Indoor به رهبری چهار ویژگی

- Jan 09, 2019-

در سال های اخیر، با نوآوری مستمر از فناوری LED Indoor Indoor، تکنولوژی پیشرفته تر شده است و همچنین در مکان های عمومی در محیط های عمومی به طور پیوسته ظاهر شده است که تأثیر زیادی بر زندگی و کار ما گذاشته است. LED LED نشان می دهد چرا آیا آنها فقط چند سال در میان مصرف کنندگان محبوب هستند؟ این یکی از چهار ویژگی اصلی آن است.


  1. مصرف کم و حفاظت بیشتر در محیط زیست

مهمترین نکته این است که صفحه نمایش LED داخلی با مصرف کم و قدرت پایدار و فوق العاده پایدار در استفاده است. در پشت صفحه نمایش، صفحه نمایش روشنایی صفحه نمایش روشنایی وجود دارد، که منعکس کننده روش استفاده خاص و موارد مورد نیاز برای توجه به صفحه نمایش را نشان می دهد. ما باید دستگاه صفحه نمایش را با توجه به برچسب به درستی کار کنیم.

2. مشاهده بزرگتر زاویه و فرکانس تازه تر دقیق

صفحه نمایش LED داخلی، روشنایی دقت و صفحه نمایش، و یا نسبت خاصی را اشغال می کند. مناسب برای استفاده در محیط داخلی صفحه نمایش، در تصویربرداری صفحه نمایش، صفحه نمایش روشنایی، فرکانس تازه سازی استاتیک، مزایای خاصی دارد، می تواند با انواع اطلاعات، نیازهای اطلاعات سازگار شود ؛ علاوه بر این، زاویه دید بزرگ روی صفحه نیز مردم را قادر می سازد تا اطلاعات صفحه نمایش را به صورت طبیعی ببینند.


3. روشنایی قابل تنظیم

صفحه نمایش LED داخلی، در مقایسه با صفحه نمایش تمام رنگی در فضای باز، هیچ نیازی به روشنایی بیش از حد وجود ندارد، فقط تمام خط کامل داخلی، در نتیجه، در تراشه LED و ماژول درخشان، مجهز به کنترل دقیق، به شدت تسهیل در مورد نیاز روشنایی، رنگ یکنواخت نرم، مصرف کنندگان را به راحتی پذیرفته است.


4، آسان به امنیت، آسان برای مدیریت

به عنوان نمایش LED های داخلی، عملکرد نصب و راه اندازی قابل اعتماد از محصول به طور عمده میزان مخاطب صفحه نمایش را تعیین می کند. این محصول جمع و جور، ماژول آلومینیومی آلومینیومی را می توان به سرعت نصب و تفصیل کرد، استفاده از مناسبت های گوناگون داخلی، شمارنده ها، میزهای اطلاعاتی و سایر تجهیزات را آسان می کند. روش نصب دو طرفه دوخت، می تواند تجهیزات شما را پایدارتر کند.

indoor-rental-advertising-led-display44282127364.jpg