استفاده از led-screen-in-restaurants

- Jan 04, 2019-

به طور کلی، نمایش محصولات اصلی رستوران ها عبارتند از صفحه نمایش LCD و صفحه نمایش LED. عملکرد آن نمایش دادن قیمت ظروف در روز، ظروف جدید، اطلاعات خدمات، خوش آمد گویی جشنواره و غیره است. البته، صفحه نمایش همچنین می تواند برخی از مطالب جدید برای جذب گذرگاه ها به رستوران را بازی کند.

مردم بیشتر در نزدیکی رستوران حضور دارند و مغازه داران بر میزان مشتریان وارد رستوران و میزان مصرف تمرکز می کنند. پس چگونه بهتر جذب مصرف کنندگان برای خرید مصرف شود؟ ابزار تبلیغاتی خوب بسیار مهم است، صفحه نمایش شیشه ای شفاف یکی از آنهاست.

timg (1)

مغازه داران می توانند از پنجره شفاف شیشه ای LED در پنجره فروشگاه استفاده کنند، در سالن آویزان شوند یا اثر پارتیشن بندی کنند. صفحه نمایش شفاف نه تنها یک ابزار تبلیغاتی تبلیغاتی جدید است، بلکه می تواند ویدیوهای رنگی و خیالی و اطلاعات متنی را برای جذب مشتریان به منظور خرید مصرف کند. همچنین می تواند نقش مهمی در دکوراسیون مغازه، نور، نازک و به موقع داشته باشد. صفحه شفاف شنی بر روی نورپردازی در محیط داخلی تأثیر نمیگذارد و خط زمانی دید را مشاهده نمیکند، محیطی راحت برای ناهارخوری برای مشتریان ایجاد میکند.

علاوه بر این، فروشگاه ها همچنین می توانند برخی از فیلم ها و تصاویر فریبنده روی صفحه نمایش شفاف را بازیابی کنند تا ضایعات را کاهش دهند و کیفیت مشتریان را بهبود بخشند که نقش مهمی در حمایت از ناهار خوری متمدن ایفا می کند.

اتاق ناهار خوری LED صفحه نمایش شفاف الکترونیک رسانه ای است که نه تنها ترکیبی از تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات پیشرفته، بلکه یک موفقیت بزرگ در حفاظت از محیط زیست سبز است. صفحه نمایش شفاف LED دارای نفوذ پذیری بالا، رنگ روشن، تصویر پویا و اطلاعات متن را می توان در دو جهت نمایش داده می شود. صفحه نمایش بزرگ، زاویه دید گسترده ای از اثر پخش نیز بسیار تکان دهنده است، می تواند به طور کامل توجه مشتریان را جذب کند.