صفحه نمایش بزرگ سیاه و سفید از چهار ماهواره-تلویزیون-سال نو-در-2019-LED-screen + Black-Technology Picking-Beauty-Dancing-Beauty

- Jan 07, 2019-

تلویزیون ماهواره ای هونان: طراحی پانوراما چند بعدی، صفحه نمایش ال دی دی دیویدی را پخش کنید

کنسرت سالانه کانون ماهواره ای هونان، انتظارات مخاطبان را در طراحی رقص، بسته بندی بصری و سایر جنبه ها را به ارمغان می آورد، و به شما طیف گسترده ای از جشن های صوتی و تصویری را به ارمغان می آورد. این سال سالن کنسرت ماهواره ای هونان ماهرانه به طور کامل و با موتور "موسیقی" به عنوان مفهوم اصلی خلاقیت خلاقانه طراحی شده است، با دعوت از استادان جلوه های بصری بین المللی برای تمرین چاقو و ایجاد کلاسیک.

1

مرحله نهایی شب سال نو در ماهواره هونان، طرح چند بعدی پانورامیک را تصویب می کند که جهان جدیدی را با مرحله مفهومی ترکیب می کند و ساده و اتمسفر است. تمام مرحله از سه صفحه نمایش بزرگ ال سی دی ال سی دی، صفحه نمایش LED زمین، صفحه نمایش LED تلفن همراه، مرحله تعلیق، مرحله بلند کردن، بلند کردن صفحه نمایش نیمه دایره ای شفاف و غیره تشکیل شده است. پخش زنده با یک حالت عکاسی جدید به ارمغان می آورد تجربه صوتی و تصویری. این نشان می دهد که زیبایی رقص در مهمانی سال نو از تلویزیون ماهواره ای هونان نه تنها تعداد زیادی از صفحه نمایش های صفحه نمایش LED را استفاده می کند، بلکه نوع صفحه نمایش نسبتا غنی از صفحه نمایش کاشی های کف به صفحه نمایش "شناور" تلفن همراه در هوا، و سپس به یک منطقه وسیع از صفحه نمایش شفاف، می توان گفت که همه جانبه است.

کنسرت سال نو تلویزیون ماهواره ای هونان همواره در خط مقدم تکنولوژی مرحله بوده است، که نشان دهنده اعتقاد به نوآوری مداوم است. بر اساس تکنولوژی پیشرفته سال گذشته مانند واقعیت مجازی، طرح ریزی پانوراما، فن آوری AR، ردیابی زمان واقعی و غیره، سال نو مبارک سال نو نیز پیشرفته ای مانند پیشرفت بینایی در زمان واقعی، ردیابی نور، لیزر ردیابی و ردیابی دوربین ترکیبی از نمایشگر LED و تکنولوژی سیاه در محل، سوئیچ بین مجازی فازی و واقعیت را به وجود می آورد، که تاثیری بر روی صوتی و تصویری سایت دارد.

ژجیانگ تلویزیون ماهواره ای: یک مرحله اشکال نامنظم، با تجلیل از 40 سال اصلاحات و افتتاحیه

ژجیانگ تلویزیون ماهواره ای یکی از سه ایستگاه تلویزیونی داخلی در دو سال اخیر بوده است. در طراحی صحنه ای از شب سال نو سال جاری، تلویزیون ماهواره ای ژجیانگ، نوآوری هایی را ایجاد کرده است که از طریق طراحی ساختاری متقارن سال های گذشته پیش رفته است. با شکل تجسم، دو ردیف اژدها بزرگ، چشم انداز اصلی صحنه را تشکیل می دهند و ارتفاعات مثلثی "مروارید اژدها" را تشکیل می دهند که فاز جدا شده از بدن اصلی تا 9 متر و طرف دیگر صحنه را تشکیل می دهد. منتظر استفاده از قصد اژدها چینی برای معرفی چین است که در 40 سال گذشته اصلاحات و باز شدن به پیشرفت های بزرگی دست یافته است.

1546825846126906.JPG

این سال، ارائه بصری سال نو تلویزیون ژجیانگ ماهواره نیز به طور کامل به روز شده است. علاوه بر استفاده از یک منطقه بزرگ از صفحه نمایش سنتی LED، صفحه باز و بستن پس زمینه از یک صفحه ی یخ شفاف تر استفاده می کند که می تواند ترکیبی از نور و سایه را به هم نزدیک تر سازد و در عملکرد مرحله با نمایشگر صفحه نمایش و تکنولوژی مجازی برای ایجاد یک جو با شکوه. فناوری ماهواره ای جیانگ سو فناوری کمک میزبانی، نمایش یخ ساز صفحه نمایش

تلویزیون ماهواره ای جیانگ سو، بدون شک، بزرگترین برنده در مسابقه این کنسرت در سال 2019 است. این تلویزیون ماهواره ای هونان را در همان دوره ضرب و شتم کرده و فهرست لیست را به خود اختصاص داده است. البته، تلویزیون ماهواره ای جیانگ سو می تواند چنین نتایج خوبی به دست آورد، باید از سطح بالایی از صحنه های عروسی و تکمیل با کیفیت بالا جدا باشد.

طراحی مرحله اصلی کنسرت ماهواره ای جیانگ سو در سال 2019 به معنای "بهشت و زمین" است و به دو مرحله تقسیم می شود: آسمان و زیر زمین. زمین به سطح آشپزخانه مربع می رسد و سه صفحه ی حلقه ای از صفحه ی یخ اضافه شده است که می تواند بسته به شکل دایره ای بسته شود. در مقایسه با سال های گذشته، "Sky Show" که اخیرا اضافه شده است، محدود به پاسخ دادن به محتوای عملکرد مرحله زمین با کمک تبدیل نور نیست، بلکه برای استفاده کامل از فضای بیان در صحنه، با استفاده از تغییرات انعطاف پذیر می تواند توسط سه صفحه نمایش حلقه، تغییر شکل های مختلف، و ایجاد "Sky City" زرق و برق دار کاهش یافته است.

مرحله اصلی و سیستم روشنایی عددی روشن، ساختار زیبایی اصلی رقص را تشکیل می دهند. علاوه بر مرحله مرکزی، دیوارهای پردهی نور در هر دو انتهای محل به عنوان پس زمینه کنسرت وجود دارد. در اطراف صحنه سه حلقه از سفره های سبک وجود دارد که می تواند برای بلند کردن مورد استفاده قرار گیرد. پتو با چراغ های کامپیوتری و صفحه نمایش های LED پوشانده شده است.

فن آوری ماهواره ای شرقی شرقی "Hourglass" را به جریان می دهد

چگونگی دستیابی به پیشرفت های محتوا و نوآوری های تکنولوژیکی، در عین حال نزدیک به نیازهای معنوی افراد عادی، ایجاد فرهنگ سنتی محبوب و تبدیل شدن به سازندگان سال های سالگرد میلادی در سال 2019، در حال فکر کردن و تلاش برای حل این مشکل بوده اند. به همین علت، ژائو مین، که در مرحله طراحی جوایز Huabiao فیلم چینی و جوایز طلایی طلایی شرکت داشت، به شب سال نو در سالن 2019 شرقی دعوت شد.

13

مرحله برگزاری اصلی در فرهنگ مرسدس بنز به عنوان یک ساعت جادویی جاری طراحی شده است. پس زمینه مرحله یک صفحه نمایش بزرگ LED است. مرکز یک دستگاه جریان زمان است. هر لبه مرحله از یک صفحه نمایش LED قابل ارتقا و یک لامپ متحرک تشکیل شده است. LED و طراحی مارپیچ اطراف آن از دستگاه جریان به عنوان مرکز استفاده می کند که می تواند نه تنها افزایش و افتادن بلکه همچنین فاز. چرخش دایره متمرکز

فن آوری های مختلف، از جمله فن آوری تقویت واقعیت AR، با آهنگ های ستاره ای همکاری می کنند تا جلوه های بصری فوق العاده و مناسب را ایجاد کنند. طراحی تمام مرحله نه تنها می تواند به معنای فنی آوانگارد در همه جا باشد، بلکه تلاش ها را برای بیان احساسات و درجه حرارت، ارائه ی ادغام علوم و فن آوری و هنر، اختصاص می دهد.

دنیای واقعی محدود است، و جهان خیالی بی نهایت است. هر سال هر حزب حراج سال نو تلویزیون ماهواره ای بزرگ می تواند از تخیل در زیبایی رقص عبور کند، و بیشتر به کسانی که در صفحه نمایش اجرایی LED و صنعت صنایع صنایع دستی مشغول هستند، فکر می کنند. در چهار سال جشن شب یلدا، نمایشگاه LED و تکنولوژی سیاه با استفاده از پرتوهای زیبایی رقص حزبی، با استفاده از یک مرحله پر از حس تکنیکی برای دستیابی به تعامل واقعی در سراسر صفحه، ایجاد یک جشن آزادی بی نظیر برای مخاطبان، موفق شده اند.