بازار حمل و نقل هوشمند است یک مقیاس 8 میلیارد LED صفحه نمایش ماشین

- Jan 15, 2019-

در روند ساختمان شهر هوشمند مفهوم "عقل" قلب مردم نفوذ کرده و به توسعه بازارهای صنعتی زیادی منجر شده است. یکی از قابل توجه ترین تاثیر عظیمی در صنعت حمل و نقل است. بر اساس آمار در نیمه اول سال 2018، بازار حمل و نقل هوشمند شهری چین 8 میلیارد افزایش 2.6% رسید.


صنعت حمل و نقل سنتی شامل مفهوم جدید "هوش"، که به ارمغان می آورد طراوت و مدرن تر احساس. همچنین باعث می شود LED نمایش صنعت که در صنعت فن آوری بالا، نامحدود فرصت های تجاری در بازار 8 میلیارد جذب بسیاری از شرکت های صفحه نمایش LED را مشاهده کنید. شروع به توسعه بازار حمل و نقل هوشمند و توسعه انواع چراغ تقسیم صفحه نمایش محصولات برای حمل و نقل هوشمند. "روی صفحه نمایش کوچک قدرت"، به اتوبوس ها و تاکسی ها و وسایل نقلیه دیگر با اثر عالی تبلیغات تلفن همراه اعمال شده است ارزش و بازار مورد علاقه در میان آنها، صفحه نمایش LED ماشین شناخته شده است.


پیاده روی LED صفحه نمایش ماشین عالی اثر تبلیغاتی موبایل


صفحه نمایش LED ماشین درب معمولی روی صفحه نمایش و صفحه نمایش LED ثابت است. صفحه نمایش LED ماشین مناسب برای تلفن همراه وسایل نقلیه مثل اتوبوس و تاکسی و وسایل نقلیه تبلیغات، و غیره است. مجموعه ای از صفحه نمایش LED با توسعه سریع است. جداگانه LED صفحه نمایش سیستم ماشین.


سنتی آگاهی بسیاری از مردم ماشین چراغ صفحه نمایش LED صفحه نمایش تک یا دو رنگ نوار تاکسی بالا یا پنجره عقب حرکت اطلاعات متنی و اطلاعات تبلیغات استفاده می شود است. و یا استفاده برای جلو و عقب اتوبوس، سمت راست خیابان نشانه "گوینده الکترونیکی" برای اطلاعات مانند ترمز، چپ روشن و سمت راست نشان می دهد. چون LED صفحه نمایش ماشین سفر در اطراف شهرستان با موبایل وسایل نقلیه می تواند، در واقع، بسیار بیشتر از این بهتر محصول برای ترویج و تبلیغ از سنتی ثابت در فضای باز LED تبلیغات صفحه نمایش مانند فرودگاه ها و ایستگاه های بشه؟ خودرو تمام بدن با صفحه نمایش چراغ ماشین تبلیغاتی اطلاعات مانند متن و تصاویر و فیلم ها، و غیره، بازی مجهز و تصویر محصول از طریق تبلیغات تلفن همراه صفحه ماشین منتقل می شود و مخاطبان لطیف عمیقا زیر آب فرو رفته است.


می توانید آن را دیده که در فعلی سنتی تبلیغات در فضای باز LED صفحه نمایش به علت عدم نوآوری، و اثر تبلیغات برند خوب را می توانید صفحه نمایش LED خودرو تبدیل شده است انتخاب اول تبلیغ کنندگان بزرگ و خودی حتی برخی از پیش بینی این خودرو چراغ صفحه نمایش آن به طور مستقیم وضعیت LED در فضای باز را تهدید خواهد شد نمایش در زمینه تبلیغات و یکی از محبوب ترین محصولات ال ای دی نمایش زیر در بازار ارتباطات تبلیغات در فضای باز استفاده می شود. بازار آینده LED صفحه نمایش ماشین بی اندازه است.

MicroLED امیدوار کننده است. انتظار می رود که تسلط بر بازار صفحه نمایش برای وسایل نقلیه است.


علاوه بر صفحه نمایش در فضای باز ماشین با افزایش محبوبیت شبکه های هوشمند ماشین جدید انرژی وسایل نقلیه و وسایل نقلیه مستقل استفاده از صفحه نمایش در اتومبیل نیز قابل توجهی افزایش یافته است. بر اساس آخرین گزارش تعداد نمایش ماشین سواری در 2017 241 میلیون است. تخمین زده می شود که تعداد کل پانل خودرو اتومبیل به 624 میلیون در 2025 افزایش خواهد یافت و رشد کامپوزیت در 2017-2025 میزان 13 درصد است.


08013941567951652

در حال حاضر، جریان اصلی بازار خودرو هنوز قابلیت اطمینان بالا و پایدار ارائه تحت سلطه است. وضعیت OLEDs در هنوز با توجه به توانمندی گسترده ای از وسایل نقلیه در بهینه سازی شده است. با این حال، با توجه به مشخصات و عملکرد کنتراست و روشنایی LED میکرو بهتر از ال سی دی است که می تواند به بهبود عملکرد هزینه محصول هستند. اگر چه کم سرعت انتقال فرایند رهبری میکرو غیر ممکن است ورود به عرصه وضوح بالا مرتبه است، اما اگر چراغ کوچک می توانید از طریق این مشکل شکستن برش به احتمال زیاد خواهد شد به برنامه های با وضوح کم جایگزین ارائه به عنوان اولین چراغ در ماشین نمایش محصولات.


سهم بازار حمل و نقل هوشمند 8 میلیارد صفحه ماشین چراغ "راه رفتن" strategizing است اما بدن کوچک و نفیس قدرت بزرگ است. با گسترش تدریجی بازار خودرو روی صفحه نمایش LED، فرصت های کسب و کار بیشتر برای تولید کنندگان LED صفحه نمایش به ارمغان می آورد اما این نقطه پایان است. چگونه به صفحه نمایش LED ماشین در مقیاس بزرگ به سطح بالاتر نیز ترویج تمام صفحه نمایش led ها مردم باید به فکر مشکل!