صفحه نمایش LED به شکل قوسی، صفحه نمایش نرم افزاری LED، صفحه نمایش لمسی اتوبوس و دیگر اطلاعات صفحه نمایش LED

- Jan 28, 2019-توابع اصلی جعبه:

1.1 تثبیت: برای اجزای صفحه نمایش مانند ماژول ثابت / واحد واحد و منبع تغذیه، تمام اجزاء باید در داخل جعبه ثابت شود تا تسهیل اتصال کل صفحه نمایش و تثبیت خارجی ساختار قاب و یا ساختار فولاد.


2.1 اثر محافظتی: اجزای الکترونیکی داخل می تواند از دخالت محیط خارجی محافظت شود که اثر حفاظتی خوبی دارد.طبقه بندی جعبه:

طبقه بندی مواد بدن جعبه: بدن جعبه های عمومی ساخته شده از آهن است، و بدنه بالا پایان می تواند از آلیاژ آلومینیوم، فولاد ضد زنگ، فیبر کربن، آلیاژ منیزیم و مواد نانو پلیمر ساخته شده است.


2، استفاده از طبقه دسته بندی: طبقه بندی اصلی مربوط به استفاده از محیط زیست است، از عملکرد ضد آب به جعبه ضد آب، جعبه ساده تقسیم شده است؛ از نقطه نصب، تعمیر و نگهداری و عملکرد صفحه نمایش، آن را می توان به تقسیم صندلی چرخدار جلو، صندلی جعبه دو طرفه، صندوق عقب و غیره.


3. تصاویری از جعبه آلومینیومی آلومینیوم در بازار اصلیArc LED screen


三، معرفی جعبه اصلی

1. معرفی یک صفحه نمایش منحنی منحنی

جعبه هدایای قوسی یک جعبه نمایشگر ویژه ای طراحی شده برای صفحه نمایش های قوس مختلف است. جعبه های شکل شکل به دو نوع تقسیم می شوند: قوس بیرونی و قوس داخلی. به طور کلی، جعبه های شکل قوس ساخته شده از ساختار قوس شکل است، در حالی که ماژول ها و صفحات واحد مواد معمولی هستند. علاوه بر این، صفحه نمایش های مختلف قوس شکل شکل از طراحی ساختار فولاد قوس ساخته شده است.


2. صفحه نمایش لپ تاپ چراغ جلو و ویژگی های صفحه نمایش نگهداری جلو

در موارد خاص، جعبه نمایش لبه جلویی جلو باید برای نمایش صفحه نمایش نگهداری جلو و صفحه نمایش باز شدن درب درب جلو استفاده شود. ویژگی های اصلی آن عبارتند از: کل جعبه با اتصال نیمه جلو و عقب بالا و باز کردن آنها را در زیر ساخته شده است.

ساختار جعبه: کل جعبه مانند یک لولا است که از پایین به بالا باز می شود. اجزاء داخل جعبه می توانند پس از باز کردن جعبه در زیر، تعمیر و نگهداری شوند. پس از نصب یا تعمیر صفحه، می توان از طرف بیرونی پایین آورد و دکمه ها قفل می شوند.

مناسب برای صفحه نمایش LED در فضای باز، نصب با یک ردیف جعبه و هیچ فضای نگهداری در پشت.

مزایا و معایب: مزایای مناسب برای تعمیر و نگهداری و تعمیر بدن صفحه نمایش لپ تاپ بدون فضای نگهداری مناسب است؛ کمبود آن این است که کابینت هزینه بالایی دارد. هنگام ساخت صفحه نمایش لیدری، خطوط برق و سیم کشی بین دو کابینت چند برابر بیشتر از کابینت معمولی وجود دارد که بر کارایی ارتباطات و منبع تغذیه تأثیر می گذارد و هزینه تولید را افزایش می دهد.


3. ساختار مربع جعبه نمایش دو طرفه

جعبه نماد دو طرفه، همچنین به عنوان جعبه دو طرفه شناخته شده شناخته شده است، عمدتا در صفحه الکترونیکی استفاده می شود که باید در هر دو طرف نمایش داده شود.

ساختار جعبه: ساختار جعبه صفحه نمایش دو طرفه معادل دو صفحه نمایش تعمیر جلویی متصل به عقب به عقب است، و جعبه دو طرفه نیز یک جعبه ساختار خاص مقطع خاص، بخش متوسط ساختار ثابت است، هر دو طرف به قسمت بالای وسط متصل می شوند و یک طرف جعبه که باید تعمیر شود یا نگهداری شود می تواند در هنگام نگهداری باز شود.

ویژگی ها: 1. منطقه صفحه نمایش نمی تواند بیش از حد بزرگ، به طور کلی یک جعبه و یک صفحه نمایش؛ 2.2 عمدتا روش کشیدن برای نصب را اتخاذ می کند؛ 3، دو طرف صفحه نمایش می توانند یک کارت کنترل رهبری را به اشتراک بگذارند، کارت کنترل کارت کنترل پارتیشن را استفاده می کند، به طور کلی دو طرف از منطقه یکسان است، محتوای صفحه نمایش یکسان است فقط باید نرم افزار داخل محتوا را به همان دو قسمت قرار دهیم.
Soft LED screen  4روند توسعه جعبه نمایش LED

در سال های اخیر تکنولوژی فاصله با تکنولوژی سه بعدی با کیفیت بالا و همچنین می تواند بهتر شدن و تعامل بین VR / AR، فن آوری های در حال ظهور برای ابراز ایده ها به طور فعال به مزایای استفاده از میدان های LED در فضای باز، تثبیت و باز کردن بزرگ تعدادی از بازارهای در حال ظهور، مانند نشانه های ایستگاه بنزین، YueBaoLan الکترونیکی، بخش های توقف اتوبوس نمی توانند از فاصله کوتاهی استفاده کنند، در حال حاضر می تواند به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گیرد.

اما فاصله کوچکی برای توسعه سریع صفحه نمایش LED در زمینه بارگذاری جامد در فضای باز، صنعت ساخت و ساز صفحه نمایش تغییر بزرگی و افزایش در همان زمان، ما همچنین دریافت که برخی از تغییرات به دست آمده: به عنوان مثال، به طور عمده، ماژول جعبه جعبه در بازار با توجه به وزن سنگین، مانند دقت ضعیف و ضعف قدرت کافی، با توجه به صفحه نمایش LED، نیازهای توسعه فاصله های کوچک را ناکام گذاشته است و برخی از مواد جدید ماژول به طور فزاینده توجه بازار را جلب کرده است.


و در میان آنها صدای بازار بیشتر در حال حاضر است "آلومینیوم ریخته گری".

پس از چند سال توسعه، جعبه آلومینیوم ریخته گری سبک تر و سبک تر است، در ساختار بیشتر و دقیق تر و دقیق تر است، که اساسا می تواند به هم متصل شود. صفحه نمایش آلومینیومی روی صفحه نمایش، تنها یک ساده نیست ارتقاء جعبه نمایش سنتی، بلکه بهینه سازی جامع و به روز رسانی از نظر ساختار و عملکرد. این نمایشگر صفحه نمایش انبساطی است که توسط ثبت اختراع ساخته شده است، با دقت بالا کشویی، و بسیار راحت برای جداسازی و تعمیر و نگهداری.


علاوه بر آلومینیوم ریخته گری، مواد جدید زیادی نیز در صنایع مانند فیبر کربن، آلیاژ منیزیم، پروفیل، مواد نانو پلیمر به عنوان مواد جایگزینی داغ نمایش داده شده اند که در صنعت دیده شده اند. مزایای خود:


فیبر کربن جعبه نمایش LED:

طراحی فوق العاده نازک، سبک وزن، قدرت و استحکام کششی با وزن 1.5 تن و وزن تنها 9.4 کیلوگرم در هر متر مربع است و استفاده از یک طراحی کاملا مدولار، تعمیر و نگهداری راحت تر، 45 درجه از لبه راست زاویه می توانید 90 درجه نصب مونتاژ بدن صفحه نمایش، در حالی که ارائه پشت بام غیر قابل شارژ، مناسب برای استادیوم، تبلیغات در فضای باز لامپ صنعت منطقه نصب بزرگ است.


جعبه نمایش آلیاژ منیزیم:

تراکم کم (حدود 1.8g / cm3 آلیاژ منیزیم)، قدرت خاص خاص، مدول الاستیسیته ویژه، تخلیه حرارتی خوب، جذب شوک خوب، ظرفیت باربری بالاتری نسبت به آلیاژ آلومینیوم، مقاومت در برابر خوردگی خوب به آلی و قلیایی. آلیاژ منیزیم جعبه نمایش LED دارای مزایای عملکرد بالا، نصب آسان و افتتاح گرما عالی است.


جعبه نمایشگر پلیمری نانومتر:

این ضد ضربه و ضد ضربه است و وزن آن بسیار سبکتر از جعبه معمولی است و یک جعبه تنها با وزن 4.5 کیلوگرم و 5.1 کیلوگرمی دارد. بارگیری و تخلیه ساده، حمل آسان و کم هزینه، هزینه حمل و نقل کم است.

بزرگترین مزیت مشترک آنها این است که آنها نور، نازک و آسان برای نصب هستند. این یک روند توسعه آینده است و واضح است که "جعبه آهن" دیگر با این روند سازگار نیست، آینده به جای جایگزینی بهتر است مواد جدید. با این حال، آن را به یک فرآیند طولانی و مداوم برای آن را از بازار برداشته شود. بنابراین، هنوز مزایای کم هزینه و چرخه تولید کوتاه (دقیقا همان چیزی است که مواد جدید باید در حال حاضر از بین بروند) و از بازار به طور کامل رها نخواهند شد.
با نمایش LED ثابت در فضای باز به طور فزاینده ای مورد توجه مشتریان، تقاضای مشتریان برای محصولات نیز تغییر کرده است و آنها تمایل دارند محصولاتی را انتخاب کنند که بتوانند نیازهای متنوع و متنوع خود را برآورده کنند. درست مانند تحقیق و توسعه مواد جایگزین LED جعبه نمایشگر، هرچند بسیاری از مواد جدید، اما هنوز بسیاری از مردم در صنعت همچنان به کشف دیگر مواد جعبه های جدید با قابلیت اطمینان بالاتر و عملکرد هزینه بالاتر است. شرکت های بزرگ باید توجه و فرصت های توسعه جدید را در زمان واقعی مورد توجه قرار دهند - تحقیقات فعال و محصولات جدید را توسعه می دهد تا پیشرفت مداوم و به طور مداوم بازارهای جدید را باز کند.