چگونه صفحه نمایش LED اجاره را انتخاب کنید؟

- May 16, 2018-

1، مرحله نمایش LED توسط صفحه اصلی مرحله، صفحه ثانویه، و گسترش ترکیب صفحه نمایش. نقش صفحه اصلی پخش زنده و فوق العاده است، انتخاب عمومی نمایش LED مستطیل با کیفیت بالا، فاصله نقطه به طور کلی در داخل P6، منطقه بزرگتر و بهتر است، به طوری که صحنه در مرحله به آرامی در جلو نمایش داده می شود از مخاطبان صحنه صفحه اصلی در هر دو طرف تعدادی صفحه ثانویه پیکربندی خواهد شد، صفحه نمایش ثانویه می تواند شکل خاصی از صفحه نمایش خلاق LED را انتخاب کند، مانند صفحه نمایش S شکل، صفحه نمایش انعطاف پذیر، صفحه نمایش استوانه ای به رهبری، صفحه نمایش شکل گرفته است. اگر بودجه محدود است، صفحه نمایش نیز می توانید از صفحه نمایش هزینه پایین استفاده کنید.

صفحه نمایش انبساط مرحله به طور کلی برای مراحل خاص در مقیاس بزرگ، کنسرت و غیره برای مراقبت از مخاطب عقب استفاده می شود تا مخاطب بتواند همه چیز را در صحنه به وضوح ببیند.

2، انتخاب صفحه نمایش صفحه نمایش مرحله بسیار مهم است، اما همچنین باید یک سیستم کنترل مناسب را انتخاب کنید. در شرایط عادی، سطح نمایش LED مرحله بزرگتر است، پیکسل بالا، تعداد نقاط مورد نیاز برای ارسال کاست، گاهی اوقات نیاز به بیش از یک کنترل اسپلیتینگ آبشار کنترل کنترلی.

برای نشان دادن نتایج بهتر، ما معمولا نیاز به استفاده از پردازنده ویدئو داریم تا بتوان ویدیو را با هم ترکیب کرد و برش داد، برای دستیابی به پنجره های چندگانه، نقاشی، مقیاس پذیر، اثر ویدئویی قوی و صاف تر. با توجه به صفحه نمایش LED ویژه مرحله، استفاده عمومی از ساختار جعبه استاندارد، جداسازی آسان، کیفیت نور، حمل و نقل راحت است. جعبه سبک، سریع برای نصب، انهدام و حمل و نقل، مناسب برای اجاره بزرگ منطقه و سایت های نصب و راه اندازی ثابت است.