عملکرد و ویژگی های اصلی سفارشی صفحه نمایش led برای رشته های ورزشی

- Jan 23, 2019-

صفحه نمایش LED تمام رنگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در ورزشگاه بزرگ و متوسط در خانه و خارج از کشور، به خصوص در صحنه فوتبال یا بسکتبال بازی آن را بخشی ضروری است. بنابراین، چقدر نظر شما در مورد مورد صفحه نمایش LED ورزشگاه?


صفحه نمایش LED ورزشگاه شامل محتوای پخش زنده، زمان بازی, زمان محلی و ثمر سیستم کنترل، و همچنین صفحه نمایش در استادیوم LED صفحه نمایش دایره ای حلق آویز در ورزشگاه و صفحه نمایش تبلیغات ایستاده در اطراف ورزشگاه. می توانید بگذارید مخاطب احساس صفحه نمایش است بسیار تکان دهنده اثر، به شما اجازه تجربه های بصری مختلف و لذت بردن از. آن نه تنها پخش ویدیو بسکتبال بازی، اما همچنین به طور گسترده ای مورد استفاده در بازی های دیگر علاوه بر بازی های بسکتبال زندگی می کنند.


صفحه نمایش LED دایره ای ساخته شده از بیش از 100 صفحه نمایش و پخش تصاویر ویدئویی استفاده می شود. معمولا در مرکز بالا ورزشگاه در حالت تعلیق. به دلیل شکل آن متمرکز آن با صفحه نمایش حرفه ای سیستم با توجه به موقعیت های مختلف و شکل صفحه نمایش کنترل می شود. اثر آن صفحه نمایش با توجه به زاویه بهترین مشاهده و مشتری مورد نیاز برای تنظیم علمی. ایستاده روی صفحه نمایش صفحه نمایش تبلیغات اطراف دادگاه تبلیغات مستقیم نمایش می دهد. آخرین اخبار از مسابقه به بازیکنان، داوران و مخاطبان بزرگ پخش.

تفاوت های عمده ای بین ورزش رویداد LED صفحه نمایش و صفحه نمایش LED تمام رنگی دیگر:

1. رنگ کامل صفحه نمایش LED از ورزشگاه تصویب بالا نمایش تکنولوژی است که قادر است محتوای صفحه نمایش برای به دست آوردن یک دیدگاه گسترده تر و نرخ بالاتر تجدید با اطمینان از کیفیت صفحه نمایش ویدیو.

2. بزرگ LED صفحه نمایش کنترل سیستم از ورزشگاه سیستم دوگانه است و پشتیبان سیستم متصل به آن را می توان به استفاده بلافاصله هنگامی که سیستم کنترل غیر طبیعی است، تا اطمینان حاصل شود که مخاطبان هر لحظه از بازی خواهد شد هنوز روشن است.

3. نرم افزار ورزشی زمینه صفحه نمایش می تواند تابع چند پنجره نمایش درک، این است که بگوییم آن چندین صفحه نمایش با توجه به نیازهای مشتریان در یک صفحه نمایش می توان به تقسیم. مناطق مختلف به نمایش مطالب مختلف در همان زمان، از جمله مطالب مختلف مانند بازی روی صفحه نمایش زمان بازی امتیاز بازی و معرفی اعضای تیم.