تجزیه و تحلیل روند توسعه آگهی صفحه نمایش خودرو در پنجره عقب و صفحه نمایش تلویزیون کامیون LED

- Jan 30, 2019-با گسترش سریع صنعت تبلیغات و منابع به طور فزاینده غنی از تبلیغات، رسانه های تبلیغاتی به عنوان رقابت بین شرکت های تبلیغاتی تبدیل شده اند. به عنوان یک رسانه تبلیغاتی در حال ظهور، تبلیغات صفحه نمایش LED خودرو نوعی رسانه های تبلیغاتی در فضای باز با نفوذ قوی است. طبق آمار بازار چین و مطالعات رسانه ای که در سال 2010، در شهرهای بزرگ چین، حداقل 75٪ شهروندان تبلیغات خودرو را مشاهده می کنند، نقدینگی ویژه خودرو، چندین مواجهه با رسانه ها، چرخه آزادی طولانی، بودجه تبلیغاتی کم، تاثیر بصری قوی و دیگر مزایای جامع، تبدیل به قرن جدید AD می شود.

با توسعه یک صفحه نمایش LED تک رنگ و دو رنگی به شکل کنونی سیاه و سفید تمام رنگی، صفحه نمایش تک رنگ و دو رنگ خودرویی دیگر برای پاسخگویی به نیازهای جامعه دیگر نیست.truck led screen  2در مقایسه با صفحه نمایش تک و دو رنگ، نسبتا یکنواخت است. این می تواند تنها برخی از کلمات ساده و خسته کننده بدون تصاویر و تبلیغات غنی بازی کند. به ندرت می تواند به طور موثر بیان محتوای مربوطه، ظاهر مربع نیست، عدم تاثیر بصری، آسان است برای گرفتن، جذب، قفل چشم عمومی است.

زمینه تبلیغات تبلیغات در فضای باز در چین به سرعت در حال توسعه است و انواع مختلفی از تبلیغات در فضای باز به نمایش گذاشته شده توسط بیلبورد ساختمانی، بیلبورد تک ستون، بیلبورد پناهگاه اتوبوس و تبلیغات بدن است. با این حال، اشکال تبلیغاتی در فضای باز موجود محدودیت های مختلفی دارد، اثرات ارتباطی محدود است. موج اصلاحی بازار تبلیغات در فضای باز در حال افزایش است و این نوع تبلیغات اتوبوس تمام رنگی نیازمندی های اجتماعی فعلی است.ظاهر مد روز و سخاوتمندانه است، رسانه ها نه تنها به سیستم حمل و نقل عمومی شهر تبدیل می شوند، بلکه باعث می شود تماشاگر به چشم خشنود شود، لذت بصری خوب را تولید می کند. تاثیر بصری قوی تصویر، اثر ویدئویی انیمیشن ، جذابیت، جذب، قفل کردن عموم مردم، چشم انداز فوق العاده گسترده ای از تبلیغات فراگیر در تمام طول روز را آسان تر می کند.


در حال حاضر، پروژه های اتوبوس معمولا توسط CARDS ناهمزمان کنترل می شود، در حالی که TANDEXIN ارتباط بی سیم کارت پر رنگ کامل دارای پنج مزیت است: 1.2، صفحه نمایش رنگی کامل ماشین های بی سیم، هماهنگ سازی تمام شهرستان، در همان زمان بازی یکپارچه بازی؛ 3. این پرونده در ابتدا در چین قرار دارد و میزان بارگیری در چین در رتبه اول قرار دارد؛ 4، عملکرد یکپارچه موقعیت یابی GPS یکپارچه، بازرسی دقیق ماشین، آسان برای مدیریت؛ 5. هنگامی که پلت فرم تبلیغاتی آنلاین یکپارچه دو رنگ و رنگی یکپارچه بیشتر با نیازهای تجاری شرکت های تبلیغاتی مطابقت دارد.