تجزیه و تحلیل عملکرد دستگاه های SMD ویژه برای صفحه نمایش رنگی SMD در فضای باز

- Jan 24, 2019-

一، یک مرور کلی،

صفحه نمایش LED با روشنایی بالا، مقاومت در برابر آب و هوا، اندازه های بزرگ، صفحه نمایش های داخلی و خارجی در بازار اصلی و صفحه نمایش CRT (CRT)، صفحه نمایش LCD (LCD) و صفحه نمایش پلاسما (PDP) در اندازه های کوچک، داخلی مشاهده دقیق از نمایش بازار اصلی.

صفحه نمایش LED به طور گسترده ای در تبلیغات، مرحله، نمایش اطلاعات عمومی، امکانات حمل و نقل ورزشی و سایر زمینه ها استفاده می شود. نمایش LED می تواند به صفحه نمایش داخلی، فضای باز و نیمه در فضای باز با توجه به محیط استفاده تقسیم شود؛ با توجه به رنگ صفحه نمایش تقسیم شده است به صفحه تک رنگ، صفحه نمایش دو رنگ و صفحه نمایش رنگی کامل، با توجه به دستگاه های انتخاب شده به صفحه نمایش ماتریس نقطه دیجیتال، صفحه نمایش مستقیم پلاگین LED و صفحه SMD SMD تقسیم شده است.

outdoor SMD led screen


二، مزایای اصلی نمایشگر صفحه نمایش SMD در فضای باز تمام رنگی

همانطور که برای همه شناخته شده بود، نمایش LED های بیرونی از یک یا دو سال پیش به صورت مستقیم از LED های قرمز، سبز و آبی ساخته شده بود و در این سال یا دو سال، SMD در فضای باز تمام رنگی با فاصله پیکسل 8 تا 16 میلیمتر به تدریج در حال ظهور و به طور گسترده ای استفاده می شود.

پیش از آن، به دلیل روشنایی SMD SMD و ضد آب، ضد رطوبت، عملکرد ضدالتهابی، نمی تواند نیازهای محیط خشن در فضای باز را برآورده کند، صفحه نمایش رنگی در فضای باز، دنیای دستگاه های LED مستقیم است. تنها صفحه نمایش SMD تنها می تواند به طور گسترده در محیط داخلی استفاده می شود. با پیشرفت فناوری LED تراشه و فناوری بسته بندی چراغ، میزان روشنایی و حفاظت SMD قادر به پاسخگویی به نیازهای برنامه های کاربردی در فضای باز و نمایشگر SMD SMD با رنگ مشکی کامل است برای رسیدن به برخی مزایا دشوار است، بنابراین کاربرد سریعتری دارد.outdoor SMD led screen2.jpgمزایای استفاده از نمایشگر SMD در فضای باز در مقایسه با صفحه نمایش LED مستقیم بیضی شکل در جنبه های زیر نشان داده شده است:

(1) چشم انداز وسیع

نمایشگرهای SMD در فضای باز کامل دارای زاویه دید 110 درجه در جهت افقی و عمودی است که در بعضی از برنامه ها مخصوصا سودمند است.

(2) توزیع نور خوب

سازگاری تطبیق روشنایی LED قرمز، سبز و آبی در زوایای مختلف یک شاخص بسیار دشوار است، در حالی که SMD کامل رنگ به عنوان یک ساختار سه در یک با رنگ قرمز، سبز و آبی طراحی شده است

تراشه همه در یک کاسه براکت است، بنابراین سازگاری تطبیقی روشنایی قرمز، سبز و آبی در زوایای مختلف بسیار سازگار است، به طوری که در صفحه نمایش تمام رنگی SMD در فضای باز دارای یک هماهنگی مناسب برای روشنایی در هر زاویه برای دستیابی به رنگ بهتر وفاداری

(3) مخلوط نور خوب

از آنجا که ساختار طراحی سه بعدی است، سه تراشه بسیار نزدیک به یکدیگر هستند و نور در داخل یک کاسه براکت، به جای سه LED بیضی دیجیتالی مخلوط شده است، بنابراین اثر مخلوط نور قرمز، سبز و آبی بهتر از صفحه نمایش مستقیم LED پانل بیضی، به ویژه برای مشاهده نزدیک مناسب است.

(4) کنتراست بالا

با توجه به ساختار طراحی سه بعدی، اندازه SMD کامل رنگ کوچک است، بنابراین زمینه نور کم است و قسمت سیاه بزرگ است که کنتراست صفحه نمایش LED را بهبود می بخشد.

(5) تولید اتوماتیک

SMD می تواند از دستگاه SMD اتوماتیک برای SMD اتوماتیک، بهره وری بالا استفاده کند. طراحی مدار ماژول نمایشگر SMD تمام رنگی می تواند ادغام هیئت لامپ و هیئت مدیره درایو را به دست آورد که هزینه را کاهش می دهد، قابلیت اطمینان را بهبود می بخشد و کارایی تولید را بهبود می بخشد.

تولید پچ های اتوماتیک همچنین می تواند دقت عمودی SMD را روی صفحه مدارهای مجتمع بهبود بخشد و بر روی دقت عمودی ولتاژ LED مستقیم بر روی صفحه مدارها غلبه کند تا اثر نور نوری بهتر شود.