چگونه صفحه نمایش LED لامپ قطب باید به درک خروجی تریلیون درجه باد شهر هوشمند?

- Feb 28, 2019-با توسعه و کاربرد فن آوری های جدید مانند اینترنت چیز ابر رایانه، داده های بزرگ، اینترنت همراه و غيره کار مدرن و زندگی دستخوش تغییرات عمیق و سنتی مدیریت شهری و نحوه خدمات شده است سخت وفق دهند. در کاوش در راه توسعه، ساخت و ساز شهر هوشمند واژگان داغ دو سال اخیر تبدیل شده است. اندازه بازار انتظار می رود که 18.7 تریلیون یوان 2021 برسد. آن شهر حکمت روند عمومی است دیده می شود.


t01032200a1feae44cf

    


با این حال، به منظور ایجاد شهر هوشمند ما نیاز به یک سری از زیرساخت های شبکه های اول و چراغ خیابانی شهر براساس توزیع گسترده تر است دستیابی به موفقیت مهم برای تحقق اطلاعات و سیستم های دیجیتال ساخت. صحبت از چراغ خیابان، ما همه آشنا با آنها، اما هوشمند چراغ خیابان (همچنین به نام قطب های چراغ های هوشمند) که می تواند بررسی پیش بینی وضع هوا، نظارت بر محیط زیست، جستجو برای اطلاعات عمومی ترافیک و جاذبه های گردشگری و وصل هستند فای برای شارژ وسایل نقلیه الکتریکی محصولات هوشمند تقاضا در سال های اخیر دارد.

با پیشرفت مداوم از 5G و هوش مصنوعی و اینترنت چیزها و سایر فن آوری صنعت نیاز مطرح الزامات بیشتر برای مسئولیت تیر چراغ برق مانند شهری زیست محیطی، ویدیو نظارت، شبکه های بی سیم، تماس های اضطراری، شمع به شارژ و غيره. با این حال، به منظور یکپارچه سازی این توابع در قطب و دستیابی به اتصال، هسته اتصال متوسط نيز مورد نياز است, است که چراغ لامپ قطب روی صفحه نمایش.

به عنوان نام آن پیداست، صفحه نمایش قطب لامپ LED، صفحه نمایش LED روی قطب چراغ نصب شده است. همچنین نسل جدیدی از تجهیزات رسانه است که ادغام تولغœد شبکه و اطلاعات فن آوری است. مسئولیت انتشار مطالب، تکه تکه شدن نرم افزار و مدیریت هوشمند کانال برای پروژه کاملا هوشمند چراغ های خیابان خرس. در حال حاضر، هیچ سازمانی می تواند پروژه هوشمند چراغ های خیابانی از آغاز به پایان اما تعداد تامین کنندگان برای تکمیل و Tailong Zhixian به عنوان چراغ حرفه ای انجام

لازم به ذکر است که قطب چراغ های هوشمند به تدریج به سمت تنوع از ظاهر و ترمینال های چند رسانه ای مجهز به صفحه نمایش LED لامپ قطب توسعه است. طرح نرم افزار صفحه نمایش LED لامپ قطب براساس کنترل هوشمند و ادغام تکنولوژی اینترنت چیز تکنولوژی حسگر، تنظیم اتوماتیک روشنایی و دیگر اطلاعات فن آوری های نوین اطلاعات مانند داده های بزرگ، نظارت هوشمند، انتقال اطلاعات فوری، صفحه نمایش چند رسانه ای، و غیره. یکپارچه کردن به محیط نرم افزار چراغ های خیابانی برای ایجاد مناسب، کارآمد، صرفه جویی در انرژی و هوشمند LED ترمینال برنامه در فضای باز، ارائه صحنه حرفه ای و هوشمند، یکپارچه همجوشی بالا پایان.

می توانید آن را گفت که قطب چراغ های هوشمند مبتنی بر هدایت سیاست بازار بزرگ، بزرگ دهانه، بزرگ رانندگی نیروی، و مکان فیزیکی ذاتی و دیگر مزایای پشتیبانی حکمت و LED لامپ قطب صفحه کلید تعیین شکل و کیفیت، تابع اصلی است نمایش اطلاعات یا نه، هزینه، عمر عامل درآمد قطب چراغ های هوشمند. بنابراین، برنامه ترکیبی از قطب چراغ های هوشمند و صفحه نمایش قطب لامپ LED, تا حد معینی کاهش مشکل هزینه عمل از چراغ های هوشمند قطب غنی شدن فرم صنعتی سطح عملیات و مدیریت را بهبود می بخشد، ترویج صنعت به به طور مداوم باز گو و ایجاد ارزش بیشتر در سیل ساخت و ساز شهر هوشمند.