عملکرد نمایش LED خودرو

- Jan 24, 2019-

صفحه نمایش LED خودرو نوعی نمایش محصول در خودروهای موبایل با استفاده از تکنولوژی LED، تکنولوژی GSM / GPRS، فن آوری دمای پایین، تکنولوژی ضد استاتیک، تکنولوژی ضد تداخل، تکنولوژی الکترونیک خودرو و غیره است. این بر اساس اتوبوس تلفن همراه به عنوان رسانه است، می توان آن را در بسیاری از نقاط به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، به عنوان یک اثر تبلیغی تبلیغی بزرگ، و به طور گسترده ای پذیرفته شده است، متفاوت از صفحه نمایش LED معمولی نصب شده در مکان های ثابت. دلیل اتومبیل و تبلیغات.


car led screenویژگی های صفحه نمایش اتومبیل:

1) پایداری و قابلیت اطمینان بالا

این خودرو همیشه در حال حرکت است، هر بار که ترمز شروع به چرخش می کند، نیروی ضعیفی وجود خواهد داشت، چراغ خودرو نشان دهنده پایداری و قابلیت اطمینان محصولات الکترونیکی خواهد بود.

2) پشتیبانی از سیستم قدرت پایدار

منبع تغذیه خودرو باطری ها است. به طور مشابه، زمانی که ماشین شروع به کار، ترمز و توقف می کند، باعث بی ثباتی ولتاژ منبع تغذیه می شود. اگر سیستم برق خوب نیست، صفحه نمایش را سوزاند.

3) محدوده دمای کاری گسترده

در شمال، اتومبیل ها معمولا در فضای باز قرار می گیرند. دمای هوا می تواند به 40 درجه سانتیگراد برسد، دمای تابستان ممکن است به 60 درجه سانتیگراد برسد، این به نیروی برق و اجزای صفحه نمایش نیاز دارد و در دمای بالا قرار می گیرد.

4) اقدامات ضد استاتیک خوب

ماشین ها در حین عملیات، به ویژه در پاییز که ولتاژ استاتیک می تواند به هزار ولت برسد، در معرض برق استاتیک هستند. بدون اقدامات ضد استاتیک خوب، جرقه الکتریکی به راحتی می تواند باعث آسیب به IC و چراغ های LED شود.

5) روشنایی مناسب

روشنایی مناسب اگر صفحه نمایش LED به اندازه کافی روشن نیست، در طول روز قابل مشاهده نخواهد بود، از دست دادن اهمیت نصب صفحه نمایش. اگر بیش از حد روشن بر روی رانندگی تاثیر می گذارد.

6) انعطاف پذیری روشنایی LED

این مشخصه رایج ویژگی های LED deducing products.ED است، درخشندگی روشنایی LED، 10-70٪ از میزان خستگی در یک سال، کیفیت نیم سال روشنایی به نصف کاهش می یابد، به طوری که نمی توان آن را مشاهده کرد محتوای صفحه نمایش

7) ارتقاء خوب

گفته می شود که اتوبوس ها و وسایل دیگر حمل و نقل در هر گوشه ای از شهر را پوشش می دهد، بنابراین تاثیرات تبلیغاتی آنها می تواند بر کل شهر تأثیر بگذارد، در نتیجه اثر تبلیغاتی خوبی برای محصولات و خدمات ایجاد می کند.


بنابراین، به سرعت، شرکت شنژن Kingshine الکترونیک، با مسئولیت محدود، تمام حقوق محفوظ است . قلب بسیار برای خدمات شما