ظهور جدید خرده فروشی فرمت-چطور-LED-display-cross-border-integration؟

- Jan 05, 2019-

با بهبود مستمر استانداردهای زندگی مردم، مردم بیشتر به تجربه و احساس فرآیند مصرف توجه می کنند.


بنابراین، بررسی استفاده از حالت خرده فروشی جدید برای آغاز تجدید نظر خرید مصرف کننده، ترویج تحول روش های خرید مصرف کننده و ساخت یک ساختار اکولوژیکی چند منظوره در صنعت خرده فروشی، تلاش دیگری برای تجارت الکترونیکی سنتی خواهد شد. شرکت برای دستیابی به خود نوآوری و توسعه است.


به منظور ترویج توسعه صنعت خرده فروشی، سازگار با روند زمان. در کنفرانسی علی یونگی در اکتبر 2016، Alibaba Mayun در ابتدا "خرده فروشی جدید" را در سخنرانی خود پیشنهاد کرد.


636782147874985123546

"خرده فروشی جدید" به این معنی است که شرکت ها از طریق استفاده از فناوری های پیشرفته مانند داده های بزرگ و هوش مصنوعی، به منظور ارتقاء و تبدیل فرآیند تولید، گردش و فرآیند فروش، از طریق اینترنت به اینترنت متکی می شوند، بنابراین ساختار و اکوسیستم تغییر شکل می یابد. یک مدل خرده فروشی جدید خدمات، تجربه آفلاین و یکپارچه سازی عمیق تدارکات مدرن.


در فروشگاه های خرده فروشی سنتی، تجار از پوستر ها برای تبلیغ محصولات بازاری استفاده می کنند. با خستگی زیبایی مصرف کنندگان، بهبود قدرت مصرف و تنوع روش های رقابت نام تجاری، تبلیغات ثابت نمی تواند به طور موثر توجه مشتری را جذب کند. برای تغییر این وضعیت، بسیاری از بازرگانان نمایش LED را به بازار از طریق LED نشان می دهند. صفحه نمایش نمایش پویا محصول و تبلیغ برند را نشان می دهد. فروشگاه همچنین عمیق تر از نمایش تصویر برند LED است و همچنین جریان مسافر را افزایش می دهد.


در سال های اخیر، با معرفی خرده فروشی های جدید، خرده فروشی های جدید یک انقلاب را در صنعت خرده فروشی ایجاد خواهد کرد. صنعت خرده فروشی استقبال از عصر جدید خرده فروشی است. صفحه نمایش LED در عصر جدید خرده فروشی چه خواهد بود؟

خرده فروشی جدید، از طریق صفحه نمایش LED به عنوان یک ترمینال نمایش، برای ایجاد یک بازاریابی صحنه. به عبارت دیگر، از طریق استفاده از ابزارهای مختلف هوشمند از طریق استفاده از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و پردازش، به نفع مصرف کنندگان برای خرید.

با افزایش خرده فروشی های جدید، صفحه نمایش شفاف LED نقش مهمی در پنجره بازرگانی، دکوراسیون داخلی و سایر زمینه ها ایفا می کند. همانطور که همه ما می دانیم، فروشگاه نمایش پنجره یک وسیله مهم برای فروشگاه های خرده فروشی برای نمایش محصولات و ترویج است. صفحه نمایش شفاف LED دارای مزایای شفافیت بالا و همچنین صحنه زیبا در مقابل مشتریان را از طریق این مزیت نشان می دهد.در بازار، صفحه نمایش LED یک صفحه نمایش بزرگ را نشان می دهد، و به دلیل خرده فروشی جدید، یک سحر و جادو بزرگ را می فرستد.

در فروشگاه سنتی، تبلت ال سی دی نمایش LCD کریستال مجهز به یک موقعیت مهم است، اما ال.جی اندازه آن محدود می شود و نمی تواند بی نهایت بزرگ شود. هنگامی که ترمینال نمایش به طور واقعی در لباس و کفش تلاش می کند، تمام بدن نمی تواند تجربه حسی را تجربه کند. نقص LCD باعث می شود که صفحه نمایش LED به فروشگاه وارد شود. صفحه نمایش LED کوچک، با مزایای منحصر به فرد آن، برای کمبود ال.جی.تی، با ظهور خرده فروشی جدید، تجربه مردم از فروش محصول بیشتر و بیشتر مهم است، صفحه نمایش LED نیز موقعیت مهم در بازار را اشغال می کند.

خرده فروشی جدید همچنین فاصله روانی بین نمایشگر LED و مصرف کننده را نزدیکتر خواهد کرد.

موقعیت خرده فروشی جدید این است که همه اقدامات به وسیله تقاضای مصرف کننده هدایت می شوند و بهترین تجربه تجاری را ایجاد می کنند. در عصر جدید خرده فروشی، هر مشتری می تواند به راحتی با تلفن های هوشمند خود، مراکز خرید و دیگر پایانه های نمایش صفحه نمایش بزرگ ارتباط برقرار کند. تولیدکنندگان نمایشگر LED نیز ارتباط بین بازرگانان و مصرف کنندگان را بازسازی کرده اند.

خرده فروشی جدید باعث ایجاد تعامل صفحه نمایش مردم خواهد شد و بیشتر و بیشتر مهم است.

مراکز خرید سنتی طیف گسترده ای از محصولات را برای مصرف کنندگان انتخاب می کنند. مصرف کنندگان همیشه با لمس کردن و سر و صدا با یکدیگر روبرو می شوند. با ورود جدید خرده فروشی، صفحه نمایش LED تبدیل به یک کاتالیزور برای تعامل صفحه نمایش انسان است. مصرف کنندگان فقط نیاز به لمس آن را به آرامی. ، شما می توانید تطبیق داده ها را با کالاهای کامل، سعی مجازی در لباس، کفش و غیره


115286101

در آینده، تعامل صفحه نمایش انسان به روند توسعه نمایش LED می شود.

ظهور خرده فروشی های جدید نیز مدل خرده فروشی سنتی را تغییر خواهد داد. خرید تجارتی که توسط VR نمایندگی می شود، به طور فزاینده ای بر ساخت ترمینال های صفحه نمایش متکی است.

در جریان آشفتگی خرده فروشی های جدید در حال حاضر، بسیاری از غول های صنعت به این نیروها پیوستند تا به انقلاب در صنعت خرده فروشی در این دوره جدید پیوست. تولیدکنندگان LED نیز امیدوارند از Dongfeng خرده فروشی جدید استفاده کنند تا تجربه بصری و خرید بهتر را برای مشتریان ایجاد کنند.

در حال حاضر، صفحه نمایش بزرگ LED به عنوان ترمینال برای ساخت محصولات صفحه نمایش LED با تعامل، عملیات ابر اطلاعات بزرگ و فن آوری های VR استفاده می شود. از طریق این فن آوری های جدید، صحنه های پایانی خرده فروشی های جدید در آینده، "طراحی، تعامل و تجربه" خواهد بود. به عنوان تقاضای اصلی، صحنه با عناصر مرزی بیش از حد به منظور برآورده شدن نیازهای احساسی مشتری مانند شخصی سازی و طراحی، غنی سازی تجربه های متنوع و ایجاد فضای باز تجاری و فضای جدید، پراکنده می شود. برای ارائه این صحنه زیبا، این نیز یک آزمایش جامع از کیفیت و عملکرد صفحه نمایش LED انجام می دهد. این به ارتقاء بهینه از تکنولوژی نمایش LED نیاز دارد.

با ظهور عصر جدید خرده فروشی، شرکت های LED باید استراتژی نام تجاری خود را با مفهوم "خرده فروشی جدید" ادغام کنند و یک استراتژی نام تجاری خود را ادغام کنند. نمایشگر LED با یک قطار کوچک "خرده فروشی جدید" مجهز خواهد شد.