صفحه نمایش ال سی دی شایسته صحنه C است!

- Feb 20, 2019-با نوآوری مداوم از فناوری و محصولات صفحه نمایش LED، استفاده از صفحه نمایش LED در زمینه رقص زیبایی دیجیتال در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر است. از کنسرت های مختلف ستاره ای، جشنواره های مد و سرگرمی، راه اندازی محصولات، جشنواره های سال، نمایشگاه ها و غیره، صفحه نمایش LED، جلوه های بصری بیشتر و بیشتر را به چشم بیشتر جذاب می کند و به تدریج صحنه ای از " موقعیت C "!به عنوان مثال، صفحه نمایش ویژه شکل در کنسرت جی چو قبل از آن، اثر بی نظیر آن به دست آورد، ستایش کمی در صنعت، و همچنین صفحه نمایش شفاف در کنسرت "فانتزی یکی" وانگ فی، و غیره. نه تنها این، از چندین برنامه کاربردی اخیر، ما همچنین می توانیم نوآوری و نیرومندی محصولات فعلی محصولات لیزری LED را احساس کنیم.

سه بعدی پلت فرم چهار طرفه!

تور ملی این وان فنگ است

در 3 نوامبر، در طولانی مدت در سراسر سراسر کشور تور "این Is It" وانگ فنگ تکان داده شده و در مرکز بین المللی ورزشی بین المللی گوانگژو Baoneng منتشر شده است.این تور موجب شکستن حالت کنسرت سنتی وانگ فنگ شده و برای نخستین بار طرح طراحی چهاربعدی ورزشگاه را به چالش می کشد و مرحله ای با طراحی دایره ای ایجاد می کند که می تواند بیان بصری را برجسته کند. صفحه نمایش زمین LED و صفحه نمایش پس زمینه LED فضای منحصر به فرد 3D حس و ابعاد حسگر پلت فرم چهارگانه دایره ای در صحنه را ایجاد می کنند و یک جشن صوتی و تصویری موسیقی سه بعدی ایده آل را به نمایش می گذارند.

LED صفحه نمایش ویژه + پرده زمین،

ایجاد "شاتل زمان" تونل!

اخیرا در نمایشگاه سال 2019، دینا گاواسالی، مدیر خلاق و جان رافمن، یک هنرمند رسانه ای جدید کانادایی، یک تونل شاتل زمانی را برای هدایت ما از طریق آینده ایجاد کرد.
این نمایش از یک صفحه نمایش نیمه دایره ای دایره ای باریک و پرده دیجیتال تشکیل شده است. مدل ها به آرامی در تونل به وجود می آیند، مانند ورود به دنیای دیگری که زمان و فضا را به حرکت در می آورد و به سوی آینده حرکت می کند.

LED صفحه نمایش ویژه + دستگاه مکانیکی

تفسیر زیبایی سبک ملی!

به منظور ترویج ترویج موسیقی ملی و ترویج فرهنگ سنتی چینی، موسیقی NetEase Yun به تازگی اولین جشنواره موسیقی با آهنگ های ملی را به عنوان موضوع اصلی - "Wind Wind of the Paradise" تهیه کرده است.
موضوع این مرحله تپه های نورد در نقاشی سنتی چینی است. صفحه اصلی اصلی، صفحه نمایش و صفحه نمایش بازگشتی همه صفحه نمایش های صفحه نمایش مانند کوه، با صفحه نمایش LED مرکزی باز و بستن و چراغ پلت فرم بلند کردن به عنوان حامل اصلی ارتباط بصری است. در میان آنها، چراغ باز و بسته را می توان به 6 صفحه عمودی جدا و جداگانه ارائه کرد. از طریق حرکت، صفحه نمایش LED و باز و بسته می تواند ترکیب های مختلف از اشکال تشکیل شده است. همراه با پیش تیراندازی، مات کردن و دیگر فن آوری ها، اجرای بازیگران و تصاویر می تواند تحقق یابد و مکمل یکدیگر باشد.

بسیاری از برنامه های شگفت انگیز از زیبایی رقص نور دیجیتال، در اینجا ذکر نشده است. در سال های اخیر، با رفاه بیشتر LED نمایش صنعت اجاره، تقاضا برای محصولات نمایش LED اجاره به طور مداوم افزایش یافته است. از جنبه صنعت، مهم نیست فن آوری، محصولات یا راه حل ها، یک جهش کیفی وجود دارد. برای صنعت، رونق بازار رقص دیجیتال منجر به توسعه مثبت صنعت اجاره LED شده است.

در عین حال، پیشرفت و پیشرفت محصولات اجاره LED در صنعت باعث شده است که صفحه نمایش الجی با عملکرد بسیار خیره کننده ای در بسیاری از اجراهای بزرگ، آثار ادبی و هنری، کنسرت های ستاره ای، فعالیت ها و مراحل دیگر ایجاد کند. بیایید آن را تحسین کنیم، اما همچنین با اعتماد به نفس در آینده صنعت. تا پایان سال، چه نوع عملکرد درخشان LED نمایش در زمینه رقص دیجیتال، اجازه دهید با هم کار کنیم؟ چشمان خود را ببندید و صبر کنید