عملکرد و ویژگی های اصلی صفحه نمایش LED سفارشی برای زمینه ورزشی

- Jan 23, 2019-

صفحه نمایش کامل رنگی در استادیوم های بزرگ و متوسط در داخل و خارج از کشور، به خصوص در صحنه بازی های بسکتبال یا فوتبال، به عنوان یک بخش ضروری است. بنابراین، چقدر می دانید در مورد صفحه نمایش استادیوم LED؟


صفحه نمایش استادیوم LED شامل محتویات پخش زنده، زمان بازی، زمان محلی و سیستم کنترل امتیاز و همچنین صفحه نمایش در ورزشگاه، نمایش LED مدور در ورزشگاه و صفحه نمایش تبلیغاتی در اطراف استادیوم است. مخاطبان احساس می کنند که صفحه نمایش اثر بسیار تکان دهنده ای دارد، به شما اجازه می دهد تجربه بصری دیگری داشته باشید و لذت ببرید. نه تنها می توانید ویدیوهای بازی بسکتبال را پخش کنید بلکه همچنین در بازی های دیگر علاوه بر بازی های بسکتبال نیز استفاده می شود.


صفحه نمایش دایره ای LED از بیش از 100 صفحه ساخته شده است و برای پخش تصاویر ویدئویی استفاده می شود. معمولا در مرکز بالای استادیوم معلق است. با توجه به شکل متمرکز آن می توان با استفاده از صفحه نمایش حرفه ای روی صفحه نمایش با توجه به موقعیت و شکل مختلف صفحه نمایش کنترل کرد. این نمایش براساس بهترین زاویه دید و نیاز مشتری برای تنظیم علمی است. صفحه نمایش تبلیغی ایستاده در اطراف دادگاه می تواند تبلیغات را به طور مستقیم نمایش دهد. پخش آخرین اخبار از مسابقه به بازیکنان، داوران و یک مخاطب بزرگ.


Customized Stadium LED Screen


تفاوت های عمده بین نمایشگرهای LED ورزشی و دیگر صفحه نمایش های LED رنگی:


1. صفحه نمایش رنگی کامل از ورزشگاه تکنولوژی صفحه نمایش با کیفیت بالا را می پذیرد که محتوای صفحه نمایش را برای به دست آوردن چشم انداز وسیع تر و میزان بازخوانی بالاتر، اطمینان از کیفیت نمایش ویدئو را فراهم می کند.


2. سیستم کنترل بزرگ صفحه نمایش سیستم استادیوم یک سیستم دوگانه است و سیستم پشتیبان متصل به آن می تواند بلافاصله هنگام استفاده از سیستم کنترل غیر عادی تغییر یابد تا اطمینان حاصل شود که مخاطبان هر لحظه از دست نخواهند داد بازی


3. نرم افزار صفحه نمایش صحنه ورزش می تواند عملکرد صفحه نمایش چند پنجره را درک کند، یعنی می توان آن را به چندین صفحه با توجه به نیاز مشتریان در یک صفحه تقسیم کرد. مناطق مختلف می توانند مطالب مختلفی را در یک زمان نمایش دهند، از جمله مطالب مختلف مانند صفحه نمایش بازی، زمان بازی، نمره بازی و معرفی اعضای تیم.