یک نوع LED اجاره نمایش صفحه نمایش طراحی برنامه

- Jan 11, 2019-

در حال حاضر LED صفحه نمایش اجاره از فاصله ضخامت اصلی در حال حاضر به نور، صفحه نمایش رنگی با غلظت بالا و نازک و مدولار، جهت ساده توسعه است. این نقش بسیار خوبی در ترویج استفاده گسترده از محصولات اجاره، گسترش دامنه کاربرد و ساخت صفحه نمایش ED بیشتر و بیشتر تبدیل به نیروی مطلق مهندسی نورپردازی صحنه می شود.


هر دو فرصت و چالش های بزرگی در بازار صفحه نمایش اجاره وجود دارد. همانطور که تکنولوژی LED نمایش داده می شود و تولید کنندگان بیشتر به رقابت می پیوندند، قیمت آن هم پایین تر است و سود شرکت های کوچکتر


به آرامی فشرده شده است، بنابراین برای توسعه محصولات نوآورانه برای اشغال بازار با توجه به نیاز بازار اجاره، ما باید در مراحل زیر تمرکز کنیم.

(1) در مرحله طراحی ماژول، الزامات کلیدی محصولات اجاره ای عبارتند از وزن محصول، ضخامت، ضریب نوری و مقاومت به مقاومت در برابر کوری صدا، می تواند بعضی از مواد پلاستیکی روی صفحه نمایش گریت را به وجود آورد و سپس قالب گیری تزریقی را در طراحی همچنین می تواند سعی نکنید راه را پر کنید یا فقط یک مقدار کمی از چسب را به طوری که برای کاهش وزن محصول می تواند کاهش می یابد هزینه های محصول کمتر باعث می شود محصولات رقابتی


(2) در مرحله طراحی سیستم، هنگامی که محصولات اجاره شده در این زمینه اعمال می شود، شرکت نصب و راه اندازی اغلب به مدت کوتاهی داده می شود، که به ما نیاز دارد که سیم کشی مرحله مرحله سریع را در مرحله طراحی محصول مورد توجه قرار دهیم. برای صفحه نمایش گرت با نور مورد نیاز، اگر سیم های بیش از حد در پشت صفحه نمایش وجود دارد، آن را به احساس هرج و مرج. بهتر است در هنگام طراحی سیم کشی سیستم، برخی از موقعیت های سیم کشی را در حالت پنهان طراحی کنید.

علاوه بر این، مقدار مفاصل ضد آب باید کاهش یابد تا حجم کاری محل نصب را کاهش دهد


(3) در مرحله نصب و طراحی، لازم است به سرعت نصب لوازم جانبی هنگامی که محصولات اجاره شده در سایت اعمال می شود. اگر لوازم جانبی بیش از حد وجود دارد، لازم است که در طول فرایند طراحی هم همین کار را با محصولات انجام دهید و نه در اطراف محل نصب

به دنبال اتصالات، پیچ نصب کنید تا بتوانید از نصب سریع برای محافظت از ابریشم استفاده کنید تا بتوانید به طور مستقیم پرچین را فشار دهید یا در هنگام نصب نصب کنید، فقط می خواهید با ابزار قفل شوید. قفل های قفل سمت برای نصب سریع ترجیح داده می شوند. کار تخلیه سریع و موثر به عنوان کار نصب است.طراحی اصلی این است که استفاده از جعبه آهن و لامپ آلومینیومی به دلیل عدم وجود وزن سنگین، میزان انتقال نور کم است.

طراحی جدید، پوسته های پلاستیکی تولید شده توسط قالب گیری تزریقی را در بر می گیرد که دارای مزایای استفاده از وزن، مدیریت آسان، نصب سریع و سازگاری با نور می باشد.


نتیجه گیری:

با توسعه اقتصاد، بازار اجاره صفحه نمایش LED ها بیشتر و بیشتر خواهد شد. با این حال، هنوز فاصله ای بین طراحی کلی و سطح تولید و همتایان ما وجود دارد

هیچ شرکت لیزینگ در سطح جهانی در بازار وجود ندارد. در برخی فعالیت های مهم، شرکت های داخلی مشغول به کار هستند و حتی کمتر شرکت های اجاره ای می توانند در فعالیت های جهانی شرکت کنند. بنابراین، ما باید محصولات و خدمات طراحی کنیم. کسب و کار، تولید و سایر لینک ها برای مطالعه سخت تر است.


perimeter-led-display23568246540