نرم افزار صفحه نمایش شفاف

- Jan 10, 2019-

مایکروسافت تشکیل پرونده ثبت اختراع برای یک صفحه نمایش شفاف است که واقعیت افزوده می تواند به قرص گوشی و لپ تاپ، ساخت صحنه هایی از فیلم "گزارش اقلیت" یک واقعیت.


"گزارش اقلیت،" در سال 2002 منتشر شد پیش بینی جهان در 2054 زمانی که محاسبات 3D آماده بود. اما فقط 10 سال بعد از این فیلم انتشار، در مایکروسافت نشان می دهد که شرکت نه تنها اساس تکنولوژی را اختراع، اما همچنین رفت مرحله further به ثبت اختراعات را قابل حمل.


وب سایت ثبت اختراع پیچ به تازگی منتشر شده درخواست حق ثبت اختراع برای دستگاه های صفحه نمایش شفاف است که نسخه های قابل حمل از صفحه نمایش 3D شفاف است که مایکروسافت را قبلا اعلام کرد او می گوید. حق ثبت اختراع است که بر نحوه حرکت بین فایل ها و برنامه ها با استفاده از حرکات 3D و سر ردیابی, می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای واقعیت افزوده در لپ تاپ های کوچک و تلفن های و قرص و دیگر دستگاه های تلفن همراه.


انواع سیستم پیکربندی با دستگاه های نمایش شفاف هستند نیز شرح داده شده در درخواست حق ثبت اختراع. یکی شبیه به ultrabook, سیستم سبک وزن با صفحه کلید و صفحه نمایش شفاف است که می تواند با پد لمسی، صفحه کلید مجازی و یا صفحه نمایش دوم جایگزین است. در تنظیمات صفحه نمایش دو سیستم زمانی که دستگاه صفحه نمایش شفاف بر روی صفحه نمایش دوم تاشو مشاهده 3D محتوا می توان برای.


شبیه به دیگر مفاهیم واقعیت افزوده در سیستم مایکروسافت متن و تصاویر بر روی صفحه نمایش شفاف قابل نمایش نیست. کاربردهای بالقوه شامل اتاق پرو مجازی و استفاده از نرم افزار محل و به رسمیت شناختن برای نمایش اطلاعات اطراف کاربر.


مایکروسافت به طور فعال در حال توسعه سیستم های سبک در حالی که اینتل لپ تاپ با صفحه نمایش لمسی شفاف در این سال لوازم الکترونیکی مصرفی نمایش نشان داد گزارش شده است.

xk04 33