صنعت نمایشگر LED همچنان رشد می کند، اما لعن اختلال محصول چیست؟

- Jan 16, 2019-

در سال های اخیر با بهبود مستمر فن آوری صفحه نمایش LED و ظهور مداوم محصولات جدید، مشکلات نوآوری محصول ناکافی و یکپارچگی محصول جدی به طور موثر در صنعت LED نمایش داده شده است. تحت تاثیر عوامل مانند بهینه سازی مستمر قیمت های زنجیره ای، بهبود مستمر در تقاضای بازار نهایی و سود سهام، صنعت نمایش LED در چین به دوره ای از رشد مداوم وارد شده است.


امروزه تمام شرکت های بزرگ روی صفحه نمایش در صنعت به طور جدی نوآوری می کنند و محصولات مختلف جدید، فن آوری های جدید و راه حل های جدید یکی پس از دیگری ظهور می کنند. برای بازار ترمینال، به ویژه با شرایط اقتصادی جهانی اخیر، فشار بر رقابت صنعتی افزایش یافته است. استاندارد سازی و استاندارد سازی، تبدیل به کلید ترویج توسعه پايدار صنعت شده است.در حال حاضر در صنعت، هر دو شرکت بالادستی بالادست و شرکتهای ترمینال روی صفحه نمایش معتقدند که «استاندارد» یک جهت توسعه مهم صنعت نمایش LED است و همه آنها در این مسیر حرکت می کنند. در دو سال گذشته، تحت رهبری انجمن های صنعت، استانداردهای صنعت مختلف برای درجه مواد خام، روشنایی و صرفه جویی در انرژی در صنعت نمایش LED بهبود یافته است. در این روند، کشور توجه بیشتری به زمینه نمایش LED می گیرد. استاندارد سازی.


از اول ژوئیه 2018، وزارت صنعت و فناوری اطلاعات اعلامیه شماره 23 را تصویب کرد و 594 استاندارد صنعتی را تصویب کرد که شامل 24 استاندارد صنعت الکترونیک است که شامل نمایش چندین نمایشگر از قبیل "مشخصات پذیرش سیستم های چندرسانه ای LED Indoor Indoor LED Display" می باشد. استاندارد صنعت


1541985722406542.JPG

استاندارد سازی تولید صفحه نمایش LED نیز کمک می کند تا یک استاندارد اندازه گیری محصول موثر و یکپارچه را ایجاد کند، و معاملات بین مشتریان و تولید کنندگان آسان تر خواهد بود. در حال حاضر، صنعت نمایش LED، بسیاری از مشتریان بازار در مورد مفهوم استاندارد محصولات، به ویژه در بازار پیچیده ای که هیبرید ها و محصولات جدید بی پایان است، اشتباه است، مزیت و معایب محصولات را دشوار تر می کند.


در دراز مدت، استاندارد سازی صنعتی ضروری است. از آنجا که "استاندارد سازی" همچنین بهترین راه برای بهبود آستانه ورود صنعت است، همچنین متناسب با روند کلی تغییر و ارتقاء صنعتی است. صنعت نمایش LED تنها می تواند آن را به سطح بعدی با یک جامع تر محصول و تکنولوژی "استاندارد" را! در آینده، رهبر صنعت باید یک شرکت باشد که دارای فن آوری ها و محصولات اصلی خود است، می تواند صنعت را به "استاندارد سازی" و ترویج تولید مقیاس صنعت تبدیل کند.