صفحه نمایش ال سی دی و ال سی دی تبلیغات ماشین آلات

- Jan 11, 2019-

ماشین تبلیغات ال سی دی چیست؟

ال سی دی تبلیغات ما چیزی است که ما معمولا به نام ال سی دی تبلیغات ماشین. ساختار LCD بین دو بلور مایع شیشه موازی قرار گرفته است و خطوط عمودی و افقی بین دو عینک وجود دارد. نور تغییر مسیر مولکول های کریستالی از طریق میله کنترل قدرت منبع، تصویر تولید شده را نشان می دهد. بیشتر آنها برای ارتقاء برند برتر در جو جوی استفاده می شود و مصرف کنندگان با تکنولوژی چند رسانه ای محصولات سازمانی و اطلاعات تبلیغاتی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

بیلبورد LED چیست؟

بیلبورد LED یک ابزار متوسط برای مصرف کنندگان است تا اطلاعات تبلیغاتی پویا را در پیش بگیرد. منبع نور در حوزه یک چراغ پر روشن (دیود نور) آرایه زاویه است. پردازش تراشه های میکروپروسسور داخلی، ویرایش شده توسط فروشگاه کامپیوتر شخصی در پیام های تصویری و متن، در یک زمان بسیار دقیق نور ثابت و قرار دادن نقطه خاصی از LED، همچنین می تواند به طور مستقیم درایو موتور براش بدون درز با سرعت بالا درایو، در صفحه نمایش پویا پویا مداوم، مشتریان گرافیک و متن را مشاهده کنید جادویی ظاهر خواهد شد، و 360 زاویه چرخش، که صفحه نمایش LED چرخش ستون مکعب rubik است.

advertising 3

بیلبورد های LED و ماشین های تبلیغاتی ال سی دی:

تفاوت بین صفحه نمایش اصلی صفحه نمایش تابلو led و تبلیغات ال سی دی، روشنایی LED نسبتا قوی است، نمایش از راه دور بسیار واضح است، بسیار مناسب برای تولید تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز، نمایشگر صفحه نمایش ال سی دی تبلیغاتی بالا نیست، نمایش نزدیک برای دیدن بسیار واضح است، مناسب برای تولید ال سی دی تبلیغات تبلیغات داخلی. فروشگاه تبلیغاتی نمایش LED اثر بسیار قوی نیست، اما صفحه نمایش LCD می تواند صفحه نمایش با کیفیت بالا دست یابد. مهمتر از همه، بدن صفحه نمایش ال سی دی است نازک از بدن صفحه نمایش ال ای دی، سازگار با الزامات شکل ظاهری ترمینال ساختاری.

چراغ تبلیغاتی روی صفحه نمایش و LCD تبلیغاتی صفحه نمایش، روشنایی، مصرف برق، چشم انداز و نرخ تجدید بیشتر مزایای بیشتری دارند. بنابراین فاصله بین تابلوهای تبلیغاتی ال سی دی و تبلیغات ماشین ال سی دی بسیار بزرگ است، در بالا تفاوت بین تابلوهای LED و تبلیغات ماشین ال سی دی است.

مقایسه بین بیلبورد LED و دستگاه تبلیغاتی ال سی دی:

(1) نسبت مصرف انرژی دستگاه تبلیغاتی ال سی دی و بیلبورد LED حدود 10: 1 است که در آن صفحه نمایش LED به صرفه تر از محیط زیست و صرفه جویی در مصرف انرژی نسبت به صفحه نمایش ال سی دی است.

(2) تابلوهای تبلیغاتی LED با نرخ بازشدن بالاتر، عملکرد بهتر ویدیو عملکرد.

(3) تابلوهای LED با 160 درجه زاویه دید گسترده، می تواند انواع کلمات، اعداد، تصاویر رنگی، و اطلاعات انیمیشن را نشان می دهد، می تواند تلویزیون، ویدئو، VCD، دی وی دی و سیگنال های ویدئویی دیگر را پخش کند.

(4) سرعت واکنش صفحه نمایش صفحه نمایش LED 1000 بار بیشتر از صفحه نمایش تبلیغات LCD است. بر اساس خط نور قوی، آن را به دید روشن از تصاویر و متون ویدئویی تحت تاثیر قرار نمی دهد، و می تواند به خوبی در دمای پایین -40 مناسب باشد.

بیلبورد LED متشکل از صفحه نمایش ال سی دی، دستگاه تبلیغات تبلیغاتی ال سی دی است که از صفحه نمایش ال سی دی ساخته شده است، به سادگی، ال سی دی تبلیغات ال سی دی و LED بیلبورد دو محصولات فن آوری صفحه نمایش های مختلف است. برای ال سی دی ال سی دی تبلیغاتی، خرید برای دیدن کلیدی است که فرم مایع پانل کریستال و تلویزیون تبلیغاتی LCD با نور پس زمینه، ال سی دی ال سی دی تبلیغاتی و صفحه نمایش پانل در بازار اغلب از پنل TFT استفاده می کنند، به همین ترتیب تفاوت تابلوهای تبلیغاتی ال سی دی و ال سی دی ال سی دی تبلیغاتی فقط آنها از نور پس زمینه هستند همان نیست: CCFL نور پس زمینه فلورسنت با چراغ زیر نور چراغ کاتد سرد و دیود به ترتیب.