استفاده از صفحه نمایش رنگی تمام رنگی در خدمات کتابخانه

- Jan 25, 2019-در سال های اخیر، فناوری LED نمایش تکنولوژی توسعه و تحقیقات بسیار داغ است، سطح فن آوری به طور فزاینده ای پیشرفته، استفاده از بیشتر به طور گسترده ای. در شهرستان، ما اغلب می توانید صفحه نمایش کامل رنگ، تبلیغات بزرگ الکترونیکی در مرکز مربع، نشانه های الکترونیکی در هر دو طرف خیابان می تواند در همه جا دیده شود و صفحه نمایش الکترونیکی الکترونیکی اغلب در دروازه هتل یا سالن نصب می شود. استفاده از صفحه نمایش الکترونیکی در شهرهای چینی بسیار رایج است. در حال حاضر، کتابخانه های عمومی شهر و کتابخانه های دانشگاه به تدریج با صفحه نمایش نمایش داده می شوند، به ویژه ساختمان های جدید به طور کلی با نمایشگرهای صفحه نمایش کامل مجهز هستند. بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها کتابخانه به عنوان ساختمان برجسته مدرسه، تقاضا برای صفحه نمایش نیز قوی تر خواهد بود. به عنوان یکی از ساختمان های برجسته مدرسه، صفحه نمایش تمام رنگی نقش مهمی در دریافت مهمانان خارجی، برگزاری جلسات مهم و حتی جلسات بین المللی .Full color LED display

اعلامیه های کتابخانه، ارتباطات فرهنگی، انتشار اخبار، تبریکات جشنواره، کلمات خوش آمد گویی و غیره، و نمایشگر LED رنگی کامل می تواند راه خوبی برای دستیابی به این توابع باشد.

می تواند بنر را در دروازه جایگزین نماید. اغلب در مقابل خدمات مرتبط با دروازه، مراسم مذهبی، دروازه با استفاده از نمایشگرهای رنگی به جای تبلیغات بنر تبلیغاتی، در هر زمان با توجه به محتوا می تواند در هر زمان با سرعت و آسان تنظیم مرتبط محتوا و نیازی به کارکرد کتابچه راهنمای کارکنان نیست، در پس زمینه ای که می تواند به عنوان نتیجه ایجاد شود، نه تنها صرفه جویی در مواد و هزینه تولید، در عین حال موجب صرفه جویی در کار می شود. مواد تبلیغاتی می تواند با پس زمینه مربوط به موضوع همراه باشد تصاویر، متن را می توان در اراده مرتب، سبک جدی، گرم، شاد می تواند باشد.Full color LED display2صفحه نمایش صفحه نمایش روزانه را جایگزین کنید. صفحه نمایش بزرگ LED در لابی نقش مهمی در کار کسب و کار روزانه ایفا می کند. این می تواند انواع مدل های تبلیغاتی سنتی را جایگزین کند و خوانندگان را با اطلاعاتی از قبیل اعلامیه پذیرش، راهنمای جمع آوری اطلاعات، اطلاعات آموزشی، آخرین اخطار و اعلامیه، جایگزین نماید. می تواند قالب های مختلف نمایش را با توجه به موضوعات مختلف، مانند اطلاع رسانی، اعلان ساده و چشم -چشمه، می تواند قرمز در پس زمینه سیاه و سفید، همچنین می تواند زرد در پس زمینه قرمز، باید به عنوان عنصر اول شهودی باشد؛ دستورالعمل ها و دستورالعمل ها می توانند به زیبایی طراحی شده با پس زمینه و یا ICONS، و یا می تواند متحرک؛ اطلاعیه های فعالیت می تواند طراحی شده برای پر جنب و جوش و الهام بخشیدن به شور و شوق.