COB LED کوچک صفحه نمایش چشم انداز بازار

- Jan 21, 2019-

چراغ کوچک کوچک (≤ P2.5) نشان می دهد که این محصول با افزایش نرخ رشد دو برابر شدن هر سال از زمان تولد تا کنون، و یک مدل بزرگ رشد بازار از تولید کنندگان چینی، که همچنان نرخ رشد بالا را حفظ می کند، نشان داده شده است. بر طبق تحقیق، 2018 فاصله کوچک داخلی (≤P2.5) اندازه بازار حدود 1.9 میلیارد دلار آمریکا است، نرخ رشد سالانه تا 39٪ است، به طور عمده از تخمیر مداوم روند فاصله بسیار کم در آینده ، ارزش تخمین زده خواهد شد 2018 ~ 2022 CAGR به 28٪ برسد.


با توجه به فاصله دندانه ای که با فاصله کوتاه LED ها نشان داده می شود، فاصله بین بزرگترین درآمدهای زمین های کوچک جهانی LED در سال 2018 به P1.2 ~ P1.6 رسیده است که 39 درصد آن را با تقاضای مصرف کنندگان برای اثرات صفحه نمایش می دهد. به تدریج با کاهش بیشتر هزینه ها، محصولات با P1.2 ~ P1.6 و رزین های کوچکتر زیر P1.1 افزایش می یابد که در چند سال آینده رشد بیشتری خواهد داشت. انتظار می رود CAGR 2018 ~ 2022 به 32٪ و 62٪ برسد. .


small pitch display 2.JPG


جهانی LED صفحه نمایش بزرگ نمایش اندازه بازار برآورد

در سال های اخیر، با توسعه تکنولوژی صفحه نمایش فوق العاده کوچک مانند Mini / Micro LED، ساختار بازار به آرامی تغییر می کند. در حوزه نمایش فوق العاده کوچک (≤P1.0)، تولید کنندگان داخلی و خارجی نمایشگاه به طور پیوسته زمین P0 را معرفی کرده اند. محصولات 7 ~ P0.9 به طور فعال در زمینه صفحه نمایش فوق العاده کوچک اعمال شده اند و حتی بسیاری از تولید کنندگان پانل های سنتی به طور فعال به جنگ تجاری "رقابت حق صحبت در آینده" پیوستند و توسعه یافته اند و پروژه های مرتبط با سرمایه و فناوری را راه اندازی کرد. محصولات، کانال ها را برای تسخیر بازار توسعه می دهند.


بر اساس سناریوهای کاربردی LED صفحه نمایش کوچک، می توان تقریبا به شش دسته تقسیم کرد: برنامه پخش، نظارت امنیتی، سرمایه گذاری و آموزش، خرده فروشی، منطقه عمومی و حمل و نقل، هتل و تئاتر. از منظر نسبت، بزرگترین کاربرد LED صفحه نمایش کوچک از شرکت ها و آموزش و پرورش، حسابداری برای 39٪، و سپس خرده فروشی تجاری، حسابداری به 19٪؛ از نرخ رشد آینده، با نمایش تجاری به تدریج بالغ بهبود عملکرد عملکرد، تخمین زده می شود که این دو بازار نیز مناطق کاربردی با فضای رشد بیشتر است.


با کاهش تدریجی Pitch، برای بسته بندی SMD سنتی، چرا که دستگاه LED تنها بیش از حد کوچک است، دقت پردازش و سختی روند به ترتیب افزایش می یابد که توسط سطح دقت دستگاه های موجود و دستگاه های پشتیبانی شده محدود می شود. محصولات کوچکی از محصولات تولید شده در بسته کوچک در 0606 LED نگهداری می شود که نزدیک به حد فیزیکی آن است.


small pitch display.JPG


مقیاس ساختار فناوری بسته بندی SMD و COB

در مقایسه با بسته SMD COB دارای مزایای فراوانی است که می تواند به طور موثر از مشکل نور مرده و بد ناشی از عوامل رطوبت، استاتیک و دیگر فاکتورهای محیطی یا انسانی در LED کوچک بسته SMD جلوگیری کند. نور یکنواخت، منبع نور تقریبی سطح، می تواند به طور موثر از بین بردن moiré کاهش تابش خیره کننده و تابش خیره کننده؛ در مقایسه با SMD از طریق چهار اتصالات لحیم، COB LED به طور مستقیم بر روی PCB نصب شده است، به طور مستقیم از طریق هیئت مدیره PCB برای از بین بردن گرما، اثر از دست دادن گرما خوب است؛ فن آوری COB لغو براکت SMD و لحیم کاری Reflow SMT، بدون جوشکاری خطر، قابلیت اطمینان، حفاظت از سطح COB، می تواند نیروهای خارجی بیشتری را تحمل کند، بنابراین هزینه های آسیب های بعد و تعمیر را کاهش می دهد. البته هزینه فعلی COB بالاتر خواهد بود. تراشه LED RGB بر روی PCB قرار می گیرد و با چسب سیاه و سفید ثابت می شود. هزینه باز شدن قالب افزایش می یابد و انتظار می رود که پس از مقیاس هزینه کاهش یابد.


تکنولوژی بسته بندی SMD و COB نمایش عملکرد عملکرد را نشان می دهد

در حال حاضر تولید کنندگان صفحه نمایش نیز به طور فعال تحقیق و توسعه بسته های COB برای صفحه نمایش های کوچک و راه اندازی محصولات مرتبط، مانند سهام Lehman از تولید کنندگان داخلی است. در حال حاضر فاصله محصول از نمایشگرهای کوچک COB به شرح زیر است: P0.9 / P1.2 / P1.5 / P1.9، نقطه فاصله بالای P0.5 در آینده می تواند باشد. Lehman در مقایسه با سایر تولیدکنندگان صفحه نمایش بیش از ده سال تجربه در تولید صفحه نمایش دارد. مزیت اصلی این است که Lehman دارای 14 سال تجربه پیشرفته بسته بندی چراغ و 4 سال تحقیق و توسعه فناوری COB است و با استفاده از بسته بندی غنی و تکنولوژی صفحه نمایش تجربه انباشته است و محصولات آن عملکرد بسیار خوبی در قابلیت اطمینان، اشباع رنگ، رنگ ثبات، و غیره، و به طور گسترده ای در زمینه های امنیتی، نظامی، تجاری و دیگر استفاده می شود.