چرا شرکت های LED نمایش 5G صفحه نمایش را در آینده نشان می دهند؟

- Jan 21, 2019-

این در پایان سال 2018 به پایان خواهد رسید و به زودی در سال 2019 عرضه خواهد شد. این اولین سال از استفاده تجاری 5G در سال 2019 خواهد بود. با ظهور دوران 5G، چرا شرکت های LED نمایش 5 گیگابایت را نمایش خواهند داد؟

اول از همه، شرکت های نمایش LED باید به طور کامل 5G را درک کنند.

اگر چه تکنولوژی 5G در سال های اخیر تبدیل به یک کلمه بسیار گرم شده است. با استفاده از یکپارچه سازی مرزهای مداوم صفحه نمایش تکنولوژی LED، اکتشاف تکنولوژی 5G همچنان در حال توسعه است و ادغام صفحه نمایش 5G و LED دیگر یک رویداد دور نیست. برای شرکت های نمایش LED، در آینده، ادغام بهتر با 5G می تواند صفحه نمایش های با ارزش تر خلاق را برای صنعت نمایش LED ایجاد کند.


info2018091309173976_s


چگونگی ترکیب 5G با صفحه نمایش LED نیز مشکل خواهد بود که صنعت نمایشگر LED باید در نظر بگیرد. ثانیا، شرکت های LED باید از منابع فنی موجود برای اکتشاف اولیه در بازار 5G استفاده کنند.

جامعه امروز عصر اینترنت است. تمام محصولات که شارژ می شوند می توانند ارتباط برقرار کنند. اینترنت همه چیز یک مسیر اجتناب ناپذیر توسعه اجتماعی است. اینترنت از همه چیز نیز امکان نامحدود به صنعت نمایش LED است. فن آوری 5G همچنین سریعترین سرعت انتقال شبکه برای اینترنت از همه چیز را فراهم می کند.

صفحه نمایش LED در پایانه های نمایشگر مختلف بر روی محصولات منحصر به فرد مانند برجسته سازی، ضد خاکستری، ضد گرد و غبار، ضد آب، اسپلینگ و غیره، در رسانه های تولید فضای باز، کنفرانس های کوچک در فضای داخلی، نظارت بر سیستم های امنیتی و غیره در تولید و زندگی مردم تکیه می کنند . هر دو نقش مهمی ایفا کرده اند و همچنین موقعیت مهمی را در ترمینال نمایشگاه اشغال خواهند کرد.

ادغام مجاور LED های صفحه نمایش به یک روند تبدیل خواهد شد. صفحه نمایش LED نیز با بیشتر و بیشتر VR، AR و سایر تکنولوژی ها یکپارچه خواهد شد. ادغام فناوری های مرزی، صفحه نمایش LED را هوشمند تر نشان می دهد، در حالی که VR، AR و سایر فناوری ها ارتباط نزدیک با داده ها دارند. ترویج فن آوری 5G تضمین می کند که انتقال داده های بزرگ با توجه به سرعت شبکه به تعویق نمی افتد.


636271727737306820376


با ظهور دوران 5G، بلوغ پیوسته فن آوری 5G صفحه نمایشگرهای صفحه نمایش را هوشمندتر خواهد کرد و همچنین به طور کامل بهینه سازی و ارتقاء مداوم تکنولوژی صفحه نمایش LED را ارتقاء خواهد داد. از طریق ترمینال نمایش، تجربه تجارب منحصر به فرد و همه جانبه را برای مشتری نهایی به ارمغان خواهد آورد. این نیز امکان نامحدود برای نمایش صفحه نمایش LED را فراهم می کند.

با افزایش شهرک های هوشمند، چراغهای صفحه نمایش هوشمند نور LED نیز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. صفحه نمایش پد نور LED برای اولین بار از 5G Dongfeng در اوایل 5G مجهز به نشان دادن استعدادهای خود، 5G تفسیر و تفسیر صفحه نمایش 5G. شرکت های LED باید مجددا تهاجمی و پرخاشگرانه باشند و همچنان به بررسی 5G برای نشان دادن بازارهای بالقوه آینده و همچنان عمیق کردن آینده نمایش های در حال ظهور ادامه دهند.

ظهور فن آوری های جدید، نتیجه ناگزیر توسعه اجتماعی خواهد بود. ورود دوران 5G، نتیجه ی اجتناب ناپذیر پیشرفت تکنولوژی است. آینده نشان می دهد که این نیز یک نمایش در حال ظهور با فناوری های جدید خواهد بود. صفحه نمایش LED نیز به طور ناگهانی به نمایشگرهای در حال ظهور منتهی می شود که به طور مداوم با فناوری های جدید ادغام می شوند. در آینده، با بلوغ پیوسته فن آوری 5G و ارتقاء مداوم برنامه ها، صفحه نمایش LED نیز نمایش موارد بیشتری را نشان می دهد که با تکنولوژی 5G ادغام شده اند. صفحه نمایش LED همچنین از به روز رسانی مداوم و ارتقاء فن آوری صفحه نمایش با تکنولوژی 5G بهره می برد و نمایشگر LED امکانات بیشتری را در صفحه نمایش آینده به ارمغان می آورد.


در جاده اکتشاف صفحه نمایش 5G، ما باید ببینیم که 5G آینده باعث افزایش توانایی بازار در صنایع نمایشگر خواهد شد و ما همچنین باید مشکلات عملی را که ما باید با آن روبرو شویم را ببینید.

با ظهور دوران 5G، صفحه نمایش LED فرصت ها و چالش ها را فراهم می کند. در مقایسه با 4G، شبکه 5G دارای سرعت انتقال سریع تر است، اما هنوز در مرحله اکتشافی است. اگر دارای همان محدوده تابش، ثبات بالاتر و پوشش گسترده تر از شبکه 4G باشد، لازم است بیشتر پرداخت شود. هزینه بالا.

در مواجهه با هزینه های بالا، این بدون شک یک مشکل بزرگ برای بسیاری از شرکت های نمایش LED است. برای مشتریان ترمینال نمایش نیز ضروری است که مشتریان مصرف کننده را آموزش دهیم و مشتریان را به نمایش جدید عادت برسیم. این سری از مشکلات باید فعالانه توسط شرکت های LED نمایش داده شود و حل شود.

فن آوری 5G پیشرفت تکنولوژیکی اجتناب ناپذیر است، فن آوری 5G نیز متنوعی از صفحه نمایش را نمایش می دهد، شرکت های نمایش LED باید با الزامات زمان سازگار شوند، با سرعت هماهنگ شوند، به طور مداوم تقویت یکپارچه سازی صفحه نمایش LED، و ترویج فناوری صفحه نمایش LED به طور مداوم ارتقاء و نوآوری، به منظور ساخت یک صفحه نمایش جدید محیط زیست صفحه نمایش LED در آینده، به منظور رفتن بیشتر و بیشتر در جاده نمایش در آینده است.