طبقه بندی و استفاده از صفحه نمایش LED در استادیوم

- Jan 17, 2019-

نمایش LED در ورزش مکان های عمدتا به سه دسته تقسیم می شوند:

ورزش LED صفحه نمایش رویداد به طور کلی به صفحه نمایش LED زنده زنده و زمان بندی یک نمره دو بخش یک سیستم کنترل شبکه کامپیوتر برای پردازش داده ها، تقسیم کنترل محتوای صفحه نمایش صفحه نمایش بزرگ در سال های اخیر به دلیل تقاضای بازار، صفحه نمایش LED حصار اطراف ورزشگاه فوتبال نیز به طور گسترده ای استفاده می شود، عمدتا برای تبلیغات تجاری استفاده می شود.  1. LED تمام رنگی روی صفحه نمایش بزرگ

این نوع LED صفحه نمایش بزرگ است که عمدتا به تصویر فوق العاده بازی ورزشگاه و کلوزآپ عکاسی در حرکت آهسته بازی استفاده می شود. سیستم کنترل صفحه نمایش LED و دوربین در تمام جهات ورزشگاه متصل با هم به دیدن این پخش زنده و تعویض تصاویر از تمام زوایای.


球场


 

2. چراغ دادگاه حصار در روی صفحه نمایش

اگر هر گوشه زمینه غول چراغ نمایشگر تصویر شگفت انگیز سپس فوتبال زمینه های اطراف صفحه نمایش LED عمدتا استفاده می شود در تجاری تبلیغات و رویداد اطلاعات عمومی، LED صفحه نمایش به ورزشگاه حصار اطراف جهان معروف نام تجاری, نایک, آدیداس, پاناسونیک, هستند نیکون از جمله مارک های چین در yingli چین, جهان افسون که شکوفه پانل LED ورزشگاه حصار را مشاهده کنید.


球场 2


  

3. LED صفحه نمایش نمره

صفحه نمایش LED نمره به طور کلی برای بسکتبال و تنیس روی میز و والیبال و مکانهای دیگر استفاده می شود. صفحه نمایش LED با زمان واقعی زمان بندی و نمره سیستم است که قادر به نمایش در هر زمان می توانید آخرین نمرات و اطلاعات متصل است. علاوه بر این، صفحه نمایش LED نیز اطلاعات بازی و یادداشت ها و یا اطلاعات دیگر می توانید بازی. در سال های گذشته، تک رنگ و دو رنگ صفحات محبوب شد. با توسعه و تقاضا از جامعه LED تمام رنگی نمره صفحه نمایش نیز در سالن های ورزشی محبوب بودند.


球场3