مردم راه اندازی می کند، با توجه به توجه و دامنه وسیعی از بینندگان، با فرم های تبلیغاتی بصری، تصویری و زنده، که اجباری تر از رسانه های سنتی است، جذب می شود.

صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست

تبلیغات سنتی به حفاظت از محیط زیست منجر نمی شود؛ در حالی که صفحه نمایش LED مورد استفاده برای پخش تبلیغات صرفه جویی در انرژی و محیط زیست دوستانه است، کار تمام آب و هوا، به طور کامل سازگار با انواع محیط های نامناسب در فضای باز، ضد خوردگی، ضد آب، مقاوم در برابر رطوبت، رعد و برق، عملکرد لرزه نگاری کلی ، مقرون به صرفه، عملکرد صفحه نمایش خوب و غیره.

انتشار اطلاعات

تبلیغات سنتی باید هر بار که اطلاعات را منتشر می کنند طراحی مجدد و جایگزین کل تبلیغات شوند، که نیازمند هزینه کار و وقت گیر است. با این حال، آگهی سازندگان LED فقط باید از طریق اتصال داده یا اتصال بی سیم به کامپیوترها متصل شوند. تا زمانی که تنظیمات ساده در رایانه ها ایجاد می شود، می توان آنها را برای انتشار محتوای تبلیغاتی استفاده کرد که راحت و سریع است.

محتوای تبلیغاتی

محتوای فرم های تبلیغاتی سنتی محدود است، که نمی تواند به طور کامل محتوای تبلیغاتی را بیان کند. در حالی که تبلیغات صفحه نمایش LED، اپراتورها و ناشران می توانند محتوای تبلیغاتی صفحه نمایش LED را در هر زمان به روز کنند، فقط نیاز به کار و کنترل کامپیوتر دارند، و روند به روز رسانی توسط سایر شرایط خارجی محدود نمی شود.

دوره آزمایشی بلند

آگهی های صفحه نمایش LED در تمام طول روز پخش می شوند و مخاطبان طولانی دارند که می توانند مشتریان بالقوه را بهتر راهنمایی کنند و کسب و کار را با تاثیر کمتری مواجه کنند.