چراغ های تبلیغاتی جعبه ویژگی های جعبه

- Jan 14, 2019-

در سال های اخیر، روند توسعه تبلیغات جعبه نور را می توان به عنوان ارتقاء فنی بزرگ در نظر گرفت. این زیبا و ظریف در هر دو شب و روز است و دارای مزیت بصری قوی است. تولید انواع جعبه لامپ، فرصت بیشتری را برای تولید کننده تبلیغات به ارمغان آورد.

مزایا و ویژگی های چراغ های تبلیغاتی LED چیست؟

1. اثر تبلیغاتی که در شب به دست می آید بسیار واضح است، زیرا هدف تولید این نوع جعبه نور در شب نمایش داده می شود و تبلیغ رنگی روشن یا لوگو و شعار تبلیغاتی جذاب می تواند تاثیر بصری شب را بهبود بخشد بر روی افراد. همچنین در طول روز بهتر کار می کند.

2، چرا که چراغ جعبه تبلیغاتی اثرات قابل توجه تبلیغات، بنابراین فضای بازار بسیار بزرگ است، می تواند به طور کلی پذیرفته شده است! عمومی مناطق زندگی می کنند و یا خیابان های تجاری، خیابان ها و کوچه ها اساسا جهانی است. این نوع از تجهیزات تولید تبلیغات ساده است، به طور کلی درگیر پرسنل تعمیر و نگهداری صنعت الکترونیک می توان تولید نصب شده است، هزینه بسیار بزرگ نیست. آسان به کارشناسی ارشد چراغ جعبه نور، چراغ های روشنایی الکترونیکی قیمت بازار کم و تقاضا بزرگ است، چراغ نور جعبه الکترونیکی نور است استفاده از لوله نور فوق العاده روشن نور و کنترل کننده، آن می تواند به طور مداوم فلش، همچنین می تواند به طور معمول در فلش، بهبود بصری مردم، روز و شب 24 ساعته، آن را در هر زمان مورد توجه گذرنده را جذب، نقش موثر نقش تبلیغات ، به طوری که مشتریان.

3، استفاده از محصولات باعث می شود تا نگرانی همه در مورد مشکل، یعنی زندگی، به این دلیل که طول عمر طول استخدام در هزینه های خود به میزان چقدر پرداخت می شود، عمر طولانی تر بازرگان برای اطمینان بیشتر. به دلیل این نوع از تجهیزات طول عمر لامپ، عمر مفید محصولات دیجیتال LED با کیفیت بالا، در 5-100000 ساعت و حتی به طور معمول در 24 ساعت در روز، عمر مفید بیش از 5 سال عمر طول عمر بیشتر از لامپ است یا (یک جعبه نور الکترونیکی دو طرفه 50 * 80 سانتی متر، حدود 20 یا 50 ساعت 1، 1 سانت در ساعت، یکی بیش از ده برابر مصرف برق نور معمولی است. بنابراین بهترین انتخاب تاجران است!

advertising

پارامترهای فنی جعبه نور چراغ:

1، تولید جعبه نور تبلیغاتی بسیار دشوار نیست، ترکیب سازمانی عمومی است! نیاز به چند تا استفاده از هیئت مدیره سیاه و سفید آلومینیوم بالاتر از همه، تخته پی وی سی، هیئت مدیره اکریلیک، هیئت مدیره پلاستیکی، و یا دیگر مواد عایق، چرا جعبه تبلیغات لامپ قرار دادن در نمایش در فضای باز، باد ضربات بارش باران به drizzled، واکنش خورنده آسان، بی دقتی نیز ممکن است به نظر می رسد نشت تصادف نوع آتش، باید از مواد عایق استفاده کنید بنابراین! با استفاده از مته یا ماشین حکاکی برای تایپ کلمات و الگوهای شما می خواهید برای نمایش

2، انتخاب مواد خارجی صحیح است، لوله داخلی است، لامپ به طور عمده در لینک نصب شده، لوله روشن با + -، + -، ... + -، + - جوش سر و یا چرخش دست، بدون لکه ، قطب مثبت (علامت A +) و قطب منفی (علامت K -) را تولید می کند. توجه: پایه دیود پای "+" (مثبت) قطب است، پای کوتاه "-" (منفی) pole است. جهت + - can همچنین با علامت "-" (منفی) که در آن یک فاصله کوچک در پشت لوله روشن وجود دارد (لبه کلاه) مشخص می شود. برای مثال، بیش از 96 --- 105 لوله روشن قرمز در هر گروه، بیشتر بیش از 59 --- 63 لوله روشن آبی در هر گروه و بیش از 66 --- 70 لوله سبز روشن هر گروه باید به طور سریال متصل شوند.

3، در داخل مجموعه سری جعبه نور تبلیغاتی، نیاز به توجه به برخی از نقاط، رشته به مقدار مناسب مقاومت در برابر هر سری لوله نور، هیچ مقاومت مثبت منفی، پایان مقاومت پس از هر سری از لوله نور به ارمغان می آورد بسیار: "-" (منفی)، مقاومت منفی در انتهای دیگر، کنترل کننده نور لوله را دریافت کرد (مطمئن شوید که یک کنترل کننده مقاومت کاتد دریافت کرده است). جریان هر شاخه لوله روشن باید به 19mA 1mA تنظیم شود. مقاومت باید 1k / 2w باشد، به عنوان مثال، 5k. پنج مقاومت با مقدار 1k و توان 2w را می توان با یکدیگر متصل کرد. قطب مثبت هر گروه در سری با قطب مثبت مشترک (خط قرمز) کنترل کننده را وصل کنید و قطب منفی هر گروه را به صورت سری با قطب منفی کنترل (خط سبز، خط زرد، خط سیاه و خط سفید) از کنترل کننده. نصب سیم کشی تمام درون سری به طور کامل!

4، هنگامی که تمام نصب و راه اندازی کامل، نیاز به اشکال زدایی، بررسی اتصال درست است، پس از قدرت، روش اندازه گیری ساده، با ولتاژ 50V ولتاژ dc مولتی متر روشن، اندازه گیری یکی از ولتاژ مقاومت 1K حدود 15 -20v (ترجیحا کمتر از 18V)، فراتر از 20V یک مقاومت 1K اضافه می کند. برای تسهیل اشکال زدایی و اندازه گیری، الگوی کنترل می تواند به حالت فاصله زمانی تاخیر متصل شود. در این زمان، خروجی کنترل کننده در وضعیت نسبتا زیادی از نور طولانی و کوتاه است. پس از اشکال زدایی خط، تمام خط با چسب عایق گرم ذوب داغ با تفنگ داغ ذوب را برای جلوگیری از اتصال مدار از جوشکار ، نشت و اتصال کوتاه. پس از اتمام اشکال زدایی بسته بندی شده، تمام سطح ورق اکریلیک و سایر مواد عایق بسته بندی شده و در نهایت بسته بندی شده و بسته بندی شده در کارتن برای ساختن محصولات نهایی می تواند خارج از انبار باشد!

5 آخرین مورد حفظ است، زیرا دسته بندی محصولات الکترونیکی، با توجه به بسیاری از زمان ها بی ثباتی در حال حاضر و زمین مشکلات کوچک کمی خواهد بود، اگر شما روشن فن آوری های چی، استفاده از مولتی متر dc 250 V، قلم سیاه و سفید و کنترل کننده را به خط منفی (خط سبز، زرد، سیاه و سفید، خط سفید)، قلم قرمز وصل کنید و خط قرمز کنترل کننده عمومی را مثبت قرار دهید، در صورتی که دستورالعمل ضرب و شتم در 200-220 -v را داشته باشید، این به معنی کنترل معمولی است؛ حرکت نمی کند، و قلم قرمز رنگ اندازه گیری ولتاژ در هر دو انتها از هر لوله روشن به نوبه خود. اگر تفاوت ولتاژ بین دو پین یک لوله روشن بسیار بزرگ یا بدون ولتاژ باشد، نشان می دهد که لوله روشن دارای آسیب است. لطفا پس از جایگزینی دوباره امتحان کنید. توجه: با توجه به تعداد لوله های روشن، ارزش ارزش مقاومت مناسب را انتخاب کنید، هر کنترل فعلی در حدود 20 میلی آمپر است. توجه داشته باشید که تعمیرات پس از فروش جعبه نور، طول عمر را افزایش می دهد!

مهمترین نقش تبلیغ در جعبه نور، تبلیغ کردن موثر در شب هنگام تاریک شدن است.

lighting

سرانجام، اگر شما یک شرکت تبلیغاتی یا تبلیغ کننده هستید، میخواهید تبلیغات در فضای باز یا تبلیغات ساختمانی را بسازید، لطفا با ما تماس بگیرید شنژن Kingshine Electeonics شرکت، با مسئولیت محدود، ما برای اولین بار به شما ارائه یک پلت فرم خرید برنامه، همکاری کسب و کار!

شما می توانید به طور مستقیم از شماره سرویس های مشتری ما تماس بگیرید: + 86-755-26011271، و یا با کلیک بر روی ایمیل: manager@knsledscreen.com برای برقراری ارتباط با ما، تا کنون از حمایت شما و توجه به شرکت شنژن Kingshine Electeonics، با مسئولیت محدود ،، با تشکر از شما!