صفحه نمایش LED

- Jan 28, 2019-پانل LED: LED دارای دیود نور است. این روش کنترل صفحه نمایش دیود نیمه هادی است، ظاهر کلی از بسیاری از چراغ های معمولی قرمز، سبز، آبی سه رنگ تشکیل شده است، چراغ ها روشن و خاموش است صفحه نمایش بزرگ استفاده می شود برای نمایش متن، گرافیک، تصاویر، انیمیشن ها، نقل قول ها، ویدیو، سیگنال های ویدئویی و سایر اطلاعات.


صفحه نمایش بزرگ LED است که روند توسعه صنعت تبلیغات در قرن 21st، نمایش تجهیزات داخلی و خارجی در نمایشگاه با عملکرد صوتی و تصویری، محصولات بین المللی پیشرو در محصولات با تکنولوژی بالا است. دستگاه دارای ظاهر جدید و منحصر به فرد است، و منطقه می تواند در اراده تنظیم شود این نه تنها می تواند برنامه های تبلیغاتی صوتی و تصویری را پخش کند، بلکه می تواند فضای تبلیغاتی جعبه ثابت را از هر طرف نصب کند. در حال حاضر، دولت های محلی، استفاده از صفحه نمایش بزرگ LED در فضای باز را تشویق می کنند، و به تدریج تایید تبلیغات تبلیغاتی و تبلیغات جعبه نور را لغو می کند. صفحه نمایش LED در فضای باز یک گزینه ایده آل برای تبلیغات تبلیغاتی و جعبه های تبلیغاتی می باشد که می تواند مزایای اجتماعی فراوانی و مزایای اقتصادی غنیled display pannel

مزایای استفاده:

یکی، با نقدینگی، اجباری، هدفمند، کارآیی و سایر مشخصات.

دو مزایای برنامه: برنامه هومیدد، پخش فوری، محتوای غنی. تنها تبلیغات، برنامه نویسی نیست. شامل ویژگی ها، ستون ها، انواع، انیمیشن، نمایش رادیویی، درام، تبلیغات برنامه درونی است.

سه. مزیت مکان آن است که عمدتا در مراکز خرید و مکان های دیگر که در آن ترافیک متمرکز شده است، نصب شده است. از جمله این، صفحه نمایش بزرگ رنگی LED در مناطق برجسته نصب شده است که دارای اثر تکان دهنده و تبلیغ ضروری استled display pannel2.jpg


اثر صفحه:

یکی نقش تبلیغات تبلیغات و جذابیت مشتری را بازی کنید.

دو، بازی دکوراسیون فروشگاه، بهبود سطح سازمانی.

سه، نقش نور، نوآورانه بازی.

چهار، نقش مهمی را در ارتقاء دانش ایفا می کند (می توان آن را برای پخش اطلاعات کوچک از محصولات سازمانی و دانش صنایع مرتبط استفاده کرد)

پنج به عنوان یک هیئت مدیره بسازید (ارتقاء، انتشار اطلاعات استخدام)

ششم، نقش فوم فوم را بازی می کند. از طریق صفحه نمایش می تواند رهبری برتر و انواع بازدید VIP، هدایت کلمات استقبال، انواع جشنواره های بزرگ برای جشن کلمه.