اهمیت صفحه نمایش LED های رنگی برای کتابخانه ها

- Feb 22, 2019-از آغاز قرن بیستم علاوه بر تکنولوژی LED صفحه نمایش بسیار داغ بوده است، سطح تکنولوژی به طور فزاینده ای پیشرفت کرده است، استفاده از محدوده بسیار وسیع. آیا در شهر شلوغ و یا در شهرهای دوم و سوم، ما می توانیم یک صفحه نمایش کامل رنگی LED مانند وسط مربع تبلیغات ویدئویی بزرگ ببینیم، نشانه های الکترونیکی در هر دو طرف خیابان، دروازه هتل یا در داخل سالن نیز اغلب مجهز به صفحه نمایش، صفحه نمایش LED استفاده از این شهر در کشور ما بسیار رایج شده است. در سال 2017، هر دو کتابخانه های عمومی شهری و کتابخانه های دانشگاه به تدریج متوجه اهمیت صفحه نمایش LED شده و به تدریج صفحه نمایش LED را نصب می کنند. به طور خاص، صفحه نمایش LED رنگی به طور کلی در ساختمان های تازه ساخته شده از مدارس یا شرکت ها مجهز است. علاوه بر این، بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها کتابخانه را به عنوان ساختمان برجسته مدرسه مورد توجه قرار می دهند و دارای الزامات بالاتری برای صفحه نمایش هستند. ساختمان های برجسته این مدرسه، مرکز اطلاعات تصویر و متن نقش مهمی در پذیرش مهمانان خارجی، نمایش ملاقات، برگزاری جلسات مهم و حتی جلسات بین المللی ایفا می کند.


در حال حاضر کتابخانه انواع اطلاعیه ها، رسانه های فرهنگی، انتشارات مطبوعاتی، خواسته های تعطیلات، مهمانان سخنرانی را خوش آمد می گویند، و غیره. کانن جایگزین پرچم در دروازه می شود. اغلب در مقابل خدمات مربوط به دروازه، مراسم مذهبی، مراسم مذهبی، استفاده از کامل صفحه نمایش رنگی LED به جای دکمه کتابخانه جلو، می تواند در هر زمان با توجه به محتوای سریع و آسان برای تنظیم محتوای مرتبط، و نیاز به کار کتابچه راهنمای کاربر، در پس زمینه است که می تواند به عنوان نتیجه ساخته شده است، نه صرفه جویی مواد و هزینه تولید، در همان زمان همچنین موجب صرفه جویی در کار می شود. مواد تبلیغاتی می تواند با تصاویر پس زمینه وابسته به موضوع همراه، متن را می توان در اراده مرتب شده، سبک جدی، گرم، شاد می تواند باشد.
این می تواند یک جایگزین خوب برای تابلوهای تبلیغاتی روزانه باشد. صفحه نمایش بزرگ LED در لابی همچنین نقش مهمی در کار کسب و کار روزانه ایفا می کند. این نه تنها می تواند انواع مختلف تبلیغات عمومی را جایگزین کند، بلکه خوانندگان را نیز با اطلاعاتی همچون اخطار پذیرش، راهنمای جمع آوری اطلاعات، اطلاعات آموزشی، آخرین اطلاعیه ها و اعلامیه ها ارائه می دهد. بیشتر می توانید فرم های مختلف نمایش را با توجه به موضوعات مختلف، مانند برخی از اعلامیه ها نامه های اعلام شده باید ساده و چشم نواز باشد، می تواند سفید در پس زمینه سیاه باشد، همچنین می تواند سیاه و سفید در پس زمینه سفید باشد، باید به عنوان اولین عنصر شهودی باشد؛ کتابخانه باید وارد شوید و راهنمای را می توان به گرم و زیبا طراحی ، و اضافه کردن پس زمینه یا ICONS، همچنین می تواند در قالب انیمیشن مورد استفاده قرار گیرد، اطلاعیه فعالیت می تواند به برخی پر جنب و جوش، به منظور تحریک شور و شوق خوانندگان. در این راه، صفحه نمایش LED را می توان بهتر در کتابخانه استفاده می شود.