صنعت نمایش LED در چین به سرعت در حال توسعه است. دامنه کاربرد در حال گسترش است.

- Jan 18, 2019-

پایه فنی و سطح صنعت نمایش LED در چین بسیار پیشرفته است و محصولات اصلی و فن آوری های کلیدی و صنعت بین المللی می تواند موقعیت پیشرو را حفظ کند. تکنولوژی و عملکرد دستگاه های LED همچنان بهبود می یابند و توسعه تکنولوژی الکترونیک با گذشت هر روز تغییر می کند که مبنای خوبی برای پیشرفت فنی و بهبود محصولات نمایش LED است. در عین حال، صفحه نمایش LED به طور گسترده ای در زمینه های مختلف زندگی اجتماعی مورد استفاده قرار گرفته است. توسعه صنعت روشنایی نیمه هادی فرصت خوبی برای صنعت نمایش LED ارائه داده است. بنابراین، بازار صفحه نمایش LED چشم انداز توسعه خوش بینانه است.


زنجیره صنعت LED عمدتا شامل مواد خام، تجهیزات، تولید تراشه های بالادست، بسته بندی LED midstream و برنامه های کاربردی LED پایین دست است. برنامه های کاربردی LED پایین دست به طور عمده به نور چراغ، LED و برنامه های نور پس زمینه LED تقسیم می شوند. برنامه های کاربردی LED بخش مهمی از کل زنجیره ای است که می تواند ارزش افزوده بالاتری را به ارمغان بیاورد.


بزرگترین بازار برای برنامه های کاربردی پایین LED، بخش نورپردازی است و پس از آن برنامه های کاربردی و صفحه نمایش های نور پس زمینه را نشان می دهد. مقیاس های برنامه های کاربردی نمایشگر همچنان روند رشد نسبتا پایدار و سریع را حفظ می کند، به ویژه با بلوغ تکنولوژی LED صفحه نمایش کوچک، نمایشگرهای LED به تدریج از برنامه های نمایشگر بزرگ روی صفحه نمایش به داخل خانه حرکت می کنند و زمینه های کاربردی به طور قابل توجهی گسترش یافته و آینده انتظار می رود. در چند سال آینده، نرخ رشد بسیار بالا را حفظ خواهد کرد، که نسبت نمایشگر LED در کل زنجیره صنعت کاربردی downstream افزایش می یابد.


普通.JPG


با توجه به "چشم انداز بازار چین چشم انداز صنعت و گزارش سرمایه گذاری برنامه ریزی استراتژیک استراتژیک" داده ها نشان می دهد که در سال 2017، ملی نمایش LED نرم افزار صنعت فروش بازار مقیاس رشد در مقایسه با سال 2016، انتظار می رود کل بازار سالانه به بیش از 30 میلیارد دلار یوان، نرخ رشد در حدود 30٪.


انتظار میرود که صنعت نمایشگر LED در سالهای آینده 50 تا 60 درصد رشد پایدار داشته باشد. پیش بینی می شود که فناوری های جدید مانند LED های کوچک و رسانه های ورزشی رسانه های پایین دست و دیگر صنایع وجود داشته باشد.


در حال حاضر بازار اسپلایزر روی صفحه نمایش بزرگ مانند DLP عمدتا در فرماندهی، قدرت، نظارت بر ترافیک، استودیوها و غیره استفاده می شود. با توسعه شهر های هوشمند، آن را بیشتر به بازار نمایش های امنیتی و بازرگانی وارد خواهد کرد، بنابراین صنعت همچنان به سرعت در آینده رشد می کنند. از سال 2015 تا کنون، نرخ رشد ترکیب چینی در بازار اسپلایزون بزرگ روی صفحه نمایش به بیش از 35 درصد رسیده است و انتظار می رود در سه سال آینده نرخ رشد آن حدود 30 درصد باشد.


industry.JPG


با کاهش بیشتر قیمت صفحه نمایش LED های کوچک، زمینه برنامه بیشتر گسترش خواهد یافت. در آینده، به طور کامل وارد برنامه های تجاری مانند رسانه ها، تبلیغات و سینما خواهد شد. از طبقه بندی درآمد Caiyida در سال های اخیر، از شرکت های صنعتی و تجاری دیده می شود. هر دو مقیاس درآمد و نرخ رشد بالا هستند، که نشان می دهد که با کاهش هزینه محصولات، مشتریان با حساسیت بیشتر قیمت شروع به پذیرش محصولات کوچک LED می کنند. در آینده، فضای بازار در حوزه تجاری بسیار گسترده است.


در حال حاضر، برنامه های کاربردی تلویزیون LED کوچک در بازار ملکی وارد نشده است، اما با کاهش بیشتر هزینه و تولید انبوه محصولات کوچکتر پیکسل، انتظار می رود که به تلویزیون غیر نظامی وارد شود. برای تلویزیون های معمولی خانه زیر 80 اینچ، به علت مزایای نمایشگر LCD و هزینه، بعید است که LED های کوچک کوچک LCD ها را در این زمینه در کوتاه مدت جایگزین کنند. با این وجود، پس از 86 اینچ یا بیشتر، به خصوص پس از 110 اینچ، به دلیل فرایند تولید LCD، هزینه به صورت هندسی افزایش می یابد. بنابراین، تلویزیون ال سی دی 110 اینچ یا بیشتر را ببینید.


1


انتظار می رود که صنعت LED کوچک زمین با سرعت رشد بیش از 60 درصد، میزان رشد فوق العاده بالا را در 2-3 سال آینده حفظ کند. انتظار می رود که حجم بازار تا سال 2018 نزدیک به 10 میلیارد باشد.


در توسعه صنعت نمایش LED در چین در سال های اخیر، با ادغام و کسب شرکت، اثر مقیاس به طور مداوم ارائه شده است، الگوی صنعت اساسا روشن است، و صفحه نمایش LED در زمینه تبلیغات سنتی در فضای باز، ورزش صحنه سالن ها، و غیره برنامه ها نیز بالغ تر توسعه یافته، و محصولات به تدریج همگن شدن.


بنابراین، شرکت های تبلیغاتی LED شروع به دنبال نقاط رشد سود جدید می کنند و با ارتقاء سطح تحقیق و توسعه برای ورود به برنامه های جدید و باز شدن بازارهای جدید اقیانوس آبی به نوآوری ادامه می دهند. با بهبود تدریجی تکنولوژی پردازش صفحه نمایش، هزینه به تدریج کاهش یافته است، و محصولات به تدریج ارتقا یافته است، به خصوص معرفی محصولات کوچک، LED به تدریج وارد بسیاری از برنامه های جدید بازار شده است.