تابلوهای تبلیغاتی LED و تابلوهای نئون کنتراست

- Jan 14, 2019-

اول، تبلیغ تبلیغاتی کلمه بیلبوردهای LED: ساخته شده از آهن پس از سطح فونت با ورق اکریلیک بسته شده است، نصب شده با ماژول نور LED، این نوع چند نوع زیر است: کلمه تک رنگ رنگی، کلمه رنگارنگ رنگارنگ، کلمه نورانی رنگی CNC. کلمات تبلیغی LED با توجه به سطح رنگ های روشن از صفحات اکریلیک، اثر روزانه نسبت به کلمات نئون فلز، نور شب، تا زمانی که روشنایی کافی است، اثر حتی بهتر از ردیف کامل نئون است. اما هزینه بسیار پایین است. کلمات تبلیغی با صرفه جویی در انرژی، طول عمر و دیگر ویژگی های. و می تواند تغییر رنگ و رنگ nc کلمه با شیب کلمه، کل کلمه با تغییر، شیب رو به جلو، شیب عقب و دیگر توابع، و با توجه به مردم می توانند برنامه نویسی آزاد، محتوای فن آوری بالا را داشته باشند. نئون علامت بیلبورد: استفاده از ورقه آهن برای ایجاد آن گلایه، نور نئون در امتداد قطعه گلیف ثابت، زمانی که نیاز به افزایش روشنایی، استفاده از نئو n نور را به کل ردیف کامل گلیف.

advertising 2

دوم، اسکن صفحه پس زمینه تابلو LED:

1، پس زمینه اسکن دیجیتال: ساخته شده از ماژول اکریلیک مونومر، توسط صدها یا حتی ده ها هزار ماژول نور در دیوار پرده الکترونیکی کشیده شده، کنترل توسط کنترل دیجیتال کنترل محتوای دیوار پرده الکترونیکی، دستگاه را می توان به طور کامل با توجه به قصد مردم برای اسکن کامل رنگ، تغییر انواع فونت یا گرافیک.
دیوار پرده دیجیتال کنترل صدا: مطابق با موسیقی برای کنترل دیوار پرده روبرو دیوار متغیر اسب نوری و دستورالعمل سطح، برای جلب توجه مشتریان. تخته های ساخته شده از اسکن پس زمینه LED اسکن پویا صرفه جویی در انرژی، عمر طولانی، رنگارنگ و گرافیک و حروف الفبا.
3، صفحه نمایش دیجیتال نگهدارنده دیجیتال: می تواند یک علامت رنگ کامل یا گرافیک و کنترل همزمان همزمان، به جز یک نمایش پیکسل بزرگ نمایش صفحه نمایش و صفحه نمایش کامل رنگ الکترونیکی همان است، اما هزینه بسیار کاهش می یابد. بیلبورد های جدید: پشت کلمات تبلیغ با لوله نئون کامل ردیف می تواند از تک اسکن، اسکن رنگ و اسکن دیجیتال ساخته شده است. Shenzhen قرمز سالن شرکت مهندسی تبلیغات، محدود تمرکز بر روی زمینه ارتباط بصری، ارائه به مشتریان با بزرگ طراحی تبلیغات تجاری طراحی، برنامه طراحی سیستم تبلیغاتی، نشان می دهد سیستم برنامه ریزی و طراحی، طراحی تبلیغاتی خلاق، طراحی طراحی نور، کمک به مشتریان برای دستیابی به استراتژی، طراحی تصوير شرکت و انتقال وظیفه، کسب و کار شامل کل شنژن و منطقه دلتای رودخانه مروارید