OPPO تاشو صفحه نمایش تلفن همراه جدید اختراع ثبت اختراع

- Feb 27, 2019-در پایان 18 سال، ثبت اختراع OPPO برای گوشی های تلفن همراه صفحه نمایش در معرض نمایش گذاشته شد، و اطلاعاتی در مورد تحقیقات OPPO در مورد گوشی های تلفن همراه صفحه نمایش نشان داد. در حال حاضر، ثبت اختراع به روز شده OPPO برای گوشی های تلفن همراه صفحه نمایش مجددا مورد بازنویسی قرار گرفته است، نشان دهنده تفکر جدید شرکت در مورد تلفن های تلفن همراه صفحه نمایش است.
با توجه به طرح جدید ثبت اختراع OPPO تاشو صفحه نمایش در معرض 91mobiles، در یک طرف صفحه نمایش، در گیرنده، دوربین جلو و اجزای دیگر، که در آن دوربین می تواند به عنوان یک دوربین عقب پس از تاشو تلفن همراه تلفن؛ در شکل رسم شده، دو سوراخ بزرگ دایره ای در پشت وجود دارد که ممکن است برای باز شدن دوربین آماده شوند، به طوری که دستگاه می تواند در شکل تاشو و بازتاب تصویربرداری کند. لولهای آشکار در قسمت بالای صفحه پشتی تلفن همراه وجود دارد.


مدیر تولید محصول OPPO به وب سایت فن آوری هلندی Tweakers ها تأیید کرد که OPPO در کنفرانس موبایل جهانی در ماه فوریه امسال، گوشی های هوشمند را به بازار عرضه می کند. با این حال، Shen Yiren، معاون رئیس جمهور OPPO، یک بار گفت: "من فکر نمی کنم صفحه نمایش تاشو ارزش زیادی دارد تا بتواند مشکل بهبود نحوه بهبود Interaction یا تجربه کاربران را حل کند."در حال حاضر، استفاده از گوشی های تلفن همراه صفحه نمایش تاشو هنوز در حال بررسی است و بهبود تعامل یا تجربه برای کاربران باید توسط بازار مورد آزمایش قرار گیرد. بنابراین، طبق نظر Shen Yiren، حتی اگر شما می توانید گوشی های تلفن همراه OPPO را در MWC2019 مشاهده کنید، احتمال دارد که آنها تنها نمونه های اولیه را نمایش دهند و در مقیاس وسیع و یا حتی در بازار ثبت نشده باشند.

و اختراعات OPPO در مورد گوشی های تلفن همراه صفحه نمایش در معرض قرار گرفته است، و مارک تجاری Oppo Limn با نام تجاری جدید احتمالا برای گوشی های تلفن همراه صفحه نمایش آماده شده است، که منعکس کننده اکتشاف و آماده سازی OPPO در تلفن های تلفن همراه صفحه نمایش است. بنابراین، هنگامی که OPPO راه انداز محصولات تلفن همراه صفحه نمایش براق بازار را هدایت می کند، مصرف کنندگان ممکن است احساس شگفت انگیزی را تجربه کنند که OPPO انتشار یافته X را در سال گذشته داشته باشد.