چرا صفحه نمایش LED در مقایسه با صفحه نمایش سنتی چراغ محبوب است؟

- Jan 15, 2019-

LED Sky Screen یک صفحه نمایش پشتیبانی از صفحه نمایش جدید برای دکوراسیون ساختمان برجسته شهر است، مانند املاک تجاری. این است که بر روی سقف ساختمان احاطه شده است و دارای نورپردازی و رندر بهتر برای محیط داخلی و خارجی دکوراسیون LED Sky Screen است. با گسترش مداوم بازار پرده سرامیک LED، ارزش آن در املاک تجاری نیز به طور گسترده ای توسط صنعت شناخته شده است. بنابراین، مورد نیاز فنی برای نصب صفحه نمایش LED LED چیست؟

در مقایسه با طرح LED سنتی LED، صفحه نمایش LED دارای الزامات بالاتری نسبت به تکنولوژی و نصب و نگهداری تولیدکنندگان است. از طراحی، ساخت تا نصب مهندسی، قدرت جامع یک شرکت را آزمایش می کند. علاوه بر این، نیاز به شرایط سخت در استفاده مواد، حالت ساختاری، عملکرد کنترل، ساختار فنی، ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری، و غیره. نیاز به ادغام تکنولوژی اپتیکی الکترونیک صوتی و سطح طراحی زیبایی شناسی معماری در پروژه برای درک متقابل نور و سایه و آواز موسیقی پایدار.

سبک و شفاف

از آنجا که منطقه پروژه آسمان صفحه نمایش به طور کلی بسیار بزرگ است، روش بلند کردن برای نصب آن استفاده می شود، و ساختار باربری مورد آزمایش قرار گرفته است. بنابراین، طراحی صفحه نمایش ال سی دی الزام به نور و نازک است. علاوه بر این، طراحی مورد نیاز است که به ظاهر زیبا باشد، به طوری که می تواند جلوه ای به تمام فرآیند پیاده سازی پرده های آسمان داشته باشد.

transparent

ساده تر عمل، از جمله تعمیر و نگهداری، اشکال زدایی و استفاده. طراحی محصول قابل حمل می تواند هزینه کار را در فرایند نصب و نگهداری بعدی کاهش دهد و کل پروسه را کارآمدتر کند.

طراحی مدولار استاندارد

برای نیاز به تولید و ساخت، جعبه پرده LED به یک اندازه خاص نیاز دارد. اگر جعبه بیش از حد بزرگ باشد، تولید دشوار است و حمل و نقل ناخوشایند است. طراحی استاندارد LED جعبه صفحه نمایش شیشه ای می تواند صفحه نمایش LED اصلی، منبع تغذیه، کنترل، واحد ساختار یکپارچه، آسان به پیری، اشکال زدایی، حمل و نقل و نصب شود.

در حال حاضر، یک صفحه نمایش LED شفاف جدید LED در بازار ظاهر شده است. این نوع صفحه نمایش آسمان سبک تر، شفاف تر و جادویی تر است! در طول روز، صفحه نمایش می تواند اثر تصویری شفاف نشان می دهد، روشنایی خوب می توانید آسمان آبی و ابرهای سفید را ببینید؛ در شب، می تواند ویدیو های زیبا را تحت ستاره های روشن، همراه با جلوه های صوتی فوق العاده، مردم جشن تجسمی تکان دهنده را به ارمغان بیاورد.