Ma-Yun's-ambition-has-come-true، no-one-hotel-comes!

- Jan 08, 2019-

چرا بازار در هتل هیچ شخصی مورد توجه نیست؟ مزایای چیست؟

ایمنی و صرفه جویی در نگرانی

در گذشته، لازم بود که اسامی بیش از نام های N، کارت های کش رفتن و پرداخت سپرده ها، نگرانی در مورد اینکه آیا اطلاعات هویتی نشت می شود. در حال حاضر کاملا غیر ضروری است، فقط رزرو تلفن همراه، حسابرسی تشخیص چهره در مورد OK!

201901071305379901848.JPG

افزایش کارایی

هتل Avenir را می توان از طریق دستگاه اتوماتیک در لابی بازبینی کرد. همچنین می توان از طریق APP از قبل پردازش کرد. انتخاب آنلاین از طبقه، محل و جهت اتاق را می توان با Alipay و کارت هویت انجام می شود.

ارتقا کیفیت خدمات

اسکایک الف و کنسول هوشمند. نه تنها می تواند پرده را با فریاد در هوا بسته شود، بلکه می توان آن را برای تنظیم حالت نور نیز نامید. شما همچنین می توانید یک ربات نیمه انسانی آزاد و متحرک را به منظور ارائه خدمات دمپایی، ظروف و وعده غذایی خود تماس بگیرید. این سرویس منحصر به فرد شما در هتل است.

تجربه تکنولوژیکی

سناریو دیگر با حس قوی فناوری متعلق به ورزشگاه هتل است. صفحه نمایش تعاملی هولوگرافی نقش و هویت آموزش خصوصی را ایفا می کند. روشنایی و بازخورد بسیار مدرن است.

کاهش هزینه عملیات هتل

سیستم کنترل هتل شامل چک، سیستم تجربه شخصی و حالت چک کردن است. به صورت خودکار تنظیمات را با توجه به وضعیت استفاده مشتری تنظیم کنید. مصرف انرژی به حداقل میرسد. هزینه عملیاتی را با یک حاشیه بزرگ کاهش دهید و حاشیه سود را افزایش دهید.

از نقطه نظر تجربه، این واقعا آینده ای روشن دارد. بدون پارکینگ جلو، می توانید از برنامه های تلفن همراه استفاده کنید یا در چندین دستگاه خودپرداز در لابی هتل چک کنید؛ تشخیص چهره در همه جا، مسواک زدن صورت می تواند به اتاق، رستوران، ورزشگاه، آسانسور، کارت اتاق نیاز داشته باشد؛ در اتاق هیچ تلفنی وجود ندارد Skycat Elves می تواند به بسیاری از سوالات پاسخ دهد، اما همچنین به شما در بستن پنجره ها، روشن کردن چراغ ها، تنظیم دمای تهویه مطبوع کمک می کند؛ به عنوان سبک طراحی و دکوراسیون، "حس آینده" به اندازه کافی برای توصیف همه چیز است. همچنین می تواند با افرادی که روی صفحه نمایش هوشمند هستند تعامل داشته باشد، صفحه نمایش با توجه به پویایی افراد تغییر می کند.

همه چیز در هتل آینده بستگی به "چهره"

نقشه آسمان ستاره در سمت چپ در واقع یک صفحه نمایش هوشمند است که می تواند با افراد ارتباط برقرار کند. با توجه به دینامیک انسان، به صفحه نمایش، تغییرات متفاوتی را ایجاد خواهد کرد، که در اصل با حساسیت فن آوری فنآوری ماشین آلات و تجهیزات پر شده است، به طوری که به این طریق به مشتریان بگویید: خوش آمدید، من احساس ورود شما را می دانم.

3333

صفحه نمایش تعاملی لابی

از زمان تأسیس آن در سال 2008، جیانگ سو الکترونیک روشنایی، انواع محصولات و راه حل های فتوالکتریک LED های سبز و صرفه جویی در انرژی را برای انسان های جهانی تهیه کرده است. برای ساخت و ساز از مشتریان، دولت، تجارت و شهرستانها، درخشش جیانگ سو هرگز متوقف می شود!